'Transfer Diaby roept vraagtekens op'

door
'Transfer Diaby roept vraagtekens op'

Club Brugge begint zondag in de Supercup aan het nieuwe seizoen, maar ondertussen heeft het bestuur zijn handen nog steeds vol met de transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde zijn nog een pak dossiers lopende. Die van Wesley Moraes en Anthony Limbombe, om er maar twee te noemen.

Maar ook Abdoulay Diaby zoekt deze zomer naar alle waarschijnlijkheid andere oorden op. De spits ambieert een grotere competitie en werd door het bestuur ook medewerking beloofd aan een transfer. Eerder liet Diaby al verstaan dat hij liefst in Spanje aan de slag zou gaan en mogelijk krijgt hij die kans nu ook. Volgens El Desmarque zou Levante immers concrete interesse vertonen in de Malinees. De nummer vijftien uit het voorbije seizoen van de Primera Division zou zelfs al op de hoogte zijn gebracht van zijn prijskaartje.

Zo meldt bovengenoemd medium dat de marktwaarde van Diaby rond de vijf miljoen euro schommelt, maar dat Club genoegen zou nemen met vier miljoen euro en een aantal bonussen. Levante zou wel nog proberen om deze prijs te drukken, zeker gezien zijn aflopende contract, maar Diaby zou er zomaar eens dé recordaankoop kunnen worden. Tot nu toe was de 3.2 miljoen euro voor Mauricio Cuero de duurste inkomende transfer ooit van de club. Ook West Bromwich Albion zou overigens interesse tonen, maar het valt te betwijfelen of Diaby wel openstaat voor een avontuur in de Engelse tweede klasse. 

UPDATE 20/07 
De Spaanse media bevestigen de interesse van Levante maar het nieuws wordt ook met de nodige scepsis benaderd. Zo meldt Super Deporte dat de transfer van Diaby een risicovolle zaak is. Levante kan haar transferrecord breken door de spits van Club Brugge te halen, maar de website weet dat de Malinees nog een ervaring heeft in de grotere Europese competities. Ook zou Club Brugge hem de voorbije jaren zonder succes hebben aangeboden aan clubs in de Spaanse La Liga. Al deze zaken samen stellen deze transfer inderdaad in een ander daglic

LEES OOK: ‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Club Brugge zal blij zijn als ze van Diaby af zijn

Meest recent

'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

72
72
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

81
81
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

475
475
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

229
229
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

482
482
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

316
316
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

423
423
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

404
404
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

146
146
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

147
147
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

334
334
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

85
85
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

167
167
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

569
569
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

182
182
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

342
342
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

627
627
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

201
201
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

115
115
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

200
200
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

180
180
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

514
514
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

102
102
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

218
218
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

872
872

Meer sportnieuws