OFFICIEEL: Gent rondt volgende miljoenentransfer af

door
OFFICIEEL: Gent rondt volgende miljoenentransfer af

AA Gent kende een bijzonder wisselvallige Play-Off I, die het uiteindelijk afsloot op de vierde plaats. Desondanks zagen Ivan De Witte en Michel Louwagie voldoende potentieel om op verder te bouwen en dus hadden ze een rustige zomermercato voor ogen. Maar die krijgt nu een onverwachte wending.


AA Gent ziet met Samuel Gigot immers een absolute sterkhouder richting Rusland vertrekken. Maar de Buffalo’s hebben bij deze transfer wel iets om zich aan op te trekken: Spartak Moskou betaalde immers maar liefst acht miljoen euro voor de Franse verdediger.

Daarbovenop krijgt AA Gent volgens Het Nieuwsblad ook nog eens drie miljoen euro voor de transfer van Stefan Mitrovic. Dat meldt dan weer HLN. Er zou namelijk een akkoord zijn gevonden over een transfer naar Strasbourg. In totaal scheppen Louwagie en co dus zo'n slordige 11 miljoen euro.

UPDATE 05/06
De tweede miljoenentransfer voor AA Gent is een feit, zo werd de overgang van Mitrovic naar Strasbourg ook officieel bevestigd. De Serviër stond afgelopen zomer al dicht bij een overgang naar de Ligue 1, maar wegens problemen bij zijn medische proeven trok Saint-Etienne toen de stekker uit deze overgang. "Zijn succesvolle revalidatie verzekert hem nu van een mooie transfer naar de Ligue 1 bij RC Strasbourg", schrijven de Buffalo's op de clubwebsite.

Over de transfersom werd niets gecommuniceerd, maar het zou dus gaan om een bedrag van om en bij de drie miljoen euro. Mitrovic tekent voor vier jaar bij de Franse promovendus. "Ik ben erg geluk om bij Strasbourg te tekenen, in mijn ogen is dit een topclub. Ik hoop hier al mijn ervaring te kunnen gebruiken", klonk het bij de verdediger.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Gent had Mitrovic beter gehouden ...

Meest recent

Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

10
10
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

39
39
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

144
144
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

384
384
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

173
173
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

74
74
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

78
78
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

69
69
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

217
217
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

108
108
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

158
158
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

74
74
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

266
266
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

234
234
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

273
273
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

387
387
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

320
320
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

148
148
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

186
186
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

208
208
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

446
446
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

269
269
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

174
174
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

167
167

Meer sportnieuws