'Belgisch goudhaantje op weg naar Premier League'

door
'Belgisch goudhaantje op weg naar Premier League'

Lange tijd leek het erop dat Anthony Limbombe deze zomer Club Brugge zou verruilen voor Huddersfield, maar de deal sprong uiteindelijk af omdat de Ebbenhouten Schoen te hoge looneisen stelde. Ondertussen is de Engelse eersteklasser nog altijd op zoek naar een flankaanvaller en het zou nu zijn oog laten vallen hebben op een andere Belg. 


Volgens L'Equipe is Isaac Mbenza immers op weg naar Huddersfield. Dat zou maar liefst 15 miljoen euro op tafel leggen om de belofteninternational weg te halen bij Montpellier. Een akkoord tussen alle partijen zou nakende zijn. 

De 22-jarige Mbenza lanceerde zijn carrière in de Franse Ligue 2 bij Valenciennes en speelde van de zomer van 2016 tot januari 2017 ook een half seizoen voor Standard. Daar kon hij echter geen basisplaats afdwingen, waarop hij naar Montpellier trok. Daar scoorde hij vorig seizoen acht keer, voldoende om een transfer naar de Premier League af te dwingen. Ook Saint-Etienne werd de voorbije weken genoemd, maar vist dus achter het net.

UPDATE 08/08
Saint-Etienne is nog steeds op zoek naar offensieve versterking. Rond Teodorczyk en Diaby is het momenteel windstil, maar ook Isaac Mbenza mag de Franse club vergeten. Volgens Manu Lonjon, journalist voor Yahoo Sports, zijn de onderhandelingen tussen Saint-Etienne en Montpellier stopgezet. Huddersfield lijkt dus de enige club die momenteel nog in de race ligt voor de Belg van Montpellier. Maar ook dat wordt een moeilijke zaak voor de Engelsen. De voorzitter van Montpellier, Laurent Nicollin, vertelde aan BUT! dat hij niet van plan is Mbenza te verkopen, ondanks buitenlandse interesse. 

Wordt Mbenza onderschat in België?

Meest recent

Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

86
86
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

119
119
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

131
131
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

209
209
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

155
155
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

96
96
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

36
36
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

164
164
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

45
45
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

433
433
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

375
375
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

138
138
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

237
237
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

38
38
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

780
780
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

137
137
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

498
498
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

269
269
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

61
61
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

610
610
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

446
446
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

225
225
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

639
639

Meer sportnieuws