'Belgisch goudhaantje op weg naar Premier League'

door
'Belgisch goudhaantje op weg naar Premier League'

Lange tijd leek het erop dat Anthony Limbombe deze zomer Club Brugge zou verruilen voor Huddersfield, maar de deal sprong uiteindelijk af omdat de Ebbenhouten Schoen te hoge looneisen stelde. Ondertussen is de Engelse eersteklasser nog altijd op zoek naar een flankaanvaller en het zou nu zijn oog laten vallen hebben op een andere Belg. 


Volgens L'Equipe is Isaac Mbenza immers op weg naar Huddersfield. Dat zou maar liefst 15 miljoen euro op tafel leggen om de belofteninternational weg te halen bij Montpellier. Een akkoord tussen alle partijen zou nakende zijn. 

De 22-jarige Mbenza lanceerde zijn carrière in de Franse Ligue 2 bij Valenciennes en speelde van de zomer van 2016 tot januari 2017 ook een half seizoen voor Standard. Daar kon hij echter geen basisplaats afdwingen, waarop hij naar Montpellier trok. Daar scoorde hij vorig seizoen acht keer, voldoende om een transfer naar de Premier League af te dwingen. Ook Saint-Etienne werd de voorbije weken genoemd, maar vist dus achter het net.

UPDATE 08/08
Saint-Etienne is nog steeds op zoek naar offensieve versterking. Rond Teodorczyk en Diaby is het momenteel windstil, maar ook Isaac Mbenza mag de Franse club vergeten. Volgens Manu Lonjon, journalist voor Yahoo Sports, zijn de onderhandelingen tussen Saint-Etienne en Montpellier stopgezet. Huddersfield lijkt dus de enige club die momenteel nog in de race ligt voor de Belg van Montpellier. Maar ook dat wordt een moeilijke zaak voor de Engelsen. De voorzitter van Montpellier, Laurent Nicollin, vertelde aan BUT! dat hij niet van plan is Mbenza te verkopen, ondanks buitenlandse interesse. 

Wordt Mbenza onderschat in België?

Meest recent

‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

29
29
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

19
19
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

24
24
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

157
157
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

98
98
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

171
171
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

243
243
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

30
30
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

109
109
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

45
45
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

507
507
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

139
139
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

235
235
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

288
288
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

247
247
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

177
177
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

95
95
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

68
68
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

106
106
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

461
461
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

237
237
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

353
353
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

172
172
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

244
244
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

287
287

Meer sportnieuws