OFFICIEEL: Gent rondt volgende miljoenentransfer af

door
OFFICIEEL: Gent rondt volgende miljoenentransfer af

AA Gent kende een bijzonder wisselvallige Play-Off I, die het uiteindelijk afsloot op de vierde plaats. Desondanks zagen Ivan De Witte en Michel Louwagie voldoende potentieel om op verder te bouwen en dus hadden ze een rustige zomermercato voor ogen. Maar die krijgt nu een onverwachte wending.


AA Gent ziet met Samuel Gigot immers een absolute sterkhouder richting Rusland vertrekken. Maar de Buffalo’s hebben bij deze transfer wel iets om zich aan op te trekken: Spartak Moskou betaalde immers maar liefst acht miljoen euro voor de Franse verdediger.

Daarbovenop krijgt AA Gent volgens Het Nieuwsblad ook nog eens drie miljoen euro voor de transfer van Stefan Mitrovic. Dat meldt dan weer HLN. Er zou namelijk een akkoord zijn gevonden over een transfer naar Strasbourg. In totaal scheppen Louwagie en co dus zo'n slordige 11 miljoen euro.

UPDATE 05/06
De tweede miljoenentransfer voor AA Gent is een feit, zo werd de overgang van Mitrovic naar Strasbourg ook officieel bevestigd. De Serviër stond afgelopen zomer al dicht bij een overgang naar de Ligue 1, maar wegens problemen bij zijn medische proeven trok Saint-Etienne toen de stekker uit deze overgang. "Zijn succesvolle revalidatie verzekert hem nu van een mooie transfer naar de Ligue 1 bij RC Strasbourg", schrijven de Buffalo's op de clubwebsite.

Over de transfersom werd niets gecommuniceerd, maar het zou dus gaan om een bedrag van om en bij de drie miljoen euro. Mitrovic tekent voor vier jaar bij de Franse promovendus. "Ik ben erg geluk om bij Strasbourg te tekenen, in mijn ogen is dit een topclub. Ik hoop hier al mijn ervaring te kunnen gebruiken", klonk het bij de verdediger.

LEES OOK: 'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Gent had Mitrovic beter gehouden ...

Meest recent

Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

6
6
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

12
12
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

67
67
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

150
150
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

130
130
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

22
22
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

131
131
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

190
190
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

225
225
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

136
136
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

46
46
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

97
97
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

57
57
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

92
92
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

37
37
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

69
69
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

293
293
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

98
98
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

283
283
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

254
254
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

202
202
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

525
525
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

75
75

Meer sportnieuws