TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer voor de deur. Ondertussen zijn de club nog steeds druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Abdoulay Diaby wil absoluut vertrekken bij Club Brugge, maar heeft het moeilijk om een geschikte nieuwe club te vinden. Daarom zou hij nu het bekende makelaarsbureau 'Stellar' hebben ingeschakeld. Ondertussen blijft Wesley Moraes aan SS Lazio gelinkt worden, maar Club is het getalm van de Italianen stilaan beu. Zo zou het een deadline hebben gesteld: is er op 10 augustus geen akkoord, dan is de transfer definitief van de baan.

RSC Anderlecht wil hem koste wat kost behouden, maar Adrien Trebel sluit niet uit dat hij deze zomer nog vertrekt. "Of ik van plan ben te blijven? De mercato loopt nog tot 31 augustus. De directie en mijn raadgevers onderhandelen over een contractverlenging, maar we zijn niet gekant tegen een transfer als het project goed is voor mij", verklaarde Trebel aan RTBF. De Fransman vertrekt wel alleen naar een 'grotere club' dan RSCA.

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar op de transfermarkt. Sportieve baas Luciano D'Onofrio neemt doorgaans een afwachtende houding aan, om in het slot dan stevig toe te slaan. Volgens De Zondag zouden Jonathan Legear en Guillaume Gillet nog steeds in beeld zijn.

Anthony Vanden Borre werd gelinkt aan een transfer naar KV Kortrijk en zat zaterdag ook in de tribunes van het Guldensporenstadion. Maar KVK-coach Glen De Boeck beweert van niets te weten. "Misschien kwam hij voor zijn vriend Mboyo? Ik weet niet wie de geruchten heeft gelanceerd dat hij naar Kortrijk zou komen", reageerde de trainer.

BUITENLAND
Eden Hazard lijkt dan toch gewoon bij Chelsea te blijven, maar een contractverlenging zal er wellicht niet in zitten. Ook The Sun bevestigde dat Real Madrid de stekker uit zijn transfer getrokken heeft. Voorlopig althans, want de Britse krant meent dat de Koninklijke volgend jaar wél vol voor Hazard zal gaan, net als een pak andere clubs overigens. Onze landgenoot heeft immers nog een contract voor twee jaar bij Chelsea en als hij dat niet verlengt, zijn de Blues volgend jaar verplicht hem te verkopen als ze hem niet gratis willen zien vertrekken.

Fulham wilde Aleksandar Mitrovic dolgraag definitief overnemen en volgens verschillende Engelse media is het nu eindelijk zover. De clubs zouden een akkoord bereikt hebben waardoor Mitrovic voor 22,5 miljoen euro definitief naar Craven Cottage kan verkassen. De 23-jarige zou al vertrokken zijn uit het trainingskamp van Newcastle United om de transfer af te ronden.

Michy Batshuayi ziet bij Chelsea mogelijk een belangrijke concurrent vertrekken. RMC Sport meldt immers dat Olivier Giroud weleens zou kunnen terugkeren naar Frankrijk. Olympique Marseille zou immers contact opgenomen hebben met Giroud over een transfer. De eerste gesprekken tussen de Franse club en de entourage van de spits zouden al achter de rug zijn.

LEES OOK: Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Hazard had zelf meer druk moeten zetten op Chelsea om hem te laten gaan ...

Meest recent

Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

8
8
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

43
43
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

94
94
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

179
179
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

105
105
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

42
42
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

181
181
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

275
275
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

212
212
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

71
71
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

52
52
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

345
345
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

354
354
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

190
190
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

122
122
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

111
111
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

453
453
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

229
229
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

130
130
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

113
113
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

115
115
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

50
50
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

196
196
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

118
118
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

77
77

Meer sportnieuws