'Nieuw bod Club Brugge geweigerd, transfer blijft aanslepen'

stemmen
'Nieuw bod Club Brugge geweigerd, transfer blijft aanslepen'

Club Brugge blijft op zoek naar een nieuwe eerste doelman voor volgend seizoen. Karlo Letica is alvast geïdentificeerd als doelwit nummer één. En Blauw-Zwart heeft nu goed nieuws ontvangen omtrent dit transferdossier.


Volgens Het Laatste Nieuws gaat Club Brugge ervan uit dat ze Karlo Letica kunnen binnenhalen voor 3 miljoen euro. Volgens het Kroatische Germanijak ligt de vraagprijs van Hajduk Split wel iets hoger. De Kroaten zouden 3.5 miljoen euro vragen voor hun steunpilaar in doel.

En het Kroatische SN meldt zelfs dat Club zijn bod nu heeft opgetrokken tot 3,5 miljoen euro. Daarmee voldoet het in principe aan de vooropgestelde vraagprijs van Hajduk Split, maar de Kroaten wachten nog af om het bod te aanvaarden. Zij hopen de prijs alsnog te kunnen opdrijven als één van de concurrenten - onder meer Fiorentina wordt genoemd - alsnog in de dans springt.

UPDATE 13/06
Het lijkt er niet op dat Club de transfer van Letica snel zal kunnen afronden. Het Italiaanse TMW meldt dat Hadjuk nu ook het bod van 3.5 miljoen euro naast zich heeft neergelegd. De Kroaten blijven mikken op een veel hogere transfersom en rekenen daarvoor op concurrenten als Fiorentina en PSV.

Blauw-Zwart zou wel nog steeds over de beste papieren beschikken: Letica staat open voor een overgang naar Jan Breydel, met name omdat hij verzekerd is van een plek in de Champions League. Maar dan zal het bod volgens TMW wel nog een keer verhoogd moeten worden.

LEES OOK: "100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Club kan beter andere pistes volgen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

110
110
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

4
4
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

32
32
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

45
45
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

122
122
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

102
102
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

209
209
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

72
72
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

202
202
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

169
169
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

145
145
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

269
269
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1099
1099
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

239
239
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

104
104
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

321
321
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

76
76
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

315
315
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

278
278
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

288
288
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

306
306
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

202
202
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

146
146
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

614
614
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

872
872
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

466
466

Meer sportnieuws