TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

door
TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Portugese A Bola meldt dat RSC Anderlecht concrete interesse vertoont in de Italiaanse Braziliaan Raphael Rossi. De 27-jarige centrumverdediger heeft een sterk seizoen bij Boavista achter de rug en kan rekenen op de interesse van verschillende clubs. Ook Club Brugge, Sporting Braga, Chapecoense en Benfica hebben hem op hun radar staan.

Volgens Gol Bezan, een bekende podcast over het Iraanse voetbal, zou Anderlecht ook aan Kaveh Rezaei denken. De 26-jarige spits ontpopte zich afgelopen seizoen tot één van de revelaties van de Jupiler Pro League en tikte bij Charleroi af op 16 competitietreffers. Volgens het medium moet hij zo'n 3 miljoen euro kosten.

Club Brugge zal ook komend seizoen naar alle waarschijnlijkheid beroep kunnen doen op zijn aanvoerder. De kampioen en Ruud Vormer onderhandelen immers om het contract van de 30-jarige open te breken, weet De Telegraaf. Bovendien hebben beide partijen alle intentie om met elkaar verder te gaan.

Noël Soumah tekende zaterdag een contract voor twee seizoen plus optie bij Westerlo, dat meldt de club op haar website. Volgens de tweedeklasser liet hij een geweldige indruk na tijdens het tweede deel van het seizoen. Bij AA Gent kreeg Soumah niet veel speelkansen na zijn komst van WS Brussel en dus mocht hij beschikken.

Club Brugge en Anderlecht zouden allebei een oog hebben laten vallen op de Zweedse spelmaker Kerim Mrabti. Die liet alvast uitschijnen dat hij klaar is om te vertrekken. "Ik wil zeker naar het buitenland trekken. Al is het wel moeilijk om te zeggen naar en wanneer. Momenteel heb ik nog niets concreet op de radar staan", hield hij zijn opties open bij Expressen.

BUITENLAND
Mario Balotelli vertrekt transfervrij bij Nice en kiest mogelijk voor een verrassende bestemming. Volgens Corriere della Sera wil het gepromoveerde Parma een samenwerking tot stand brengen. De Chinese eigenaren van Parma willen een rooskleurige toekomst opbouwen na een hele moeilijke periode en hebben daarvoor wel wat geld over, al blijft zijn hoge salaris een struikelblok.

Dennis Praet is grof wild aan de Italiaanse top, maar ook in andere competities zijn de groede prestaties van onze landgenoot niet onopgemerkt gebleven. De Italiaanse transfergoeroe Gianluca Di Marzio meldt namelijk dat ook Arsenal zijn komst wel ziet zitten. Meer nog, de Gunners zouden zelfs al gesprekken hebben opgestart met zijn management.

Douglas Costa zou de interesse van José Mourinho gelokt hebben: de Portugese coach wil hem maar wat graag naar Manchester United halen, zo schrijven diverse Italiaanse media. Er zou maar liefst 85 miljoen euro voor de linkspoot van Juventus opzij geschoven zijn.

AS Roma heeft geld nodig en Calciomercato weet dat Radja Nainggolan de club mag verlaten voor een lage prijs. De middenvelder, die jaarlijks 6 miljoen euro verdient bij de Romeinen, zou voor 35 miljoen euro mogen vetrekken. In het recente verleden werd de middenvelder gelinkt aan onder meer Inter Milaan en enkele Engelse topclubs.

Volgens Tuttomercatoweb zou Napoli drie grote namen willen binnenhalen deze zomer. Als nieuwe trainer werd al Carlo Ancelotti aangesteld, maar ook in de spelersgroep willen de Napolitanen serieuze versterkingen. Op het verlanglijstje staat onder meer Mousa Dembélé, die wellicht vertrekt bij Tottenham.

LEES OOK: Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

Napoli zou een uitstekende club zijn voor Dembele ...

Meest recent

Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

11
11
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

13
13
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

71
71
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

83
83
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

81
81
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

214
214
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

194
194
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

172
172
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

570
570
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

242
242
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

494
494
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

540
540
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

474
474
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

457
457
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

391
391
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

130
130
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

131
131
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

76
76
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

29
29
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

395
395
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

221
221
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

514
514
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

43
43
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

570
570
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

226
226

Meer sportnieuws