'Barcelona drukt door en legt 35 miljoen klaar voor Rode Duivel'

door
'Barcelona drukt door en legt 35 miljoen klaar voor Rode Duivel'

FC Barcelona domineerde vorig seizoen het Spaanse voetbal, maar werd in de Champions League vroegtijdig uitgeschakeld. De club wil haar spelersgroep dan ook versterken in de breedte zodat coach Ernesto Valverde zijn sterspelers vaker rust kan gunnen in de kleinere wedstrijden. Op de verlanglijst staat onder meer een tweede doelman.


Jasper Cillessen wil immers vertrekken om elders speelminuten te gaan maken. Volgens het bekende Marca heeft Barça daarom een shortlist met mogelijke opvolgers samengesteld en daarop zowaar twee Rode Duivels. De meest verrassende naam is die van Simon Mignolet. Die verloor vorig seizoen zijn basisplaats bij Liverpool aan Loris Karius. Ook de Duitser voldeed niet, maar met Alisson Becker haalden de Reds inmiddels een peperdure nieuwe doelman in huis. Mignolet is dus op overschot bij Liverpool en daar wil Barcelona van profiteren.

Volgens Marca staat Koen Casteels zelfs nog een streepje hoger op de verlanglijst. De oud-speler van KRC Genk kende een uitstekend seizoen bij VfL Wolfsburg en werd zelfs verkozen tot 'Doelman van het Jaar' in de Bundesliga. Maar Casteels is nog maar 26 jaar, het lijkt voor hem zeker nog te vroeg om zich neer te leggen bij een rol als doublure voor Ter Stegen.

UPDATE 22/07
Terwijl Mignolet eerder een noodoplossing lijkt voor de Catalanen, is de piste-Casteels wel degelijk concreet op Camp Nou. Zo meldt El Mundo Deportivo dat Barça een bod van maar liefst 35 miljoen euro aan het voorbereiden is op de derde doelman van de Rode Duivels. Dergelijk bedrag zal ook nodig zijn om VfL Wolfsburg te overtuigen, waar hij nog een contract tot 2021 heeft.

Tegenover Sport Buzzer reageerde Casteels inmiddels op de geruchten en hij houdt zijn opties voorlopig open. "Ik ga er vanuit dat ik na mijn vakantie gewoon weer aan de slag ga bij Wolfsburg. Maar tegenwoordig kan men niets uitsluiten."

LEES OOK: 'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Casteels moet op het bod van Barcelona in gaan ...

Meest recent

Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

5
5
Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

8
8
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

43
43
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

66
66
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

242
242
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

150
150
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

88
88
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

68
68
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

278
278
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

244
244
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

230
230
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

343
343
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

87
87
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

185
185
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

194
194
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1071
1071
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

90
90
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

127
127
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

407
407
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

163
163
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

530
530
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

209
209
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

179
179
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

255
255

Meer sportnieuws