Xavi en Puyol trekken aan de bel: "Barça is in slaap gevallen"

door
Xavi en Puyol trekken aan de bel:

FC Barcelona werd in het afgelopen seizoen kampioen in de Primera División en won de Copa del Rey, maar Xavi en Carles Puyol zijn desondanks niet onder de indruk. Het tweetal stelt dat de Catalanen steeds verder achteropraken bij Real Madrid.


Eerst wordt Xavi geciteerd in buitenlandse media. "Madrid heeft nu het winnende DNA en Barcelona is in slaap gevallen. Het slaapt al jaren op de transfermarkt en dat eist nu zijn tol." Puyol geeft zijn maatje vervolgens bijval: "Ik ben ervan overtuigd dat we een beter team hebben dan Madrid, maar toch hebben zij vier keer de Champions League gewonnen. De oplossing is dat prioriteiten moeten veranderen. Het voelt als een gemiste kans en dat maakt me als culé woedend. Het makkelijkste zou zijn om het bekertoernooi minder prioriteit te geven. Begrijp me niet verkeerd, het is geweldig om de finale te spelen, maar die competitie moet gebruikt worden om reserves en jongelingen de kans te geven zich te bewijzen."

Overigens vindt Xavi wel dat de Madrilenen veel geluk hebben gehad in de Champions League. "Alles zat mee: de scheidsrechters en blessures van tegenstanders als Neymar, Robben, Boateng. De belangrijkste Liverpool-speler (Mohamed Salah, red.) raakte ook nog geblesseerd en de keepers van Bayern en Liverpool maakten fouten. Maar daar heeft Barcelona niets mee te maken. Dat is het probleem niet."

LEES OOK: ‘Yamal publiek vernederd: vriendin kiest voor rivaal’

Mee eens?

Meest recent

Paniek bij Coucke: geldnood plots levensgroot probleem

De Raad van Bestuur stemde unaniem om Wouter Vandenhaute te lozen als voorzitter, maar vooralsnog ...

41
41
Celine Van Ouytsel met collega-Antwerpsupporter: zo reageert DIW

De geruchten deden al een tijdje de ronde en werden vorige week omgezet in spetterend relatienieuws: ...

11
11
Last-minute transfer? Raskin spreekt duidelijke taal

De Rode Duivels blikten zondagavond Kazachstan in met 6-0. Voor Nicolas Raskin werd het een extra ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Plots megabod voor Club, Anderlecht wil grote naam'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

259
259
Oh slaat keihard terug na mislukte toptransfer

KRC Genk leek deze zomer ongelooflijk te cashen. Eerst werd Tolu Arokodare voor een recordbedrag ...

203
203
Thibaut Courtois pakt uit met grote plannen naast het veld

Thibaut Courtois kende net zoals alle Rode Duivels een heerlijk tweelijk uit in deze ...

97
97
Anderlecht-fans watertanden na boodschap Doku

Terwijl RSC Anderlecht op de sukkel is speelden de Rode Duivel de pannen van het dak in het Lotto ...

150
150
"Pray for Ruben"-Van Gucht in allerijl naar spoed gebracht

Ruben Van Gucht kreeg het de laatste jaren al meermaals hard te verduren. Eén van de ...

75
75
Garcia jubelt: nieuw wapen bij Rode Duivels ontdekt

De Rode Duivels hebben het tweeluik tegen Liechtenstein en Kazachstan tot een goed einde gebracht. ...

224
224
Vandenbempt: "Hij is de grote verliezer bij de Rode Duivels"

België scoorde twaalf keer in twee duels. Het WK 2026 mag deze ploeg niet ontglippen. Peter ...

160
160
'Standard heeft prijs en strikt oude JPL-bekende'

Standard is van plan zich vandaag nog te versterken. De Rouches zouden volgens transferinfluencer ...

169
169
Vandenbempt strooit met lof naar Duivel: "Is mijn favoriet"

België lijkt de fans weer te kunnen plezieren. Na de spektakelmatch tegen Wales, waren er nu ...

213
213
Anderlecht onder zware druk: transfergekte barst plots los

Olivier Renard gaat vandaag, samen met Tim Borguet, een drukke dag tegemoet. Paars-Wit moét ...

672
672
Solden bij Belgische topclubs: wie vertrekt vandaag nog?

Vandaag kunnen de Belgische clubs nog ingaande transfers afronden, maar ze willen uiteraard ook nog ...

536
536
'Anderlecht weigerde absolute stunttransfer bij Union SG'

RSC Anderlecht kende tot op heden geen geslaagde mercato. Een aantal cruciale posities werden niet ...

539
539
Club Brugge compleet vernederd in Skoras-dossier

AA Gent haalt Michal Skoras binnen voor een prikje en legt hem vast tot 2029. De Poolse ...

926
926
De Ketelaere verklapt: zo reageerde Garcia na Kazachstan

Charles De Ketelaere heeft zondagavond één van zijn betere wedstrijden in het shirt ...

279
279
Gekkenhuis: Anderlecht-supporters smeken om Batshuayi

Maandagavond verstrijkt de transferdeadline ook in België. Bij RSC Anderlecht hoopt men vlak ...

391
391
Albert snoeihard: "Hij is dé grote verliezer bij Duivels"

De eerste interland-periode van het seizoen zit er alweer op voor de Rode Duivels. De tegenstand was ...

596
596
RSCA-fans in extase: Coucke gespot in opvallend gezelschap

De Rode Duivels wonnen zondagavond met 6-0 van Kazachstan in een wedstrijd die voor de gelegenheid ...

938
938
Trossard doet Garcia ontploffen: alarmfase rood

Leandro Trossard stapte onzichtbaar van het veld en dat beeld vat alles samen: bij de Rode Duivels ...

367
367
"Te traag" - Kranten zien dissonant op Duivelse gala-avond

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels zondagavond opnieuw flink ...

706
706
Anderlecht tot uiterste: transfervuurwerk vlak voor deadline

Maandagavond sluit ook de zomermercato in België zijn deuren. Bij een aantal ploegen maakt men ...

1145
1145
Garcia noemt twee uitblinkers bij naam na demonstratie

Rudi Garcia kan niet anders dan tevreden zijn over het voorbije tweeluik van zijn Rode Duivels. De ...

489
489
Europese pers kijkt jaloers toe: één Duivel eist headlines op

De Rode Duivels hebben de afgelopen dagen een flinke stap richting het WK 2026 gezet. Na ...

1152
1152

Meer sportnieuws