'Belgisch goudhaantje op weg naar Premier League'

door
'Belgisch goudhaantje op weg naar Premier League'

Lange tijd leek het erop dat Anthony Limbombe deze zomer Club Brugge zou verruilen voor Huddersfield, maar de deal sprong uiteindelijk af omdat de Ebbenhouten Schoen te hoge looneisen stelde. Ondertussen is de Engelse eersteklasser nog altijd op zoek naar een flankaanvaller en het zou nu zijn oog laten vallen hebben op een andere Belg. 


Volgens L'Equipe is Isaac Mbenza immers op weg naar Huddersfield. Dat zou maar liefst 15 miljoen euro op tafel leggen om de belofteninternational weg te halen bij Montpellier. Een akkoord tussen alle partijen zou nakende zijn. 

De 22-jarige Mbenza lanceerde zijn carrière in de Franse Ligue 2 bij Valenciennes en speelde van de zomer van 2016 tot januari 2017 ook een half seizoen voor Standard. Daar kon hij echter geen basisplaats afdwingen, waarop hij naar Montpellier trok. Daar scoorde hij vorig seizoen acht keer, voldoende om een transfer naar de Premier League af te dwingen. Ook Saint-Etienne werd de voorbije weken genoemd, maar vist dus achter het net.

UPDATE 08/08
Saint-Etienne is nog steeds op zoek naar offensieve versterking. Rond Teodorczyk en Diaby is het momenteel windstil, maar ook Isaac Mbenza mag de Franse club vergeten. Volgens Manu Lonjon, journalist voor Yahoo Sports, zijn de onderhandelingen tussen Saint-Etienne en Montpellier stopgezet. Huddersfield lijkt dus de enige club die momenteel nog in de race ligt voor de Belg van Montpellier. Maar ook dat wordt een moeilijke zaak voor de Engelsen. De voorzitter van Montpellier, Laurent Nicollin, vertelde aan BUT! dat hij niet van plan is Mbenza te verkopen, ondanks buitenlandse interesse. 

Wordt Mbenza onderschat in België?

Meest recent

Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

13
13
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

9
9
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

14
14
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

51
51
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

39
39
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

238
238
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

196
196
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

176
176
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

19
19
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

77
77
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

185
185
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

79
79
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

60
60
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

210
210
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

334
334
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

81
81
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

252
252
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

262
262
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

303
303
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

277
277
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

52
52
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

355
355
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

28
28
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

246
246
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32

Meer sportnieuws