Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

door
Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

De storm omtrent de niet-selectie rond Radja Nainggolan is inmiddels wat gaan liggen. Maar dat de middenvelder voor de tweede keer op rij niet naar een WK gaat zit hem duidelijk nog dwars. Woensdag deed hij uitgebreid zijn verhaal bij Gert Late Night.


Tijdens de talkshow van Gert Verhulst op VIER had de middenvelder het onder meer over zijn ontmoeting met de bondscoach in Rome. "Rond de middag belde hij mij of ik 's avonds naar het Hilton Hotel wou komen. Ik voelde toen al dat het geen goed nieuws zou zijn. We begonnen te spreken en hij zocht wel een motief om te zeggen 'ik ga je er niet bij pakken'. Hij zei me dat ik een belangrijke rol had bij Roma en dat hij mij die rol niet kon geven. Op het einde zei hij wel dat nog niets beslist was, maar ik denk dat hij er toen al uit was", klonk het.

Op zijn persconferentie nadien verklaarde Martinez de niet-selectie wegens 'tactische redenen', maar dat vindt Nainggolan onzin. "Tactisch? Ik heb al bijna 300 wedstrijden in de Serie A gespeeld, ik denk dat de meest tactische competitie is. Het begon allemaal in de oefenmatch tegen Spanje, toen heb ik niet goed gespeeld. Daarna ben ik ook een keer te laat gekomen, maar ik ben niet de enige. Een nonchalante houding? Dat kan, maar ik ben zeker niet de enige. Ik ga wel geen namen geven, zo ben ik niet."

De speler bevestigde verder dat hij niet zal terugkomen op zijn besluit om definitief te stoppen met de nationale ploeg. Zelfs niet indien er een andere bondscoach komt. "Ik heb al teveel meegemaakt bij de nationale ploeg, het is genoeg geweest. Als een nieuwe bondscoach komt zou ik zeggen dat ik het apprecieer, maar dat er jongere kerels in opkomst zijn en dat het voor mij genoeg is geweest. Ik ben altijd iemand van mijn woord geweest, als ik iets zeg dan is het ook zo."

LEES OOK: Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Mogen extra-sportieve redenen een invloed hebben op de samenstelling van de selectie?

Meest recent

Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

29
29
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

105
105
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

56
56
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

73
73
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

38
38
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

131
131
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

282
282
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

246
246
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

192
192
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

52
52
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

437
437
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

138
138
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

607
607
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

76
76
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

84
84
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

236
236
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

51
51
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

213
213
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

81
81
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

40
40
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

267
267
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

40
40
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

698
698
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

284
284

Meer sportnieuws