Messi tipt Barça: 'Met deze twee transfers worden we weer kampioen'

door
Messi tipt Barça: 'Met deze twee transfers worden we weer kampioen'

FC Barcelona won dan wel op indrukwekkende wijze de Spaanse dubbel, toch heerst er wat scepsis rond de Catalaanse grootmacht. Ex-spelers Xavi en Carles Puyol toonden zich afgelopen week al opvallend kritisch voor het transferbeleid van Blaugrana. Volgens hen werden de topspelers die de voorbije jaren stopten of vertrokken, onvoldoende vervangen.


En die mening zou ook Lionel Messi delen, daarom heeft hij bestuur naar verluidt om twee versterkingen gevraagd. De Argentijn zou vooral ontevreden zijn over de kwaliteit van het middenveld, zeker nu Andres Iniesta naar Japan vertrokken is. Volgens Don Balon zou hij daarom Christian Eriksen én Miralem Pjanic hebben aangeduid als twee spelers die zijn club komende zomer moet proberen aan te trekken.

Volgens het medium ziet Messi in de smaakmakers van Tottenham en Juventus twee spelers die het gouden duo van weleer, Xavi en Iniesta, het best kunnen benaderen. Busquets zou in hun rug dan voor de nodige stabiliteit kunnen zorgen, terwijl Coutinho een rijtje hoger wordt geschoven en een aanvalslinie gaat vormen met Messi en Suarez.

De Argentijnse superster zou van mening zijn dat deze transfers nodig zijn om opnieuw kampioen te worden én de Europese dominantie van Real Madrid te verbreken. Toch is het maar de vraag of het bestuur gehoor zal geven aan deze oproep. En indien dat toch het geval is moet nog een akkoord gevonden worden met hun clubs. Tottenham noch Juventus staat te springen om hun sterkhouders te laten gaan.

LEES OOK: ‘Lionel Messi op zucht van straffe transferwending’

Trending:

Milan zet Club onder druk voor Jashari:
Milan zet Club onder druk voor Jashari: "Geweldig aanbod"

Zou Pjanic in de basis staan bij de Rode Duivels?

Meest recent

Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

32
32
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

36
36
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

340
340
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

174
174
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

142
142
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

832
832
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

122
122
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

481
481
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

129
129
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

652
652
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

217
217
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

568
568
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

208
208
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

709
709
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

575
575
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

812
812
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

616
616
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

319
319
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

483
483
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

890
890
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Club Brugge haalde in de voorbije dagen weer een pak miljoenen binnen op de transfermarkt. Een ...

655
655
Standard blijft gaan: 9e aanwinst nu al binnen

Net zoals verschillende andere eersteklassers is ook Standard vertrokken op zomerstage. Maar dat ...

235
235
'Genk hakt knoop door: middenvelder kan beschikken'

De spelers en staf van KRC Genk hebben maandag hun intrek genomen in het Duitse Marienfeld. Daar ...

398
398
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

De selectie van RSC Anderlecht is maandag afgereisd naar het Nederlandse Renesse voor een oefenkamp. ...

1541
1541
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Ardon Jashari was hét prestigeproject van Dévy Rigaux, zijn eerste grote vis als ...

2090
2090

Meer sportnieuws