'Standard weigert transferbod van maar liefst acht miljoen euro'

door
'Standard weigert transferbod van maar liefst acht miljoen euro'

Standard krijgt plots met een grote tegenslag te maken, want het ziet één van zijn sterkhouders de club al na amper zes maanden verlaten. Hij tekent voor Al Ahli uit Saoedi-Arabië. 


La Dernière Heure weet dat Gojko Cimirot Standard al verlaat. De Bosniër is al in Zwitserland om daar een contract met Al Ahli te tekenen. Het vertrek van Cimirot is een grote aderlating voor de Rouches, want sinds zijn komst in januari was de centrale middenvelder al snel uitgegroeid tot een grote meerwaarde.  Standard is alvast verrast door de zet van Cimirot en wil hem niet laten gaan, maar de speler heeft zijn zinnen gezet op een vertrek. 

Bij Al Ahli zal hij Claudemir (ex-Club Brugge) als ploegmaat krijgen. Cimirot zal mogelijk vervangen worden door Samuel Bastien, die al weken aan de Rouches wordt gelinkt en die al een akkoord zou hebben met Standard.

UPDATE 12/06 16u
Volgens het Laatste Nieuws wilde Al Ahli maar liefst acht miljoen euro neertellen voor Cimirot. Het Luikse bestuur weigerde het aanbod echter categoriek. De Rouches willen hun Bosnische international niet laten gaan. Het haalde Cimirot voor 2.5 miljoen euro tijdens de wintermercato. Bij Al Ahli zou hij zo'n twee miljoen euro kunnen verdiend hebben.

LEES OOK: Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
155

Goede beslissing van Standard?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord gaat all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

21
21
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

111
111
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

159
159
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

59
59
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

17
17
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

155
155
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

212
212
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

45
45
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

371
371
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

293
293
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

216
216
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

34
34
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

137
137
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

118
118
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

44
44
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

154
154
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

82
82
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

353
353
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

91
91
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

99
99
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

178
178
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

384
384
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

268
268
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

761
761
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

70
70

Meer sportnieuws