TU: 'Anderlecht verbaast met nieuwe spits, Club wil WK-ganger'

door
TU: 'Anderlecht verbaast met nieuwe spits, Club wil WK-ganger'

Het WK draait inmiddels op volle toeren, maar ook de clubs in binnen- en buitenland zitten niet stil: zij zijn momenteel druk bezig met de zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Engelse media melden dat Club Brugge interesse blijft vertonen in Bryan Oviedo, maar de looneisen van de Costa Ricaanse back zijn veel te hoog. Verder groeien de landskampioen en SS Lazio steeds dichter naar mekaar wat betreft de transfer van Wesley Moraes. Youngster Niels Verbrugh werd aan het Nederlandse Roda JC verpatst.

RSC Anderlecht rondde maandag de transfer van Landry Dimata definitief af. De spits wordt van VfL Wolfsburg gehuurd met aankoopoptie. Verder maken de Brusselaars ook werk van een terugkeer van Ivan Santini naar de Jupiler Pro League. Daarover moet wel nog een overeenkomst met Caen gevonden worden. Alexandru Chipciu vertrekt dan weer en gaat bij Sparta Praag aan de slag. Ook Lukasz Teodorczyk mag beschikken, maar hij wil voorlopig blijven.

Zinho Gano leek nagenoeg rond met Standard, maar koos in extremis toch voor een andere club. Zo tekende hij maandagavond voor KRC Genk. De Rouches zouden wel dicht bij de komst van Zakaria Bakkali staan en ook over een definitieve transfer van Luis Pedro Cavanda werd een akkoord gevonden. Beni Badibanga vertrok dan weer naar Waasland-Beveren.

BUITENLAND
Silvio Proto werd de voorbije dagen nadrukkelijk gelinkt aan een transfer naar SS Lazio, maar een akkoord is er nog niet. Het Nieuwsblad meldt dat Lazio hem effectief een contract heeft voorgeschoteld maar dat de doelman zelf nog even afwacht. Hij zou volgens de krant nog andere opties in België overwegen. Italiaanse media zijn echter zeker dat hij in Rome aan de slag gaat.

Inter Milaan heeft zeer grote ambities voor volgend seizoen en wist onder meer Radja Nainggolan weg te plukken bij AS Roma. Het ging ook bij stadsgenoot Lazio een belangrijke speler weghalen. Zo tekende Stefan de Vrij voor vijf seizoenen bij de Milanezen.

Cristiano Ronaldo wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een transfer naar Juventus. Volgens Marca zou hij het licht zelf op groen hebben gezet voor een overgang naar de Italiaanse recordkampioen. Er moet wel nog een akkoord gevonden worden met Real Madrid, maar wegens zijn hoge looneisen zou de club bereid zijn om mee te werken.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Vindt u Santini een meerwaarde voor RSCA?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

143
143
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

77
77
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

156
156
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

112
112
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

88
88
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

207
207
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

212
212
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

44
44
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

395
395
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

249
249
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

493
493
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

441
441
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

476
476
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

148
148
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

363
363
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

253
253
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

328
328
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

509
509
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

528
528
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

678
678

Meer sportnieuws