Van Holsbeeck geeft uitleg bij situatie Deschacht

411 stemmen
Van Holsbeeck geeft uitleg bij situatie Deschacht

RSC Anderlecht maakte deze week bekend dat het contract van Olivier Deschacht dan toch niet verlengd zal worden. TD Luc Devroe voegde daar ook nog eens aan toe dat de verdediger ondanks zijn staat van dienst geen andere functie binnen de club zal bekleden. Maar mogelijk gaat hij elders binnen de Jupiler Pro League aan de slag.


De verdediger is inmiddels al 37 jaar, maar heeft blijkbaar nog geen zin om het profvoetbal nu al de rug toe te keren. Zo gaat hij mogelijk aan de slag bij Royal Antwerp FC. Op de sociale media circuleert immers een foto waarop te zien is hoe Deschacht de Bosuil. En dat deed hij aan de zijde van niemand minder dan Herman Van Holsbeeck.

De oud-manager van Anderlecht wordt zelf al een tijdje gelinkt aan een functie bij de Great Old. Maar de voorbije weken werd hij ook meermaals gesignaleerd in het bijzijn van makelaar Mogi Bayat. Het kan dus ook zijn dat hij Deschacht, met wie hij jarenlang goed samenwerkte, wou bijstaan in de eventuele onderhandelingen met Antwerp.

UPDATE 23/06
Antwerp zou wel degelijk aan de mouw van Deschacht trekken, net als Zulte Waregem en KV Kortrijk. En Van Holsbeeck bevestigt nu dat hij wel degelijk kwam praten met de Great Old in functie van de verdediger, al deed hij dit wel niet in een officiële functie. "Ik ken Olivier al meer dan vijftien jaar. Hij is op zoek naar een club, ik heb goede banden met de sportieve leiding van Antwerp. Waarom zou ik dan niet helpen, als ik daar de mogelijkheid toe heb? Het is een vriendendienst. Zoek er niet te veel achter", reageerde HVH bij Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Deschacht kan beter met voetbalpensioen gaan ...

Meest recent

Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

2
2
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

42
42
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

58
58
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

190
190
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

224
224
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

32
32
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

553
553
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

450
450
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

1059
1059
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

564
564
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

146
146
Nu of nooit voor dure Club Brugge-aankoop

Bij Club Brugge moet er nog veel gebeuren om de ploeg sterker te maken. Er is nood aan heel wat ...

452
452
'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

90
90
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

235
235
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

386
386
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

494
494
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

512
512
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

333
333
Vrancken in nauwe schoentjes: ook rampzalige competitiestart

Wouter Vrancken versierde deze zomer een fraaie uitdaging in het buitenland, want hij verzilverde ...

235
235
'Standard verbaast: toch nog miljoenenaanwinst'

Zaterdag bleek er nog veel werk aan de winkel te zijn voor Standard, want het kreeg in zijn laatste ...

169
169
Meunier reageert persoonlijk na straf gerucht

Thomas Meunier was één van de Rode Duivels die na de uitschakeling op het WK snel een ...

108
108
'infantino-bom barst helemaal: bonden eisen ontslag'

De voorbije dagen stond de internationale voetbalwereld in rep en roer, toen bekend raakte dat ...

319
319
Antwerp en Westerlo houden katers over aan galamatchen

Een week voor de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League leggen de eersteklassers nog ...

156
156
'Anderlecht haalt uit: transferstunt met tikkende tijdbom'

Anderlecht droomt van een opvallende stunt op de transfermarkt. Paars-wit heeft een speler op de ...

919
919
'Westerlo pakt uit met straffe ingaande transfer'

Het is een bijzonder drukke mercato bij KVC Westerlo. Het einde is nog niet in zicht. De Kemphanen ...

190
190

Meer sportnieuws