TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Club verliest geduld, Hazard moet jaartje wachten'

Het WK zit erop, het nieuwe seizoen in binnen- en buitenland staat weer voor de deur. Ondertussen zijn de club nog steeds druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks twee keer, om 12u en om 20u, de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Abdoulay Diaby wil absoluut vertrekken bij Club Brugge, maar heeft het moeilijk om een geschikte nieuwe club te vinden. Daarom zou hij nu het bekende makelaarsbureau 'Stellar' hebben ingeschakeld. Ondertussen blijft Wesley Moraes aan SS Lazio gelinkt worden, maar Club is het getalm van de Italianen stilaan beu. Zo zou het een deadline hebben gesteld: is er op 10 augustus geen akkoord, dan is de transfer definitief van de baan.

RSC Anderlecht wil hem koste wat kost behouden, maar Adrien Trebel sluit niet uit dat hij deze zomer nog vertrekt. "Of ik van plan ben te blijven? De mercato loopt nog tot 31 augustus. De directie en mijn raadgevers onderhandelen over een contractverlenging, maar we zijn niet gekant tegen een transfer als het project goed is voor mij", verklaarde Trebel aan RTBF. De Fransman vertrekt wel alleen naar een 'grotere club' dan RSCA.

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar op de transfermarkt. Sportieve baas Luciano D'Onofrio neemt doorgaans een afwachtende houding aan, om in het slot dan stevig toe te slaan. Volgens De Zondag zouden Jonathan Legear en Guillaume Gillet nog steeds in beeld zijn.

Anthony Vanden Borre werd gelinkt aan een transfer naar KV Kortrijk en zat zaterdag ook in de tribunes van het Guldensporenstadion. Maar KVK-coach Glen De Boeck beweert van niets te weten. "Misschien kwam hij voor zijn vriend Mboyo? Ik weet niet wie de geruchten heeft gelanceerd dat hij naar Kortrijk zou komen", reageerde de trainer.

BUITENLAND
Eden Hazard lijkt dan toch gewoon bij Chelsea te blijven, maar een contractverlenging zal er wellicht niet in zitten. Ook The Sun bevestigde dat Real Madrid de stekker uit zijn transfer getrokken heeft. Voorlopig althans, want de Britse krant meent dat de Koninklijke volgend jaar wél vol voor Hazard zal gaan, net als een pak andere clubs overigens. Onze landgenoot heeft immers nog een contract voor twee jaar bij Chelsea en als hij dat niet verlengt, zijn de Blues volgend jaar verplicht hem te verkopen als ze hem niet gratis willen zien vertrekken.

Fulham wilde Aleksandar Mitrovic dolgraag definitief overnemen en volgens verschillende Engelse media is het nu eindelijk zover. De clubs zouden een akkoord bereikt hebben waardoor Mitrovic voor 22,5 miljoen euro definitief naar Craven Cottage kan verkassen. De 23-jarige zou al vertrokken zijn uit het trainingskamp van Newcastle United om de transfer af te ronden.

Michy Batshuayi ziet bij Chelsea mogelijk een belangrijke concurrent vertrekken. RMC Sport meldt immers dat Olivier Giroud weleens zou kunnen terugkeren naar Frankrijk. Olympique Marseille zou immers contact opgenomen hebben met Giroud over een transfer. De eerste gesprekken tussen de Franse club en de entourage van de spits zouden al achter de rug zijn.

LEES OOK: Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Hazard had zelf meer druk moeten zetten op Chelsea om hem te laten gaan ...

Meest recent

Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

9
9
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

23
23
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

44
44
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

50
50
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

99
99
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

174
174
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

36
36
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

31
31
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

118
118
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

307
307
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

158
158
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

243
243
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

74
74
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

109
109
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

45
45
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

89
89
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

50
50
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

413
413
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

210
210
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

124
124
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

555
555
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

216
216
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

125
125
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

117
117

Meer sportnieuws