Van Wijk ziet belangrijk voordeel voor KV Mechelen komend seizoen

door
Van Wijk ziet belangrijk voordeel voor KV Mechelen komend seizoen

Een week na de Jupiler Pro League wordt komend weekend ook in 1B de competitie afgetrapt. De topfavoriet voor de titel lijkt op dit moment KV Mechelen te zijn. De degradant bleef immers niet bij de pakken zitten en haalde flink wat bekende namen binnen.


"Iedereen zegt dat we kandidaat nummer 1 voor promotie zijn en ik ga dat zelf ook niet afzwakken", geeft ook Dennis van Wijk toe aan Sporza. "Alleen wordt bij ons alles meer uitvergroot omdat we voor 12.000 of meer fans zullen spelen. Als ik kijk naar de budgetten en namen op papier zijn OHL en Beerschot Wilrijk de belangrijkste concurrenten, maar in praktijk zijn er altijd outsiders. In 1B is er geen enkele gemakkelijk wedstrijd. Op Lommel of Tubeke spelen is echt niet evident."

Van Wijk ziet komend seizoen wel een belangrijk voordeel voor zijn ploeg. "
Het verleden heeft uitgewezen dat ploegen met veel ervaring aan de top spelen in 1B. We hebben ook wat jonge spelers gehaald, die we willen opleiden naar het voorbeeld van Bandé. Er is veel kwaliteit, maar we moeten zien of de mayonaise pakt."

POLL: Zal KV Mechelen kampioen worden in 1B?

Meest recent

Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

134
134
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

62
62
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

151
151
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

65
65
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

66
66
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

175
175
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

324
324
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

100
100
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

492
492
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

138
138
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1024
1024
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

450
450
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

344
344
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

211
211
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

773
773
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

138
138
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

212
212
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

287
287
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

115
115
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

297
297

Meer sportnieuws