Opvallende voorspelling: "Kwestie van tijd voor ik terugkeer naar RSCA"

338
Opvallende voorspelling:

RSC Anderlecht heeft een bijzonder turbulent seizoen achter de rug. Zo waren een niet alleen de vele strubbelingen rond de verkoop van de club, ook sportief gezien heerste er heel wat commotie. De Brusselaars werkten het seizoen niet voor niets af met maar liefst vier trainers.


Want men zou haast vergeten dat tussen René Weiler en Hein Vanhaezebrouck, ook Nicolas Frutos nog een viertal wedstrijden op de bank zat. Dat werd geen onverdeeld succes, maar de Argentijn geeft niet zomaar op. "Ik denk dat ik ten laatste in 2021 opnieuw in België sta en dan is het een kwestie van tijd voor ik naar Anderlecht terugkeer. Ik wist dat ik op een dag trainer zou zijn van Anderlecht en ik weet zeker dat ik op een dag weer trainer zal zijn van Anderlecht. En geloof me vrij: jullie zullen een betere versie van Frutos zien", voorspelt hij in Sport/Voetbalmagazine.

Momenteel is de ex-spits sportief manager bij het Paraguayaanse Olimpia. Nochtans had hij ook gewoon bij Anderlecht kunnen blijven na zijn interim-job. "Ik zou sowieso niet gebleven zijn. Het bestuur heeft mij gevraagd om te blijven, Hein Vanhaezebrouck wilde mij houden. Ik heb aan Hein hetzelfde gezegd als aan Herman Van Holsbeeck. Als ik blijf, dan wil ik honderd procent gefocust zijn op Anderlecht. Maar dat kon ik niet meer opbrengen, mijn hoofd was elders."

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Denkt u dat Frutos ooit nog trainer van Anderlecht zal worden?

Meest recent

Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

20
20
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

44
44
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

19
19
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

155
155
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

218
218
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

75
75
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

76
76
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

166
166
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

68
68
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

229
229
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

318
318
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

44
44
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

422
422
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

328
328
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

113
113
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

192
192
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

26
26
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

49
49
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

116
116
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33

Meer sportnieuws