TU: 'Anderlecht verbaast met nieuwe spits, Club wil WK-ganger'

door
TU: 'Anderlecht verbaast met nieuwe spits, Club wil WK-ganger'

Het WK draait inmiddels op volle toeren, maar ook de clubs in binnen- en buitenland zitten niet stil: zij zijn momenteel druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Engelse media melden dat Club Brugge interesse blijft vertonen in Bryan Oviedo, maar de looneisen van de Costa Ricaanse back zijn veel te hoog. Verder groeien de landskampioen en SS Lazio steeds dichter naar mekaar wat betreft de transfer van Wesley Moraes. Youngster Niels Verbrugh werd aan het Nederlandse Roda JC verpatst.

RSC Anderlecht rondde maandag de transfer van Landry Dimata definitief af. De spits wordt van VfL Wolfsburg gehuurd met aankoopoptie. Verder maken de Brusselaars ook werk van een terugkeer van Ivan Santini naar de Jupiler Pro League. Daarover moet wel nog een overeenkomst met Caen gevonden worden. Alexandru Chipciu vertrekt dan weer en gaat bij Sparta Praag aan de slag. Ook Lukasz Teodorczyk mag beschikken, maar hij wil voorlopig blijven.

Zinho Gano leek nagenoeg rond met Standard, maar koos in extremis toch voor een andere club. Zo tekende hij maandagavond voor KRC Genk. De Rouches zouden wel dicht bij de komst van Zakaria Bakkali staan en ook over een definitieve transfer van Luis Pedro Cavanda werd een akkoord gevonden. Beni Badibanga vertrok dan weer naar Waasland-Beveren.

BUITENLAND
Silvio Proto werd de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar SS Lazio, maar een akkoord is er nog niet. Het Nieuwsblad meldt dat Lazio hem effectief een contract heeft voorgeschoteld maar dat de doelman zelf nog even afwacht. Hij zou volgens de krant nog andere opties in België overwegen. Italiaanse media zijn echter zeker dat hij in Rome aan de slag gaat.

Inter Milaan heeft zeer grote ambities voor volgend seizoen en wist onder meer Radja Nainggolan weg te plukken bij AS Roma. Het ging ook bij stadsgenoot Lazio een belangrijke speler weghalen. Zo tekende Stefan de Vrij voor vijf seizoenen bij de Milanezen.

Cristiano Ronaldo wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een transfer naar Juventus. Volgens Marca zou hij het licht zelf op groen hebben gezet voor een overgang naar de Italiaanse recordkampioen. Er moet wel nog een akkoord gevonden worden met Real Madrid, maar wegens zijn hoge looneisen zou de club bereid zijn om mee te werken.

LEES OOK: Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Vindt u Santini een meerwaarde voor RSCA?

Meest recent

Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

2
2
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

139
139
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

25
25
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

36
36
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

41
41
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

142
142
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

223
223
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

333
333
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

83
83
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

155
155
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

270
270
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

150
150
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

64
64
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

150
150
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

154
154
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

318
318
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

160
160
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1140
1140
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

161
161
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

182
182
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

760
760
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

354
354
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

256
256
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

195
195

Meer sportnieuws