OFFICIEEL: Gent rondt volgende miljoenentransfer af

door
OFFICIEEL: Gent rondt volgende miljoenentransfer af

AA Gent kende een bijzonder wisselvallige Play-Off I, die het uiteindelijk afsloot op de vierde plaats. Desondanks zagen Ivan De Witte en Michel Louwagie voldoende potentieel om op verder te bouwen en dus hadden ze een rustige zomermercato voor ogen. Maar die krijgt nu een onverwachte wending.


AA Gent ziet met Samuel Gigot immers een absolute sterkhouder richting Rusland vertrekken. Maar de Buffalo’s hebben bij deze transfer wel iets om zich aan op te trekken: Spartak Moskou betaalde immers maar liefst acht miljoen euro voor de Franse verdediger.

Daarbovenop krijgt AA Gent volgens Het Nieuwsblad ook nog eens drie miljoen euro voor de transfer van Stefan Mitrovic. Dat meldt dan weer HLN. Er zou namelijk een akkoord zijn gevonden over een transfer naar Strasbourg. In totaal scheppen Louwagie en co dus zo'n slordige 11 miljoen euro.

UPDATE 05/06
De tweede miljoenentransfer voor AA Gent is een feit, zo werd de overgang van Mitrovic naar Strasbourg ook officieel bevestigd. De Serviër stond afgelopen zomer al dicht bij een overgang naar de Ligue 1, maar wegens problemen bij zijn medische proeven trok Saint-Etienne toen de stekker uit deze overgang. "Zijn succesvolle revalidatie verzekert hem nu van een mooie transfer naar de Ligue 1 bij RC Strasbourg", schrijven de Buffalo's op de clubwebsite.

Over de transfersom werd niets gecommuniceerd, maar het zou dus gaan om een bedrag van om en bij de drie miljoen euro. Mitrovic tekent voor vier jaar bij de Franse promovendus. "Ik ben erg geluk om bij Strasbourg te tekenen, in mijn ogen is dit een topclub. Ik hoop hier al mijn ervaring te kunnen gebruiken", klonk het bij de verdediger.

LEES OOK: 'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

🚀

Gent had Mitrovic beter gehouden ...

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

46
46
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

153
153
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

20
20
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

80
80
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

127
127
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

303
303
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

78
78
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

207
207
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

233
233
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1745
1745
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

471
471
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

201
201
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

158
158
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

662
662
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

64
64
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

395
395
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

253
253
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

656
656
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

86
86

Meer sportnieuws