'Club Brugge richt vizier op international, ook Anderlecht genoemd'

door
'Club Brugge richt vizier op international, ook Anderlecht genoemd'

Club Brugge is goed aan het seizoen begonnen en liet nog geen enkele steek vallen, toch zou coach Ivan Leko er graag nog wat versterking bij willen. De Kroaat mikt onder meer op een doublure voor Nakamba, als op wat extra defensieve mankracht. Daarnaast zou hij graag nog een nieuwe aanvaller aantrekken.


En wat dat betreft wordt Club nu gelinkt aan een international van Marokko. Zo meldt Le 360 Sport dat Blauw-Zwart belangstelling toont in Achraf Bencharki. Deze 23-jarige aanvaller brak destijds helemaal door in eigen land bij Wydad Casablanca en genoot interesse van verschillende Europese clubs. Hij koos echter voor het grote geld en ging bij het Saudische Al Hilal aan de slag. Maar daar moest hij deze zomer beschikken.

De Marokkaanse international heeft wel niet over het profiel waar Club momenteel naar op zoek is. Maar langs de andere kant zal Al Hilal hem voor een beperkte som laten gaan, waardoor hij mogelijk een koopje wordt.

Ook Anderlecht werd al uitvoerig aan Bencharki gelinkt en zou volgens bovenstaand medium nog steeds interesse tonen. Tot dusver was een extra aanvaller echter niet prioritair bij Paars-Wit, al kan dat veranderen nu Lukasz Teodorczyk op punt staat te vertrekken. Ook in Frankrijk zouden enkele ploegen aan Bencharki denken, maar de twee Belgische pistes zouden meer concreet zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vertrekkers bij Anderlecht, Charleroi kan cashen'

🔥 Wat iedereen nu leest

'Nederlandse topsportwereld in ban van immens seksschandaal'
'Nederlandse topsportwereld in ban van immens seksschandaal'
'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'
'Bom in Manchester: 200 miljoen voor Vinícius'

Welke club beschikt momenteel over de sterkste aanvalslinie?

Meest recent

Gary Lineker verrast met zet die niemand zag aankomen

Voormalig topspits Gary Lineker lijkt zijn televisiecarrière voort te zetten bij de ...

6
6
'Transferbom: Salah weg bij Liverpool'

Liverpool is tot dusver aan een knetterende transferzomer bezig. Het gooide al honderden miljoenen ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekkers bij Anderlecht, Charleroi kan cashen'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

119
119
Viktor Verhulst beroert Antwerp-fans: "Het escaleerde..."

Viktor Verhulst is al lang geen onbekende naam meer in de Vlaamse mediawereld. Als zoon van Studio ...

33
33
Jashari verwezenlijkt droom: 7 (!) clubs afgewimpeld

De transfer van Ardon Jashari lijkt nog maar een kwestie van uren. Club Brugge ging uiteindelijk ...

182
182
5 voor 12 bij Anderlecht: Hasi onthult grootse plannen

Besnik Hasi staat zwaar onder druk bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de voorrondes van de Europa ...

282
282
Mourinho barst in tranen uit na ingrijpende gebeurtenis

José Mourinho neemt het vanavond met Fenerbahçe op tegen Feyenoord namens de Champions ...

44
44
'Union SG ruikt bloed en eist méér dan 10 miljoen'

Union SG zag al heel wat spelers vertrekken, maar er is interesse in nog meer spelers. Zo wordt ...

61
61
'Plots grote twijfel over Koni De Winter'

Heel wat geruchten, maar voorlopig weinig nieuws voor de Rode Duivels. Voor één Belg ...

101
101
Antwerp slaat toe en heeft volgende transfer beet

Dat Royal Antwerp FC versterking nodig heeft, dat weet iedereen. Met deze kern zal het heel moeilijk ...

282
282
Na weken zwijgen: De Bruyne zegt nu wél wat er speelde

Kevin De Bruyne is met Napoli bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, dat binnen een ...

285
285
'Lazio en JPL-club onderhandelen: topdeal in de maak'

Lazio is een club die de nodige spelers heeft en niet iedereen is klaar om al mee te draaien aan de ...

80
80
Anderlecht ziet Neerpede-parel de club verlaten

Bij RSC Anderlecht is een volgende speler vertrekken. Geen speler uit de A-kern, maar een jong ...

197
197
Jashari landt in Milaan, nieuwe details transfersoap

Na een aanslepende soap van bijna twee maanden, is er dan toch een doorbraak gevonden rond Ardon ...

408
408
Anderlecht titelkandidaat? Albert moet mening drastisch herzien

De Jupiler Pro League is twee speeldagen ver en er blijft nog maar één ploeg over met ...

441
441
'Real ziet het groots: Pérez wil drie knaldeals in 2026'

Real Madrid haalde deze zomermercato al een viertal verschillende aanwinsten in huis, maar de ...

143
143
"Topwijf!"-Johan Derksen vernietigend over bekende invaller

Op Nederland loopt momenteel 'De Oranjezomer', dat programma neemt tijdelijk de plek in van het ...

50
50
Hayen sleutelt aan basiself: hier kan jij Salzburg-Club kijken

Het seizoen is amper drie wedstrijden ver voor Club Brugge KV, of woensdagavond staat al een ...

529
529
Terugkeer Ito van de baan? 'Genk krijgt cruciaal nieuws'

KRC Genk wil zondagavond op het veld van Standard zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen ...

643
643
Club Brugge in zware problemen: dit kan desastreus worden

Club Brugge worstelt opnieuw met grote problemen die het seizoen kunnen doen ontsporen. De ploeg ...

944
944
Gazzetta dello Sport trekt radicale De Bruyne-conclusie

Op zondag 23 augustus trapt SSC Napoli zijn nieuwe seizoen op gang met een competitiematch op het ...

296
296
'Anderlecht hakt knoop door: uitsluitsel vertrek Dolberg'

Behoudens een interessante opportuniteit of onvoorziene noodzaak, lijkt RSC Anderlecht grotendeels ...

539
539
'Nervositeit stijgt bij Club: Verhaeghe onderneemt actie'

Woensdagavond is het zover, dan opent Club Brugge zijn Europese campagne in de voorrondes van ...

1097
1097
'Fans mogen hopen: VRT en VTM in onderhandeling met DAZN'

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is intussen al twee speeldagen ver, maar fans hebben die ...

612
612
'STVV heeft opmerkelijke opvolger Bertaccini beet'

STVV kreeg vorige week nog een stevige tik te verwerken, want het zag Adriano Bertaccini vertrekken. ...

254
254

Meer sportnieuws