'Europese topclub troeft RSCA, Club Brugge en AA Gent af'

door
'Europese topclub troeft RSCA, Club Brugge en AA Gent af'

AA Gent doet goede zaken binnenkort. Zo zouden de Buffalo's stevig kunnen cashen én tegelijkertijd een serieuze offensieve versterking kunnen halen in één transactie. Daarmee steken ze ook Club Brugge en Anderlecht de loef af.

Volgens berichten in de Nigeriaanse pers zou Liverpool in vergevorderde gesprekken zijn met AA Gent omtrent de transfer van Moses Simon. The Reds worden al langere tijd gelinkt aan de Nigeriaanse winger. Volgens OwnGoalNigeria wil Liverpool 13 miljoen euro op tafel leggen voor Simon.

Maar de Buffalo's krijgen dan ook Taiwo Awoniyi op uitleenbeurt volgend seizoen. Awoniyi wordt al maanden het hof gemaakt door Gent, Club Brugge en Anderlecht.

UPDATE 04/07
Het lijkt dan toch niet AA Gent te zullen worden voor Taiwo Awoniyi. Owngoalnigeria meldt namelijk exclusief dat Club Brugge in extremis aan de haal gaat met de Nigeriaanse aanvaller. Dat Blauw-Zwart straks actief is in de Champions League, lijkt daarin een rol te hebben gespeeld. Ook het feit dat Moses Simon niet naar Liverpool zou trekken, maar wel naar Wolfsburg, zou ongunstig zijn geweest voor de Buffalo's. 

UPDATE 09/07
Club Brugge, AA Gent en Anderlecht hebben blijkbaar een neus voor talent. Het Britse TeamTalk weet exclusief te melden dat Liverpool Taiwo Awoniyi serieus moet overtuigen om een nieuw contract bij The Reds te tekenen. In Engeland worden ook Chelsea, Tottenham en Manchester City als geïnteresseerden genoemd om de Nigeriaan over te nemen. 

Buiten de Engelse landsgrenzen worden Inter Milan, AS Monaco en zelfs Barcelona geciteerd. Maar het zou Monaco zijn dat het pleit wint, technisch directeur Enemalo zou Awoniyi voor twee jaar huren van Liverpool.

LEES OOK: Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Is Monaco een goede club voor Awoniyi?

Meest recent

Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

35
35
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

80
80
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

17
17
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

25
25
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

79
79
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

141
141
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

234
234
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

404
404
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

175
175
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

160
160
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

148
148
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

135
135
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

423
423
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

275
275
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

962
962
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

588
588
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

67
67
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

504
504
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

151
151
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

161
161
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

308
308
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

139
139
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

85
85
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

284
284
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

139
139

Meer sportnieuws