Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

door
Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

De storm omtrent de niet-selectie rond Radja Nainggolan is inmiddels wat gaan liggen. Maar dat de middenvelder voor de tweede keer op rij niet naar een WK gaat zit hem duidelijk nog dwars. Woensdag deed hij uitgebreid zijn verhaal bij Gert Late Night.


Tijdens de talkshow van Gert Verhulst op VIER had de middenvelder het onder meer over zijn ontmoeting met de bondscoach in Rome. "Rond de middag belde hij mij of ik 's avonds naar het Hilton Hotel wou komen. Ik voelde toen al dat het geen goed nieuws zou zijn. We begonnen te spreken en hij zocht wel een motief om te zeggen 'ik ga je er niet bij pakken'. Hij zei me dat ik een belangrijke rol had bij Roma en dat hij mij die rol niet kon geven. Op het einde zei hij wel dat nog niets beslist was, maar ik denk dat hij er toen al uit was", klonk het.

Op zijn persconferentie nadien verklaarde Martinez de niet-selectie wegens 'tactische redenen', maar dat vindt Nainggolan onzin. "Tactisch? Ik heb al bijna 300 wedstrijden in de Serie A gespeeld, ik denk dat de meest tactische competitie is. Het begon allemaal in de oefenmatch tegen Spanje, toen heb ik niet goed gespeeld. Daarna ben ik ook een keer te laat gekomen, maar ik ben niet de enige. Een nonchalante houding? Dat kan, maar ik ben zeker niet de enige. Ik ga wel geen namen geven, zo ben ik niet."

De speler bevestigde verder dat hij niet zal terugkomen op zijn besluit om definitief te stoppen met de nationale ploeg. Zelfs niet indien er een andere bondscoach komt. "Ik heb al teveel meegemaakt bij de nationale ploeg, het is genoeg geweest. Als een nieuwe bondscoach komt zou ik zeggen dat ik het apprecieer, maar dat er jongere kerels in opkomst zijn en dat het voor mij genoeg is geweest. Ik ben altijd iemand van mijn woord geweest, als ik iets zeg dan is het ook zo."

LEES OOK: Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

Mogen extra-sportieve redenen een invloed hebben op de samenstelling van de selectie?

Meest recent

Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

9
9
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

10
10
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

53
53
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

178
178
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

155
155
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

172
172
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

17
17
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

405
405
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

327
327
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

242
242
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

369
369
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

92
92
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

78
78
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

50
50
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

150
150
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

52
52
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

95
95
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

72
72
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

79
79
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

110
110
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

247
247
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

47
47
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

317
317
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

164
164

Meer sportnieuws