De Mos tipt Rode Duivels: "Zó kan je Brazilië kloppen"

door
De Mos tipt Rode Duivels:

Het zag er lange tijd niet naar uit, maar onze Duivels mogen komende vrijdag toch aan de bak tegen Brazilië. Uiteraard heel andere koek dan Japan, maar volgens Aad De Mos zijn we zeker niet kansloos.

Hij tipt in HLN de Duivels om hoog druk te zetten op de Braziliaanse verdediging: “Je moet hoog druk zetten op hun verdediging. Ik zou het ook zo doen als trainer. Zet ze onder druk en het worden achterin gewone spelers. Dan schoppen ze de ballen het stadion uit en valt het blok uit mekaar. Brazilië blijft bovendien heel kwetsbaar zolang het 0-0 blijft.”

Hij snapt de sterkte van Brazilië, maar hij ziet toch mogelijkheden: “Ik wil het wel eens zien als ze op achterstand komen. Je moet blijven voetballen en blijven wachten op dat ene moment. Want ze geven uiteindelijk altijd wel iets weg, hoor. Hoog pressen om ze angst in te boezemen. Wie weet ontstaat er dan paniek. En dan moet je het geluk hebben dat je kan scoren. Iets wat België altijd doet."

LEES OOK: Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

Moeten we het zo doen?

Meest recent

'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

0
0
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

23
23
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

16
16
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

204
204
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

36
36
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

56
56
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

161
161
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

138
138
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

111
111
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

136
136
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

264
264
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

270
270
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

70
70
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

30
30
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

164
164
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

428
428
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

345
345
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

243
243
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

278
278
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

82
82
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

246
246
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

298
298
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

397
397

Meer sportnieuws