EXCLUSIEF: Ex-speler Jupiler Pro League maakt indruk op WK: "Klaar voor Real"

door
EXCLUSIEF: Ex-speler Jupiler Pro League maakt indruk op WK:

Bij Servië hopen ze dat Sergej Milinkovic-Savic hen tegen Brazilië naar de 1/8ste finales kan loodsen. Dat ze veel van hem verwachten is niet onlogisch, want de ex-speler van KRC Genk groeide uit tot een topper in de Serie A.


De middenvelder kende een zeer sterk seizoen bij Lazio, waar hij in alle competities samen 14 keer scoorde en 9 assists leverde en dat in 48 wedstrijden. Marco Ercole, Italiaanse journalist bij Fox Sports Italia en La Repubblica, schetst een beeld van de speler. "Hij kende een fantastisch seizoen in Italië. Hij werd een zeer volwassen speler die Lazio afgelopen seizoen heeft gedragen met zijn goals en assists. Hij groeide uit tot één van de beste spelers van de Serie A."

Real Madrid & co
Manchester United, Juventus, Real Madrid... Allen willen ze het voormalige talent van KRC Genk en er worden zelfs bedragen van 150 miljoen euro genoemd. Dat is geen verrassing. "Hij behoort sowieso bij de drie beste middenvelders in Italië en volgens mij is het onvermijdbaar dat hij naar een grote club zal vertrekken. Het zou niet slecht zijn om nog een jaar bij Lazio te blijven, maar ik denk dat hij nu ook al klaar is om de stap naar de top te zetten."

Op het WK speelde hij sterk tegen Costa Rica. Als Servië zich weet te plaatsen kan Milinkovic-Savic wel eens de grote revelatie worden. "Het zou voor degenen die de Serie A niet echt volgen misschien wel een grote verrassing zijn, maar in Italië zal niemand verrast zijn. Toen Igli Tare (TD Lazio, nvdr.) hem wegkocht bij Genk, voorspelde hij al dat Lazio een topper in spe had aangetrokken. Milinkovic-Savic maakte die woorden waar en hij bevestigt nu op het WK. Zijn wedstrijd tegen Nigeria was nog maar een voorproefje tot wat hij in staat was."

Naar welke club moet Milinkovic-Savic verhuizen?

Meest recent

Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

5
5
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

36
36
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

54
54
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

256
256
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

27
27
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

149
149
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

200
200
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

29
29
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

452
452
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

39
39
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

281
281
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

256
256
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

123
123
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

260
260
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

93
93
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

89
89
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

128
128
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

106
106
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

60
60
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

70
70
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

47
47
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

67
67

Meer sportnieuws