TU: 'Anderlecht verbaast met nieuwe spits, Club wil WK-ganger'

533 stemmen
TU: 'Anderlecht verbaast met nieuwe spits, Club wil WK-ganger'

Het WK draait inmiddels op volle toeren, maar ook de clubs in binnen- en buitenland zitten niet stil: zij zijn momenteel druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Engelse media melden dat Club Brugge interesse blijft vertonen in Bryan Oviedo, maar de looneisen van de Costa Ricaanse back zijn veel te hoog. Verder groeien de landskampioen en SS Lazio steeds dichter naar mekaar wat betreft de transfer van Wesley Moraes. Youngster Niels Verbrugh werd aan het Nederlandse Roda JC verpatst.

RSC Anderlecht rondde maandag de transfer van Landry Dimata definitief af. De spits wordt van VfL Wolfsburg gehuurd met aankoopoptie. Verder maken de Brusselaars ook werk van een terugkeer van Ivan Santini naar de Jupiler Pro League. Daarover moet wel nog een overeenkomst met Caen gevonden worden. Alexandru Chipciu vertrekt dan weer en gaat bij Sparta Praag aan de slag. Ook Lukasz Teodorczyk mag beschikken, maar hij wil voorlopig blijven.

Zinho Gano leek nagenoeg rond met Standard, maar koos in extremis toch voor een andere club. Zo tekende hij maandagavond voor KRC Genk. De Rouches zouden wel dicht bij de komst van Zakaria Bakkali staan en ook over een definitieve transfer van Luis Pedro Cavanda werd een akkoord gevonden. Beni Badibanga vertrok dan weer naar Waasland-Beveren.

BUITENLAND
Silvio Proto werd de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar SS Lazio, maar een akkoord is er nog niet. Het Nieuwsblad meldt dat Lazio hem effectief een contract heeft voorgeschoteld maar dat de doelman zelf nog even afwacht. Hij zou volgens de krant nog andere opties in België overwegen. Italiaanse media zijn echter zeker dat hij in Rome aan de slag gaat.

Inter Milaan heeft zeer grote ambities voor volgend seizoen en wist onder meer Radja Nainggolan weg te plukken bij AS Roma. Het ging ook bij stadsgenoot Lazio een belangrijke speler weghalen. Zo tekende Stefan de Vrij voor vijf seizoenen bij de Milanezen.

Cristiano Ronaldo wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een transfer naar Juventus. Volgens Marca zou hij het licht zelf op groen hebben gezet voor een overgang naar de Italiaanse recordkampioen. Er moet wel nog een akkoord gevonden worden met Real Madrid, maar wegens zijn hoge looneisen zou de club bereid zijn om mee te werken.

LEES OOK: Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Vindt u Santini een meerwaarde voor RSCA?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

50
50
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

90
90
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

50
50
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

218
218
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

111
111
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

206
206
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

108
108
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

145
145
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

818
818
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1097
1097
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

556
556
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

176
176
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

293
293
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

646
646
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

370
370
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

813
813
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws