TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

door
TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Portugese A Bola meldt dat RSC Anderlecht concrete interesse vertoont in de Italiaanse Braziliaan Raphael Rossi. De 27-jarige centrumverdediger heeft een sterk seizoen bij Boavista achter de rug en kan rekenen op de interesse van verschillende clubs. Ook Club Brugge, Sporting Braga, Chapecoense en Benfica hebben hem op hun radar staan.

Volgens Gol Bezan, een bekende podcast over het Iraanse voetbal, zou Anderlecht ook aan Kaveh Rezaei denken. De 26-jarige spits ontpopte zich afgelopen seizoen tot één van de revelaties van de Jupiler Pro League en tikte bij Charleroi af op 16 competitietreffers. Volgens het medium moet hij zo'n 3 miljoen euro kosten.

Club Brugge zal ook komend seizoen naar alle waarschijnlijkheid beroep kunnen doen op zijn aanvoerder. De kampioen en Ruud Vormer onderhandelen immers om het contract van de 30-jarige open te breken, weet De Telegraaf. Bovendien hebben beide partijen alle intentie om met elkaar verder te gaan.

Noël Soumah tekende zaterdag een contract voor twee seizoen plus optie bij Westerlo, dat meldt de club op haar website. Volgens de tweedeklasser liet hij een geweldige indruk na tijdens het tweede deel van het seizoen. Bij AA Gent kreeg Soumah niet veel speelkansen na zijn komst van WS Brussel en dus mocht hij beschikken.

Club Brugge en Anderlecht zouden allebei een oog hebben laten vallen op de Zweedse spelmaker Kerim Mrabti. Die liet alvast uitschijnen dat hij klaar is om te vertrekken. "Ik wil zeker naar het buitenland trekken. Al is het wel moeilijk om te zeggen naar en wanneer. Momenteel heb ik nog niets concreet op de radar staan", hield hij zijn opties open bij Expressen.

BUITENLAND
Mario Balotelli vertrekt transfervrij bij Nice en kiest mogelijk voor een verrassende bestemming. Volgens Corriere della Sera wil het gepromoveerde Parma een samenwerking tot stand brengen. De Chinese eigenaren van Parma willen een rooskleurige toekomst opbouwen na een hele moeilijke periode en hebben daarvoor wel wat geld over, al blijft zijn hoge salaris een struikelblok.

Dennis Praet is grof wild aan de Italiaanse top, maar ook in andere competities zijn de groede prestaties van onze landgenoot niet onopgemerkt gebleven. De Italiaanse transfergoeroe Gianluca Di Marzio meldt namelijk dat ook Arsenal zijn komst wel ziet zitten. Meer nog, de Gunners zouden zelfs al gesprekken hebben opgestart met zijn management.

Douglas Costa zou de interesse van José Mourinho gelokt hebben: de Portugese coach wil hem maar wat graag naar Manchester United halen, zo schrijven diverse Italiaanse media. Er zou maar liefst 85 miljoen euro voor de linkspoot van Juventus opzij geschoven zijn.

AS Roma heeft geld nodig en Calciomercato weet dat Radja Nainggolan de club mag verlaten voor een lage prijs. De middenvelder, die jaarlijks 6 miljoen euro verdient bij de Romeinen, zou voor 35 miljoen euro mogen vetrekken. In het recente verleden werd de middenvelder gelinkt aan onder meer Inter Milaan en enkele Engelse topclubs.

Volgens Tuttomercatoweb zou Napoli drie grote namen willen binnenhalen deze zomer. Als nieuwe trainer werd al Carlo Ancelotti aangesteld, maar ook in de spelersgroep willen de Napolitanen serieuze versterkingen. Op het verlanglijstje staat onder meer Mousa Dembélé, die wellicht vertrekt bij Tottenham.

LEES OOK: Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Napoli zou een uitstekende club zijn voor Dembele ...

Meest recent

Garcia incasseert uppercut: Lukaku haakt af bij Rode Duivels

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

19
19
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

51
51
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

74
74
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

120
120
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

94
94
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

67
67
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

140
140
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

32
32
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

51
51
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

268
268
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

206
206
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

199
199
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

137
137
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

108
108
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

61
61
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

305
305
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

135
135
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

454
454
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

155
155
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

401
401
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

127
127
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws