Van Meir tipt transfer Club Brugge: "Hij mist wel nog wat maturiteit"

door
Van Meir tipt transfer Club Brugge:

De clubs uit de Jupiler Pro League lieten de voorbije weken al verschillende spelers vertrekken. Een opvallende tendens daarbij is dat de grootste sommen tot dusver werden neergelegd voor verdedigers. Samuel Gigot en Uros Spajic trokken voor de nodige miljoenen naar Rusland en Sampdoria staar op punt de clubkas van Genk te spijzen voor Omar Colley.


Gigot bracht Gent zo'n 8 miljoen op, Anderlecht incasseerde een slordige 7 miljoen voor Spajic en ook het prijskaartje van Colley ligt in die buurt. Hoge bedragen dus, al is dat natuurlijk relatief in de voetballerij. "Voor ons lijkt dat misschien gigantisch, maar voor Russische clubs is 8 miljoen euro peanuts. Wat ook meespeelt, is de Europese ervaring van die mannen. In het buitenland weet men ook dat de Belgische ploegen in Europa zelden een rammeling krijgen", stelt analist Eric Van Meir.

Bij landskampioen Club Brugge stond Stefano Denswil de voorbije jaren al concreet in de belangstelling van buitenlandse clubs en deze zomer lijkt hij ook effectief de stap te gaan zetten. Maar Van Meir ziet nog een Brugse verdediger die naar een grotere competitie zou kunnen. "Er lopen hier in België nog centrale verdedigers rond van hetzelfde niveau als degenen die net vertrokken zijn. Zo denk ik dat Brandon ­Mechele ook in aanmerking komt, alleen mist die nog maturiteit", klinkt het in Het Nieuwsblad.

LEES OOK: 'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Is Mechele klaar voor een grotere competitie?

Meest recent

Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

6
6
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

331
331
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

116
116
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

28
28
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

41
41
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

105
105
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

49
49
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

94
94
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

523
523
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

135
135
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

87
87
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

269
269
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

278
278
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

224
224
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

252
252
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

665
665
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

405
405
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

345
345
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

341
341
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

248
248
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

360
360
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

296
296
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

611
611
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

689
689
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

465
465

Meer sportnieuws