'Paris Saint-Germain hakt knoop door over transfer Neymar'

door
'Paris Saint-Germain hakt knoop door over transfer Neymar'

De Europese voetbalbond UEFA maakt zich op voor het opleggen van een sanctie aan Paris Saint-Germain.De club zou zich niet aan de Financial Fair Play-regels houden. Bij de Franse grootmacht is men echter niet van plan om Neymar te verkopen om zo de financiële verhoudingen recht te trekken, aldus Marca.


Volgens de UEFA heeft PSG niet voldaan aan meerdere financiële voorwaarden en dus zal er opnieuw worden overgegaan tot actie. Zelfs uitsluiting voor de Champions League was een optie, maar die sanctie lijkt de club bespaard te worden. Duidelijk is wel dat de Fransen op de grenzen van het toelaatbare beleid voeren. De kans is dus groot dat PSG restricties opgelegd krijgt voor het aankoopbeleid.

Een verkoop van een sterspeler zou uitkomst kunnen bieden, maar de leiding is niet van plan om Neymar of Kylian Mbappé deze zomer van de hand te doen ondanks belangstelling uit andere landen. PSG-coach Thomas Tuchel zou al hebben gesproken met Neymar. Daarbij zou duidelijk zijn gemaakt dat een samenwerking inderdaad mogelijk is, al zijn de geruchten over een transfer nog altijd hardnekkig.

De UEFA moet PSG een aankoopverbod opleggen ...

Meest recent

'Verbazing: Anderlecht wijst oud-Club Brugge-smaakmaker af'

RSC Anderlecht is er dan toch niet in geslaagd om voor het verstrijken van de transferdeadline een ...

134
134
Onrust RSCA: wat speelt écht tussen Coucke en Vandenhaute?

Wouter Vandenhaute is out als voorzitter van RSC Anderlecht. Maar via zijn investeringsvehikel heeft ...

100
100
Waanzin: JPL-clubs verdienen dit enorme bedrag op mercato

De transferperiode zit er sinds maandagavond ook in België op. Er kunnen weliswaar nog spelers ...

85
85
'Keihard statement Garcia: Vanaken kind van de rekening'

Met een 6 op 6 en 12 goals tegen Liechtenstein en Kazachstan, kunnen de Rode Duivels dik tevreden ...

354
354
Anderlecht gaat weer af: spitsenjacht eindigt in fiasco

Kasper Dolberg weg, 44 goals in 96 duels weg. En de mercato gesloten voor een nieuwe spits. Kento ...

345
345
Italië redt WK in 91ste minuut na spektakelstuk met 9 goals

Maandagavond werd op de Europese velden opnieuw gestreden om de tickets voor het WK van komende ...

40
40
Tweeluik kost vijf Rode Duivels hun plek

De Rode Duivels blijven goed op koers om zich te plaatsen voor het WK 2026. In het voorbije tweeluik ...

134
134
Fans Anderlecht eisen ontslag na mercato: "Schaam u diep!"

De transferperiode in België zit er sinds maandagavond op. RSC Anderlecht slaagde er op de ...

442
442
Witte rook: Anderlecht pakt uit met lastminute aanwinst

Wie dacht dat het een drukke dag zou worden bij RSC Anderlecht kwam bedrogen uit, want op Deadline ...

356
356
'Renard stelt Hasi teleur: alarmfase rood in Anderlecht'

RSC Anderlecht is momenteel bezig aan een race tegen de klok om met Mihajlo Ilic op de valreep nog ...

587
587
AA Gent strikt oude bekende, deadline-drama bij Standard

Naar jaarlijkse traditie schakelen heel wat Beligsche ploegen een versnelling hoger op de slotdag ...

318
318
'Race tegen de klok bij RSCA: rampscenario voor Renard?'

Nu de deadline met rasse schreden nadert breken er nog spannende momenten aan voor RSC Anderlecht. ...

237
237
D-Day: Beerschot stunt, uitgaand verkeer in Genk & Charleroi

Om middernacht sluit ook in België de transfermarkt onverbiddelijk haar deuren. In de late ...

214
214
'Precaire wending: Anderlecht slikt enorme klap op mercato'

RSC Anderlecht lijkt voor het verstrijken van de transferdeadline nog een extra aanwinst te ...

1107
1107
Club domineert Rode Duivels: "Hij is een wereldvoetballer"

De selectie van de Rode Duivels heeft een aardig blauw-zwart tintje gekregen. Met Brandon Mechele, ...

761
761
Deadline deals: Antwerp, OHL, Zulte Waregem én KVK slaan toe

Een weekje na de meeste Europese landen, gaat ook in België de transfermarkt achter slot en ...

241
241
Spaanse gala-avond eindigt in nachtmerrie Yamal

Europees kampioen Spanje heeft zondagavond nog eens stevig uitgehaald. Zo won de ploeg van ...

268
268
Antwerp versterkt middenveld, Westerlo scoort lucky-transfer

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn deuren. En dus ...

124
124
'Anderlecht haalt uit: deadline-aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht wil vlak voor het verstrijken van de transferdeadline nog stevig toeslaan. Zo werken ...

1099
1099
'Plottwist in Gent: Leko keert kar, oude bekende tekent'

AA Gent heeft al een drukke zomer achter de rug, maar ook in de late uurtjes van de mercato zitten ...

527
527
Lokeren en Beveren zorgen voor transfervuurwerk

Sporting Lokeren en SK Beveren hebben op de laatste dag van de mercato nog heel wat transfers ...

305
305
Herman Brusselmans laat verbijsterend nieuws vallen

Eén van onze meest geliefde, maar tegelijk ook meest controversiële BV's heeft andermaal ...

208
208
Croky Cup: ontdek hier alle affiches in de 1/16de finales

Het interlandvoetbal ruimt komend weekend opnieuw plaats voor de nationale competities. Terwijl we ...

271
271
'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor nieuwe spits'

RSC Anderlecht haalde deze zomer een karrenvracht aan nieuwkomers in huis. Hoewel zij nog niet echt ...

643
643
'Vuurwerk bij AA Gent: Vanzeir out, JPL-revelatie in?'

AA Gent beantwoordde Ivan Leko zijn roep om versterking door Michal Skoras los te weken bij Club ...

677
677

Meer sportnieuws