Binnen vijf dagen gaat het WK officieel van start en dus leggen de 32 deelnemende landen de laatste hand aan hun voorbereiding. Een aantal teams hebben daarbij echter pech en zien in laatste instantie nog een speler uitvallen.
Na Argentinië heeft ook Colombia nu prijs. De Zuid-Amerikanen, in de achtste finale een mogelijke tegenstander voor de Rode Duivels, bevestigen dat Frank Fabra alsnog moet afhaken voor het WK. De linksachter heeft op training zijn kruisbanden afgescheurd en zal de trip naar Rusland dus moeten missen.
Een vervanger voor de speler van Boca Juniors heeft Colombia nog niet opgeroepen. Dat zal in de komende dagen gebeuren. Colombia begint op 19 juni aan zijn WK met een wedstrijd tegen Japan.
La Federación Colombiana de Fútbol informa con pesar que el mediocampista Frank Fabra sufrió la ruptura del ligamento cruzado anterior de la rodilla izquierda.
— Selección Colombia (@FCFSeleccionCol) 9 juni 2018
▶️ https://t.co/RDTkvifD3o pic.twitter.com/QX7MgKQ6KP
Jannick Lanckriet