Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

door
Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

De storm omtrent de niet-selectie rond Radja Nainggolan is inmiddels wat gaan liggen. Maar dat de middenvelder voor de tweede keer op rij niet naar een WK gaat zit hem duidelijk nog dwars. Woensdag deed hij uitgebreid zijn verhaal bij Gert Late Night.


Tijdens de talkshow van Gert Verhulst op VIER had de middenvelder het onder meer over zijn ontmoeting met de bondscoach in Rome. "Rond de middag belde hij mij of ik 's avonds naar het Hilton Hotel wou komen. Ik voelde toen al dat het geen goed nieuws zou zijn. We begonnen te spreken en hij zocht wel een motief om te zeggen 'ik ga je er niet bij pakken'. Hij zei me dat ik een belangrijke rol had bij Roma en dat hij mij die rol niet kon geven. Op het einde zei hij wel dat nog niets beslist was, maar ik denk dat hij er toen al uit was", klonk het.

Op zijn persconferentie nadien verklaarde Martinez de niet-selectie wegens 'tactische redenen', maar dat vindt Nainggolan onzin. "Tactisch? Ik heb al bijna 300 wedstrijden in de Serie A gespeeld, ik denk dat de meest tactische competitie is. Het begon allemaal in de oefenmatch tegen Spanje, toen heb ik niet goed gespeeld. Daarna ben ik ook een keer te laat gekomen, maar ik ben niet de enige. Een nonchalante houding? Dat kan, maar ik ben zeker niet de enige. Ik ga wel geen namen geven, zo ben ik niet."

De speler bevestigde verder dat hij niet zal terugkomen op zijn besluit om definitief te stoppen met de nationale ploeg. Zelfs niet indien er een andere bondscoach komt. "Ik heb al teveel meegemaakt bij de nationale ploeg, het is genoeg geweest. Als een nieuwe bondscoach komt zou ik zeggen dat ik het apprecieer, maar dat er jongere kerels in opkomst zijn en dat het voor mij genoeg is geweest. Ik ben altijd iemand van mijn woord geweest, als ik iets zeg dan is het ook zo."

LEES OOK: Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Mogen extra-sportieve redenen een invloed hebben op de samenstelling van de selectie?

Meest recent

Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

15
15
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

33
33
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

34
34
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

36
36
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

67
67
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

26
26
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

166
166
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

129
129
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

103
103
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

116
116
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

113
113
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

93
93
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

250
250
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

332
332
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

48
48
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

190
190
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

180
180
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

220
220
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

180
180
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

97
97
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

940
940
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

117
117
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

115
115

Meer sportnieuws