TU: 'Anderlecht verbaast met nieuwe spits, Club wil WK-ganger'

door
TU: 'Anderlecht verbaast met nieuwe spits, Club wil WK-ganger'

Het WK draait inmiddels op volle toeren, maar ook de clubs in binnen- en buitenland zitten niet stil: zij zijn momenteel druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Engelse media melden dat Club Brugge interesse blijft vertonen in Bryan Oviedo, maar de looneisen van de Costa Ricaanse back zijn veel te hoog. Verder groeien de landskampioen en SS Lazio steeds dichter naar mekaar wat betreft de transfer van Wesley Moraes. Youngster Niels Verbrugh werd aan het Nederlandse Roda JC verpatst.

RSC Anderlecht rondde maandag de transfer van Landry Dimata definitief af. De spits wordt van VfL Wolfsburg gehuurd met aankoopoptie. Verder maken de Brusselaars ook werk van een terugkeer van Ivan Santini naar de Jupiler Pro League. Daarover moet wel nog een overeenkomst met Caen gevonden worden. Alexandru Chipciu vertrekt dan weer en gaat bij Sparta Praag aan de slag. Ook Lukasz Teodorczyk mag beschikken, maar hij wil voorlopig blijven.

Zinho Gano leek nagenoeg rond met Standard, maar koos in extremis toch voor een andere club. Zo tekende hij maandagavond voor KRC Genk. De Rouches zouden wel dicht bij de komst van Zakaria Bakkali staan en ook over een definitieve transfer van Luis Pedro Cavanda werd een akkoord gevonden. Beni Badibanga vertrok dan weer naar Waasland-Beveren.

BUITENLAND
Silvio Proto werd de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar SS Lazio, maar een akkoord is er nog niet. Het Nieuwsblad meldt dat Lazio hem effectief een contract heeft voorgeschoteld maar dat de doelman zelf nog even afwacht. Hij zou volgens de krant nog andere opties in België overwegen. Italiaanse media zijn echter zeker dat hij in Rome aan de slag gaat.

Inter Milaan heeft zeer grote ambities voor volgend seizoen en wist onder meer Radja Nainggolan weg te plukken bij AS Roma. Het ging ook bij stadsgenoot Lazio een belangrijke speler weghalen. Zo tekende Stefan de Vrij voor vijf seizoenen bij de Milanezen.

Cristiano Ronaldo wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een transfer naar Juventus. Volgens Marca zou hij het licht zelf op groen hebben gezet voor een overgang naar de Italiaanse recordkampioen. Er moet wel nog een akkoord gevonden worden met Real Madrid, maar wegens zijn hoge looneisen zou de club bereid zijn om mee te werken.

LEES OOK: Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

Vindt u Santini een meerwaarde voor RSCA?

Meest recent

'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

4
4
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

62
62
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

49
49
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

58
58
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

157
157
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

20
20
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

308
308
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

203
203
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

246
246
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

45
45
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

210
210
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

82
82
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

831
831
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

518
518
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

193
193
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

103
103
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

187
187
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

388
388
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

94
94
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

313
313
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

149
149
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

299
299

Meer sportnieuws