Amerikaanse pers overtuigd: "België heeft beste kans op wereldtitel"

door
Amerikaanse pers overtuigd:

Door de vroegtijdige uitschakeling van favorieten als Spanje, Duitsland, Argentinië en ook Portugal, stijgen de kansen dat een outsider dit jaar met de wereldbeker aan de haal gaat. En steeds meer buitenlandse schuiven daarvoor de Rode Duivels naar voren. Ook het Amerikaanse The Financial Times is helemaal overtuigd van de Belgische kansen.


De grote Amerikaanse kwaliteitskrant wijdt op haar website een uitgebreid stuk aan de Duivels waar in wordt aangegeven waarom België deze zomer een grote kans maakt op de wereldtitel. Als belangrijkste reden worden de automatismen en ploeggeest aangehaald. "Club-teams zijn bijna onvermijdbaar beter dan landenploegen, ze trainen en spelen ook veel meer samen. Maar op dit WK leunen de Rode Duivels het dichtste aan bij een club-team. Veel spelers kennen mekaar al van in het jeugdvoetbal en negen van de verwachte basisspelers hebben al meer dan 60 caps achter hun naam."

Daarnaast wordt de veelzijdigheid van de selectie aangehaald. Bondscoach Roberto Martinez beschikt over zo'n gevarieerd spelersmateriaal dat hij zich aan alle ploegen kan aanpassen. "Bovendien kunnen de spelers het uitstekend met mekaar vinden en zitten de meesten momenteel in de piek van hun carrière. En in tegenstelling tot de kloeke Duivels uit de jaren '80, speelt deze selectie fantastisch voetbal. De spelers vinden mekaar inmiddels blindelings. Deze zomer is de beste kans die België heeft op de wereldtitel in heel wat decennia", klinkt het.

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Als België deze zomer geen wereldkampioen wordt, zal het wellicht nooit gebeuren ...

Meest recent

Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

0
0
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

20
20
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

126
126
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

35
35
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

108
108
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

213
213
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

101
101
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

255
255
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

144
144
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

508
508
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

105
105
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

98
98
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

360
360
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

140
140
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

255
255
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

178
178
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

46
46
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

103
103
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

110
110
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

319
319
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

200
200
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

303
303
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

78
78

Meer sportnieuws