'Belgisch goudhaantje op weg naar Premier League'

door
'Belgisch goudhaantje op weg naar Premier League'

Lange tijd leek het erop dat Anthony Limbombe deze zomer Club Brugge zou verruilen voor Huddersfield, maar de deal sprong uiteindelijk af omdat de Ebbenhouten Schoen te hoge looneisen stelde. Ondertussen is de Engelse eersteklasser nog altijd op zoek naar een flankaanvaller en het zou nu zijn oog laten vallen hebben op een andere Belg. 


Volgens L'Equipe is Isaac Mbenza immers op weg naar Huddersfield. Dat zou maar liefst 15 miljoen euro op tafel leggen om de belofteninternational weg te halen bij Montpellier. Een akkoord tussen alle partijen zou nakende zijn. 

De 22-jarige Mbenza lanceerde zijn carrière in de Franse Ligue 2 bij Valenciennes en speelde van de zomer van 2016 tot januari 2017 ook een half seizoen voor Standard. Daar kon hij echter geen basisplaats afdwingen, waarop hij naar Montpellier trok. Daar scoorde hij vorig seizoen acht keer, voldoende om een transfer naar de Premier League af te dwingen. Ook Saint-Etienne werd de voorbije weken genoemd, maar vist dus achter het net.

UPDATE 08/08
Saint-Etienne is nog steeds op zoek naar offensieve versterking. Rond Teodorczyk en Diaby is het momenteel windstil, maar ook Isaac Mbenza mag de Franse club vergeten. Volgens Manu Lonjon, journalist voor Yahoo Sports, zijn de onderhandelingen tussen Saint-Etienne en Montpellier stopgezet. Huddersfield lijkt dus de enige club die momenteel nog in de race ligt voor de Belg van Montpellier. Maar ook dat wordt een moeilijke zaak voor de Engelsen. De voorzitter van Montpellier, Laurent Nicollin, vertelde aan BUT! dat hij niet van plan is Mbenza te verkopen, ondanks buitenlandse interesse. 

Wordt Mbenza onderschat in België?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

4
4
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

31
31
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

91
91
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

126
126
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

241
241
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

295
295
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

125
125
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

89
89
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

466
466
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

285
285
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

254
254
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

162
162
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

268
268
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

412
412
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

63
63
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

129
129
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

59
59
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

251
251
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

203
203
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

67
67
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

69
69
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

197
197
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

146
146
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

124
124

Meer sportnieuws