EXCLUSIEF: Ex-speler Jupiler Pro League maakt indruk op WK: "Klaar voor Real"

163 stemmen
EXCLUSIEF: Ex-speler Jupiler Pro League maakt indruk op WK:

Bij Servië hopen ze dat Sergej Milinkovic-Savic hen tegen Brazilië naar de 1/8ste finales kan loodsen. Dat ze veel van hem verwachten is niet onlogisch, want de ex-speler van KRC Genk groeide uit tot een topper in de Serie A.


De middenvelder kende een zeer sterk seizoen bij Lazio, waar hij in alle competities samen 14 keer scoorde en 9 assists leverde en dat in 48 wedstrijden. Marco Ercole, Italiaanse journalist bij Fox Sports Italia en La Repubblica, schetst een beeld van de speler. "Hij kende een fantastisch seizoen in Italië. Hij werd een zeer volwassen speler die Lazio afgelopen seizoen heeft gedragen met zijn goals en assists. Hij groeide uit tot één van de beste spelers van de Serie A."

Real Madrid & co
Manchester United, Juventus, Real Madrid... Allen willen ze het voormalige talent van KRC Genk en er worden zelfs bedragen van 150 miljoen euro genoemd. Dat is geen verrassing. "Hij behoort sowieso bij de drie beste middenvelders in Italië en volgens mij is het onvermijdbaar dat hij naar een grote club zal vertrekken. Het zou niet slecht zijn om nog een jaar bij Lazio te blijven, maar ik denk dat hij nu ook al klaar is om de stap naar de top te zetten."

Op het WK speelde hij sterk tegen Costa Rica. Als Servië zich weet te plaatsen kan Milinkovic-Savic wel eens de grote revelatie worden. "Het zou voor degenen die de Serie A niet echt volgen misschien wel een grote verrassing zijn, maar in Italië zal niemand verrast zijn. Toen Igli Tare (TD Lazio, nvdr.) hem wegkocht bij Genk, voorspelde hij al dat Lazio een topper in spe had aangetrokken. Milinkovic-Savic maakte die woorden waar en hij bevestigt nu op het WK. Zijn wedstrijd tegen Nigeria was nog maar een voorproefje tot wat hij in staat was."

Naar welke club moet Milinkovic-Savic verhuizen?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

36
36
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

37
37
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

51
51
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

141
141
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

100
100
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

178
178
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

82
82
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

399
399
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

116
116
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

247
247
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

750
750
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

546
546
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

117
117
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

261
261
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

861
861
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

130
130
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

228
228
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

582
582
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

597
597
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1020
1020
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

366
366
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

558
558
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

359
359

Meer sportnieuws