TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer voor de deur. Ondertussen zijn de club nog steeds druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Abdoulay Diaby wil absoluut vertrekken bij Club Brugge, maar heeft het moeilijk om een geschikte nieuwe club te vinden. Daarom zou hij nu het bekende makelaarsbureau 'Stellar' hebben ingeschakeld. Ondertussen blijft Wesley Moraes aan SS Lazio gelinkt worden, maar Club is het getalm van de Italianen stilaan beu. Zo zou het een deadline hebben gesteld: is er op 10 augustus geen akkoord, dan is de transfer definitief van de baan.

RSC Anderlecht wil hem koste wat kost behouden, maar Adrien Trebel sluit niet uit dat hij deze zomer nog vertrekt. "Of ik van plan ben te blijven? De mercato loopt nog tot 31 augustus. De directie en mijn raadgevers onderhandelen over een contractverlenging, maar we zijn niet gekant tegen een transfer als het project goed is voor mij", verklaarde Trebel aan RTBF. De Fransman vertrekt wel alleen naar een 'grotere club' dan RSCA.

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar op de transfermarkt. Sportieve baas Luciano D'Onofrio neemt doorgaans een afwachtende houding aan, om in het slot dan stevig toe te slaan. Volgens De Zondag zouden Jonathan Legear en Guillaume Gillet nog steeds in beeld zijn.

Anthony Vanden Borre werd gelinkt aan een transfer naar KV Kortrijk en zat zaterdag ook in de tribunes van het Guldensporenstadion. Maar KVK-coach Glen De Boeck beweert van niets te weten. "Misschien kwam hij voor zijn vriend Mboyo? Ik weet niet wie de geruchten heeft gelanceerd dat hij naar Kortrijk zou komen", reageerde de trainer.

BUITENLAND
Eden Hazard lijkt dan toch gewoon bij Chelsea te blijven, maar een contractverlenging zal er wellicht niet in zitten. Ook The Sun bevestigde dat Real Madrid de stekker uit zijn transfer getrokken heeft. Voorlopig althans, want de Britse krant meent dat de Koninklijke volgend jaar wél vol voor Hazard zal gaan, net als een pak andere clubs overigens. Onze landgenoot heeft immers nog een contract voor twee jaar bij Chelsea en als hij dat niet verlengt, zijn de Blues volgend jaar verplicht hem te verkopen als ze hem niet gratis willen zien vertrekken.

Fulham wilde Aleksandar Mitrovic dolgraag definitief overnemen en volgens verschillende Engelse media is het nu eindelijk zover. De clubs zouden een akkoord bereikt hebben waardoor Mitrovic voor 22,5 miljoen euro definitief naar Craven Cottage kan verkassen. De 23-jarige zou al vertrokken zijn uit het trainingskamp van Newcastle United om de transfer af te ronden.

Michy Batshuayi ziet bij Chelsea mogelijk een belangrijke concurrent vertrekken. RMC Sport meldt immers dat Olivier Giroud weleens zou kunnen terugkeren naar Frankrijk. Olympique Marseille zou immers contact opgenomen hebben met Giroud over een transfer. De eerste gesprekken tussen de Franse club en de entourage van de spits zouden al achter de rug zijn.

LEES OOK: Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Hazard had zelf meer druk moeten zetten op Chelsea om hem te laten gaan ...

Meest recent

KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

30
30
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

13
13
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

64
64
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

92
92
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

34
34
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

92
92
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

217
217
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

194
194
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

155
155
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

39
39
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

221
221
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

275
275
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

187
187
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

186
186
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

291
291
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

360
360
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

355
355
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

195
195
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

134
134
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

289
289
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

292
292
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

307
307
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

159
159

Meer sportnieuws