'Anderlecht-sterkhouder prioriteit van PL-club'

489 stemmen
'Anderlecht-sterkhouder prioriteit van PL-club'

Gisteren meldden wij u dat het Franse Olympique Lyon aast op Rode Duivel Leander Dendoncker. Maar nog twee Franse clubs zouden achter hem zitten, daarnaast is West Ham opnieuw van de partij om Dendoncker binnen te halen.

Naast Olympique Lyon zouden ook Paris Saint-Germain en AS Monaco nog steeds geïnteresseerd zijn in Leander Dendoncker, maar bij Lyon zou de speler van Anderlecht wel bovenaan de lijst staan. Het Franse Eurosport meldt echter dat een transfer naar Lyon niet zo waarschijnlijk zou zijn. Lyon heeft de financiële middelen volgens Eurosport maar voorzitter Jean-Michel Aulas geeft zelden veel geld uit voor een defensief profiel. 

Na maanden speculatie is Dendoncker ook nog steeds gelinkt aan het Engelse West Ham. In januari was hij al op weg naar het London Stadium maar volgens Football London ging die transfer niet door dankzij toenmalig trainer David Moyes. The Telegraph schrijft dat Moyes liever een bekende naam zoals Jonjo Shelvey of Harry Arter prefereerde in plaats van een grote som geld uit te geven aan een speler uit de Jupiler Pro League. Nu Moyes vervangen werd door Mauricio Pellegrini zouden The Hammers opnieuw tot actie willen overgaan.

UPDATE 20u55

Volgens het Engelse Sport Witness is West Ham niet zomaar terug geïnteresseerd in Leander Dendoncker, maar maken ze van hem meteen opnieuw hun topdoelwit van deze zomermercato. Het medium meldt dat The Hammers hun verdediging rond de Rode Duivel wil bouwen.

Daarvoor lijken ze wel diep voor in de buidel te moeten tasten. Anderlecht zou namelijk zo’n 30 miljoen euro willen vangen voor Dendoncker. Paars-Wit zou evenwel ook akkoord kunnen gaan met een iets lager bedrag. Of West Ham akkoord zal willen gaan met een bedrag van pakweg 25 miljoen euro, zal echter nog moeten blijken.

LEES OOK: Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

Zullen ze hem voor dat bedrag kunnen verkopen?

Meest recent

'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

51
51
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

28
28
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

131
131
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

146
146
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

89
89
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

305
305
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

321
321
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

121
121
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

341
341
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

73
73
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

288
288
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

337
337
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

490
490
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

162
162
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

243
243
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

180
180
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

894
894
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

213
213
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

359
359
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

222
222
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

517
517
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

370
370
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

596
596
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

498
498
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

122
122

Meer sportnieuws