Van Holsbeeck geeft uitleg bij situatie Deschacht

door
Van Holsbeeck geeft uitleg bij situatie Deschacht

RSC Anderlecht maakte deze week bekend dat het contract van Olivier Deschacht dan toch niet verlengd zal worden. TD Luc Devroe voegde daar ook nog eens aan toe dat de verdediger ondanks zijn staat van dienst geen andere functie binnen de club zal bekleden. Maar mogelijk gaat hij elders binnen de Jupiler Pro League aan de slag.


De verdediger is inmiddels al 37 jaar, maar heeft blijkbaar nog geen zin om het profvoetbal nu al de rug toe te keren. Zo gaat hij mogelijk aan de slag bij Royal Antwerp FC. Op de sociale media circuleert immers een foto waarop te zien is hoe Deschacht de Bosuil. En dat deed hij aan de zijde van niemand minder dan Herman Van Holsbeeck.

De oud-manager van Anderlecht wordt zelf al een tijdje gelinkt aan een functie bij de Great Old. Maar de voorbije weken werd hij ook meermaals gesignaleerd in het bijzijn van makelaar Mogi Bayat. Het kan dus ook zijn dat hij Deschacht, met wie hij jarenlang goed samenwerkte, wou bijstaan in de eventuele onderhandelingen met Antwerp.

UPDATE 23/06
Antwerp zou wel degelijk aan de mouw van Deschacht trekken, net als Zulte Waregem en KV Kortrijk. En Van Holsbeeck bevestigt nu dat hij wel degelijk kwam praten met de Great Old in functie van de verdediger, al deed hij dit wel niet in een officiële functie. "Ik ken Olivier al meer dan vijftien jaar. Hij is op zoek naar een club, ik heb goede banden met de sportieve leiding van Antwerp. Waarom zou ik dan niet helpen, als ik daar de mogelijkheid toe heb? Het is een vriendendienst. Zoek er niet te veel achter", reageerde HVH bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Olivier Deschacht breekt: "Annelien doet zoveel moeite..."

Deschacht kan beter met voetbalpensioen gaan ...

Meest recent

"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

34
34
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

98
98
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

211
211
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

50
50
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

207
207
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

219
219
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

334
334
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

106
106
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

317
317
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

92
92
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

53
53
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

212
212
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

58
58
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

160
160
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

187
187
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

91
91
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

334
334
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

557
557
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

103
103
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

34
34
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

533
533
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

129
129
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

303
303
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

80
80

Meer sportnieuws