Messi tipt Barça: 'Met deze twee transfers worden we weer kampioen'

610 stemmen
Messi tipt Barça: 'Met deze twee transfers worden we weer kampioen'

FC Barcelona won dan wel op indrukwekkende wijze de Spaanse dubbel, toch heerst er wat scepsis rond de Catalaanse grootmacht. Ex-spelers Xavi en Carles Puyol toonden zich afgelopen week al opvallend kritisch voor het transferbeleid van Blaugrana. Volgens hen werden de topspelers die de voorbije jaren stopten of vertrokken, onvoldoende vervangen.


En die mening zou ook Lionel Messi delen, daarom heeft hij bestuur naar verluidt om twee versterkingen gevraagd. De Argentijn zou vooral ontevreden zijn over de kwaliteit van het middenveld, zeker nu Andres Iniesta naar Japan vertrokken is. Volgens Don Balon zou hij daarom Christian Eriksen én Miralem Pjanic hebben aangeduid als twee spelers die zijn club komende zomer moet proberen aan te trekken.

Volgens het medium ziet Messi in de smaakmakers van Tottenham en Juventus twee spelers die het gouden duo van weleer, Xavi en Iniesta, het best kunnen benaderen. Busquets zou in hun rug dan voor de nodige stabiliteit kunnen zorgen, terwijl Coutinho een rijtje hoger wordt geschoven en een aanvalslinie gaat vormen met Messi en Suarez.

De Argentijnse superster zou van mening zijn dat deze transfers nodig zijn om opnieuw kampioen te worden én de Europese dominantie van Real Madrid te verbreken. Toch is het maar de vraag of het bestuur gehoor zal geven aan deze oproep. En indien dat toch het geval is moet nog een akkoord gevonden worden met hun clubs. Tottenham noch Juventus staat te springen om hun sterkhouders te laten gaan.

LEES OOK: MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Zou Pjanic in de basis staan bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

44
44
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

24
24
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

141
141
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

126
126
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

145
145
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

732
732
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

371
371
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

153
153
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

146
146
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

78
78
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

206
206
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

192
192
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

540
540
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

640
640
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

315
315
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

592
592
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

472
472
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

671
671
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

294
294
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

97
97
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

278
278
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

325
325
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

417
417
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

172
172

Meer sportnieuws