'Anderlecht-sterkhouder prioriteit van PL-club'

door
'Anderlecht-sterkhouder prioriteit van PL-club'

Gisteren meldden wij u dat het Franse Olympique Lyon aast op Rode Duivel Leander Dendoncker. Maar nog twee Franse clubs zouden achter hem zitten, daarnaast is West Ham opnieuw van de partij om Dendoncker binnen te halen.

Naast Olympique Lyon zouden ook Paris Saint-Germain en AS Monaco nog steeds geïnteresseerd zijn in Leander Dendoncker, maar bij Lyon zou de speler van Anderlecht wel bovenaan de lijst staan. Het Franse Eurosport meldt echter dat een transfer naar Lyon niet zo waarschijnlijk zou zijn. Lyon heeft de financiële middelen volgens Eurosport maar voorzitter Jean-Michel Aulas geeft zelden veel geld uit voor een defensief profiel. 

Na maanden speculatie is Dendoncker ook nog steeds gelinkt aan het Engelse West Ham. In januari was hij al op weg naar het London Stadium maar volgens Football London ging die transfer niet door dankzij toenmalig trainer David Moyes. The Telegraph schrijft dat Moyes liever een bekende naam zoals Jonjo Shelvey of Harry Arter prefereerde in plaats van een grote som geld uit te geven aan een speler uit de Jupiler Pro League. Nu Moyes vervangen werd door Mauricio Pellegrini zouden The Hammers opnieuw tot actie willen overgaan.

UPDATE 20u55

Volgens het Engelse Sport Witness is West Ham niet zomaar terug geïnteresseerd in Leander Dendoncker, maar maken ze van hem meteen opnieuw hun topdoelwit van deze zomermercato. Het medium meldt dat The Hammers hun verdediging rond de Rode Duivel wil bouwen.

Daarvoor lijken ze wel diep voor in de buidel te moeten tasten. Anderlecht zou namelijk zo’n 30 miljoen euro willen vangen voor Dendoncker. Paars-Wit zou evenwel ook akkoord kunnen gaan met een iets lager bedrag. Of West Ham akkoord zal willen gaan met een bedrag van pakweg 25 miljoen euro, zal echter nog moeten blijken.

LEES OOK: 'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Zullen ze hem voor dat bedrag kunnen verkopen?

Meest recent

'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

57
57
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

348
348
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

79
79
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

28
28
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

216
216
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

144
144
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

602
602
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

226
226
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

304
304
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

181
181
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

98
98
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

558
558
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

243
243
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

119
119
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

531
531
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

448
448
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

670
670
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

252
252
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

522
522
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

351
351
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

96
96
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

552
552
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

387
387
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

113
113
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

242
242

Meer sportnieuws