OFFICIEEL: Gent rondt volgende miljoenentransfer af

215 stemmen
OFFICIEEL: Gent rondt volgende miljoenentransfer af

AA Gent kende een bijzonder wisselvallige Play-Off I, die het uiteindelijk afsloot op de vierde plaats. Desondanks zagen Ivan De Witte en Michel Louwagie voldoende potentieel om op verder te bouwen en dus hadden ze een rustige zomermercato voor ogen. Maar die krijgt nu een onverwachte wending.


AA Gent ziet met Samuel Gigot immers een absolute sterkhouder richting Rusland vertrekken. Maar de Buffalo’s hebben bij deze transfer wel iets om zich aan op te trekken: Spartak Moskou betaalde immers maar liefst acht miljoen euro voor de Franse verdediger.

Daarbovenop krijgt AA Gent volgens Het Nieuwsblad ook nog eens drie miljoen euro voor de transfer van Stefan Mitrovic. Dat meldt dan weer HLN. Er zou namelijk een akkoord zijn gevonden over een transfer naar Strasbourg. In totaal scheppen Louwagie en co dus zo'n slordige 11 miljoen euro.

UPDATE 05/06
De tweede miljoenentransfer voor AA Gent is een feit, zo werd de overgang van Mitrovic naar Strasbourg ook officieel bevestigd. De Serviër stond afgelopen zomer al dicht bij een overgang naar de Ligue 1, maar wegens problemen bij zijn medische proeven trok Saint-Etienne toen de stekker uit deze overgang. "Zijn succesvolle revalidatie verzekert hem nu van een mooie transfer naar de Ligue 1 bij RC Strasbourg", schrijven de Buffalo's op de clubwebsite.

Over de transfersom werd niets gecommuniceerd, maar het zou dus gaan om een bedrag van om en bij de drie miljoen euro. Mitrovic tekent voor vier jaar bij de Franse promovendus. "Ik ben erg geluk om bij Strasbourg te tekenen, in mijn ogen is dit een topclub. Ik hoop hier al mijn ervaring te kunnen gebruiken", klonk het bij de verdediger.

LEES OOK: Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Gent had Mitrovic beter gehouden ...

Meest recent

Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

2
2
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

41
41
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

44
44
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

14
14
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

337
337
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

115
115
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

109
109
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

36
36
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

77
77
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

55
55
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

369
369
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

232
232
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

499
499
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

162
162
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

104
104
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

130
130
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

155
155
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

198
198
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

170
170
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

146
146
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

517
517
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

613
613
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

955
955
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

278
278
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

218
218

Meer sportnieuws