Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

door
Nainggolan geeft details over gesprek met Martinez prijs

De storm omtrent de niet-selectie rond Radja Nainggolan is inmiddels wat gaan liggen. Maar dat de middenvelder voor de tweede keer op rij niet naar een WK gaat zit hem duidelijk nog dwars. Woensdag deed hij uitgebreid zijn verhaal bij Gert Late Night.


Tijdens de talkshow van Gert Verhulst op VIER had de middenvelder het onder meer over zijn ontmoeting met de bondscoach in Rome. "Rond de middag belde hij mij of ik 's avonds naar het Hilton Hotel wou komen. Ik voelde toen al dat het geen goed nieuws zou zijn. We begonnen te spreken en hij zocht wel een motief om te zeggen 'ik ga je er niet bij pakken'. Hij zei me dat ik een belangrijke rol had bij Roma en dat hij mij die rol niet kon geven. Op het einde zei hij wel dat nog niets beslist was, maar ik denk dat hij er toen al uit was", klonk het.

Op zijn persconferentie nadien verklaarde Martinez de niet-selectie wegens 'tactische redenen', maar dat vindt Nainggolan onzin. "Tactisch? Ik heb al bijna 300 wedstrijden in de Serie A gespeeld, ik denk dat de meest tactische competitie is. Het begon allemaal in de oefenmatch tegen Spanje, toen heb ik niet goed gespeeld. Daarna ben ik ook een keer te laat gekomen, maar ik ben niet de enige. Een nonchalante houding? Dat kan, maar ik ben zeker niet de enige. Ik ga wel geen namen geven, zo ben ik niet."

De speler bevestigde verder dat hij niet zal terugkomen op zijn besluit om definitief te stoppen met de nationale ploeg. Zelfs niet indien er een andere bondscoach komt. "Ik heb al teveel meegemaakt bij de nationale ploeg, het is genoeg geweest. Als een nieuwe bondscoach komt zou ik zeggen dat ik het apprecieer, maar dat er jongere kerels in opkomst zijn en dat het voor mij genoeg is geweest. Ik ben altijd iemand van mijn woord geweest, als ik iets zeg dan is het ook zo."

LEES OOK: Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Mogen extra-sportieve redenen een invloed hebben op de samenstelling van de selectie?

Meest recent

'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

29
29
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

17
17
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

60
60
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

149
149
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

109
109
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

119
119
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

324
324
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

487
487
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

198
198
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

78
78
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

76
76
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

108
108
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

344
344
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

55
55
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

479
479
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

393
393
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

84
84
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

150
150
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

492
492

Meer sportnieuws