TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer voor de deur. Ondertussen zijn de club nog steeds druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Abdoulay Diaby wil absoluut vertrekken bij Club Brugge, maar heeft het moeilijk om een geschikte nieuwe club te vinden. Daarom zou hij nu het bekende makelaarsbureau 'Stellar' hebben ingeschakeld. Ondertussen blijft Wesley Moraes aan SS Lazio gelinkt worden, maar Club is het getalm van de Italianen stilaan beu. Zo zou het een deadline hebben gesteld: is er op 10 augustus geen akkoord, dan is de transfer definitief van de baan.

RSC Anderlecht wil hem koste wat kost behouden, maar Adrien Trebel sluit niet uit dat hij deze zomer nog vertrekt. "Of ik van plan ben te blijven? De mercato loopt nog tot 31 augustus. De directie en mijn raadgevers onderhandelen over een contractverlenging, maar we zijn niet gekant tegen een transfer als het project goed is voor mij", verklaarde Trebel aan RTBF. De Fransman vertrekt wel alleen naar een 'grotere club' dan RSCA.

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar op de transfermarkt. Sportieve baas Luciano D'Onofrio neemt doorgaans een afwachtende houding aan, om in het slot dan stevig toe te slaan. Volgens De Zondag zouden Jonathan Legear en Guillaume Gillet nog steeds in beeld zijn.

Anthony Vanden Borre werd gelinkt aan een transfer naar KV Kortrijk en zat zaterdag ook in de tribunes van het Guldensporenstadion. Maar KVK-coach Glen De Boeck beweert van niets te weten. "Misschien kwam hij voor zijn vriend Mboyo? Ik weet niet wie de geruchten heeft gelanceerd dat hij naar Kortrijk zou komen", reageerde de trainer.

BUITENLAND
Eden Hazard lijkt dan toch gewoon bij Chelsea te blijven, maar een contractverlenging zal er wellicht niet in zitten. Ook The Sun bevestigde dat Real Madrid de stekker uit zijn transfer getrokken heeft. Voorlopig althans, want de Britse krant meent dat de Koninklijke volgend jaar wél vol voor Hazard zal gaan, net als een pak andere clubs overigens. Onze landgenoot heeft immers nog een contract voor twee jaar bij Chelsea en als hij dat niet verlengt, zijn de Blues volgend jaar verplicht hem te verkopen als ze hem niet gratis willen zien vertrekken.

Fulham wilde Aleksandar Mitrovic dolgraag definitief overnemen en volgens verschillende Engelse media is het nu eindelijk zover. De clubs zouden een akkoord bereikt hebben waardoor Mitrovic voor 22,5 miljoen euro definitief naar Craven Cottage kan verkassen. De 23-jarige zou al vertrokken zijn uit het trainingskamp van Newcastle United om de transfer af te ronden.

Michy Batshuayi ziet bij Chelsea mogelijk een belangrijke concurrent vertrekken. RMC Sport meldt immers dat Olivier Giroud weleens zou kunnen terugkeren naar Frankrijk. Olympique Marseille zou immers contact opgenomen hebben met Giroud over een transfer. De eerste gesprekken tussen de Franse club en de entourage van de spits zouden al achter de rug zijn.

LEES OOK: Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Hazard had zelf meer druk moeten zetten op Chelsea om hem te laten gaan ...

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

0
0
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

18
18
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

18
18
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

16
16
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

55
55
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

80
80
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

147
147
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

48
48
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

364
364
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

104
104
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

128
128
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

257
257
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

119
119
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

122
122
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

65
65
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

103
103
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

291
291
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

225
225
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

156
156
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

125
125
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

162
162
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

247
247
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

32
32
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

165
165
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws