'Club stooft AA Gent serieuze peer en strikt gegeerde aanvaller'

door
'Club stooft AA Gent serieuze peer en strikt gegeerde aanvaller'

AA Gent doet goede zaken binnenkort. Zo zouden de Buffalo's stevig kunnen cashen én tegelijkertijd een serieuze offensieve versterking kunnen halen in één transactie. Daarmee steken ze ook Club Brugge en Anderlecht de loef af.

Volgens berichten in de Nigeriaanse pers zou Liverpool in vergevorderde gesprekken zijn met AA Gent omtrent de transfer van Moses Simon. The Reds worden al langere tijd gelinkt aan de Nigeriaanse winger. Volgens OwnGoalNigeria wil Liverpool 13 miljoen euro op tafel leggen voor Simon.

Maar de Buffalo's krijgen dan ook Taiwo Awoniyi op uitleenbeurt volgend seizoen. Awoniyi wordt al maanden het hof gemaakt door Gent, Club Brugge en Anderlecht.

UPDATE 04/07

Het lijkt dan toch niet AA Gent te zullen worden voor Taiwo Awoniyi. Owngoalnigeria meldt namelijk exclusief dat Club Brugge in extremis aan de haal gaat met de Nigeriaanse aanvaller. Dat Blauw-Zwart straks actief is in de Champions League, lijkt daarin een rol te hebben gespeeld. Ook het feit dat Moses Simon niet naar Liverpool zou trekken, maar wel naar Wolfsburg, zou ongunstig zijn geweest voor de Buffalo's.

Op deze manier zou Club alvast een vervanger beet hebben voor Wesley, die op zijn beurt dichtbij Lazio zou staan.

LEES OOK: Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Zou hij een waardige vervanger van Wesley zijn?

Meest recent

Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

27
27
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

102
102
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

39
39
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

111
111
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

40
40
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

236
236
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

308
308
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

163
163
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

480
480
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

151
151
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

298
298
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

76
76
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

101
101
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

221
221
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

117
117
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

176
176
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

110
110
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

302
302
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

81
81
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

294
294
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

262
262
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

148
148
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

344
344
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

70
70

Meer sportnieuws