TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

644 stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer voor de deur. Ondertussen zijn de club nog steeds druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Abdoulay Diaby wil absoluut vertrekken bij Club Brugge, maar heeft het moeilijk om een geschikte nieuwe club te vinden. Daarom zou hij nu het bekende makelaarsbureau 'Stellar' hebben ingeschakeld. Ondertussen blijft Wesley Moraes aan SS Lazio gelinkt worden, maar Club is het getalm van de Italianen stilaan beu. Zo zou het een deadline hebben gesteld: is er op 10 augustus geen akkoord, dan is de transfer definitief van de baan.

RSC Anderlecht wil hem koste wat kost behouden, maar Adrien Trebel sluit niet uit dat hij deze zomer nog vertrekt. "Of ik van plan ben te blijven? De mercato loopt nog tot 31 augustus. De directie en mijn raadgevers onderhandelen over een contractverlenging, maar we zijn niet gekant tegen een transfer als het project goed is voor mij", verklaarde Trebel aan RTBF. De Fransman vertrekt wel alleen naar een 'grotere club' dan RSCA.

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar op de transfermarkt. Sportieve baas Luciano D'Onofrio neemt doorgaans een afwachtende houding aan, om in het slot dan stevig toe te slaan. Volgens De Zondag zouden Jonathan Legear en Guillaume Gillet nog steeds in beeld zijn.

Anthony Vanden Borre werd gelinkt aan een transfer naar KV Kortrijk en zat zaterdag ook in de tribunes van het Guldensporenstadion. Maar KVK-coach Glen De Boeck beweert van niets te weten. "Misschien kwam hij voor zijn vriend Mboyo? Ik weet niet wie de geruchten heeft gelanceerd dat hij naar Kortrijk zou komen", reageerde de trainer.

BUITENLAND
Eden Hazard lijkt dan toch gewoon bij Chelsea te blijven, maar een contractverlenging zal er wellicht niet in zitten. Ook The Sun bevestigde dat Real Madrid de stekker uit zijn transfer getrokken heeft. Voorlopig althans, want de Britse krant meent dat de Koninklijke volgend jaar wél vol voor Hazard zal gaan, net als een pak andere clubs overigens. Onze landgenoot heeft immers nog een contract voor twee jaar bij Chelsea en als hij dat niet verlengt, zijn de Blues volgend jaar verplicht hem te verkopen als ze hem niet gratis willen zien vertrekken.

Fulham wilde Aleksandar Mitrovic dolgraag definitief overnemen en volgens verschillende Engelse media is het nu eindelijk zover. De clubs zouden een akkoord bereikt hebben waardoor Mitrovic voor 22,5 miljoen euro definitief naar Craven Cottage kan verkassen. De 23-jarige zou al vertrokken zijn uit het trainingskamp van Newcastle United om de transfer af te ronden.

Michy Batshuayi ziet bij Chelsea mogelijk een belangrijke concurrent vertrekken. RMC Sport meldt immers dat Olivier Giroud weleens zou kunnen terugkeren naar Frankrijk. Olympique Marseille zou immers contact opgenomen hebben met Giroud over een transfer. De eerste gesprekken tussen de Franse club en de entourage van de spits zouden al achter de rug zijn.

LEES OOK: Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Hazard had zelf meer druk moeten zetten op Chelsea om hem te laten gaan ...

Meest recent

Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

0
0
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

12
12
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

136
136
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

76
76
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

174
174
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

111
111
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

264
264
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

157
157
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

129
129
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

384
384
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

115
115
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

296
296
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

121
121
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

275
275
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

228
228
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

310
310
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

125
125
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

245
245
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1251
1251
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

544
544
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

271
271
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

279
279
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

467
467

Meer sportnieuws