Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

594 stemmen
Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

De storm omtrent de niet-selectie rond Radja Nainggolan is inmiddels wat gaan liggen. Maar dat de middenvelder voor de tweede keer op rij niet naar een WK gaat zit hem duidelijk nog dwars. Woensdag deed hij uitgebreid zijn verhaal bij Gert Late Night.


Tijdens de talkshow van Gert Verhulst op VIER had de middenvelder het onder meer over zijn ontmoeting met de bondscoach in Rome. "Rond de middag belde hij mij of ik 's avonds naar het Hilton Hotel wou komen. Ik voelde toen al dat het geen goed nieuws zou zijn. We begonnen te spreken en hij zocht wel een motief om te zeggen 'ik ga je er niet bij pakken'. Hij zei me dat ik een belangrijke rol had bij Roma en dat hij mij die rol niet kon geven. Op het einde zei hij wel dat nog niets beslist was, maar ik denk dat hij er toen al uit was", klonk het.

Op zijn persconferentie nadien verklaarde Martinez de niet-selectie wegens 'tactische redenen', maar dat vindt Nainggolan onzin. "Tactisch? Ik heb al bijna 300 wedstrijden in de Serie A gespeeld, ik denk dat de meest tactische competitie is. Het begon allemaal in de oefenmatch tegen Spanje, toen heb ik niet goed gespeeld. Daarna ben ik ook een keer te laat gekomen, maar ik ben niet de enige. Een nonchalante houding? Dat kan, maar ik ben zeker niet de enige. Ik ga wel geen namen geven, zo ben ik niet."

De speler bevestigde verder dat hij niet zal terugkomen op zijn besluit om definitief te stoppen met de nationale ploeg. Zelfs niet indien er een andere bondscoach komt. "Ik heb al teveel meegemaakt bij de nationale ploeg, het is genoeg geweest. Als een nieuwe bondscoach komt zou ik zeggen dat ik het apprecieer, maar dat er jongere kerels in opkomst zijn en dat het voor mij genoeg is geweest. Ik ben altijd iemand van mijn woord geweest, als ik iets zeg dan is het ook zo."

LEES OOK: Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Mogen extra-sportieve redenen een invloed hebben op de samenstelling van de selectie?

Meest recent

Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

1
1
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

63
63
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

104
104
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

51
51
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

196
196
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

145
145
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

318
318
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

361
361
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

84
84
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

194
194
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

120
120
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

89
89
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

192
192
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

299
299
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

420
420
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

196
196
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

594
594
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

66
66
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

388
388
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

266
266
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

399
399
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

279
279
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

186
186
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

240
240
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

193
193

Meer sportnieuws