VN Wed tip: Pak 120 euro met een tientje op Portugal-Spanje

door
VN Wed tip: Pak 120 euro met een tientje op Portugal-Spanje

Het WK is officieel begonnen en op de tweede speeldag staat al meteen een clash van formaat op het programma. In de 'Slag om het Iberisch Schiereiland' nemen met Spanje en Portugal de twee meest recente Europese kampioenen het tegen mekaar op. En voor wie zich aan een pronostiek wil wagen kan uiteraard het beste bij Unibet.be terecht. VoetbalNieuws heeft alvast enkele tips voor degenen die willen inzetten op deze oefenpartij.


Pre Match info
Spanje leek het WK te gaan aanvatten als één van de topfavorieten, maar enkele dagen voor hun eerste wedstrijd ontplofte de bom. Bondscoach Julen Lopetegui had immers zonder medeweten van de bond bij Real Madrid getekend en werd prompt op straat gezet. Fernando Hierro, voorheen sportief directeur bij de Spaanse bond, werd zonder al te veel trainerservaring als vervanger aangeduid. Maar met een wereldselectie zoals die van Spanje, die uitpuilt van de klasse en ervaring, mag dit normaal gezien niet zo veel invloed hebben.

Bij de Portugezen zijn dan weer alle ogen gericht op superster Cristiano Ronaldo. Na de Champions League-finale mocht hij de batterijen gaan opladen in Marbella en lijkt klaar om opnieuw te vlammen. Maar ook zonder zijne hoogheid beschikken de Portugezen over een stevig elftal, daar kunnen de Rode Duivels over mee spreken. Bondscoach Fernando Santos heeft een goede organisatie neergezet en bovendien weet deze generatie sinds het vorige EK wat nodig is om te winnen.

VN Wed Tip: triple combi voor 12 euro
Gezien de muizenissen bij de Spanjaarden is het moeilijk om een uitgesproken favoriet aan te duiden, maar tijdens het WK heeft Unibet.be heel wat interessante combinaties in de aanbieding. Zo verwachten we in totaal minstens drie doelpunten, minstens elf hoekschoppen gezien de kopbalsterke defensies en minstens vijf kaarten. Deze drie bets samen staan aan een quotering van 12.00, met een tientje kan je dus 120 euro winnen.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

Wie wint vrijdagavond?

Meest recent

Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

12
12
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

72
72
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

129
129
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

14
14
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

12
12
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

35
35
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

174
174
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

48
48
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

33
33
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

90
90
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

148
148
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

30
30
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

92
92
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

124
124
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

100
100
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

167
167
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

494
494
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

462
462
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

346
346
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

649
649
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

272
272
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

844
844
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

618
618
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

264
264

Meer sportnieuws