TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

257 stemmen
TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Portugese A Bola meldt dat RSC Anderlecht concrete interesse vertoont in de Italiaanse Braziliaan Raphael Rossi. De 27-jarige centrumverdediger heeft een sterk seizoen bij Boavista achter de rug en kan rekenen op de interesse van verschillende clubs. Ook Club Brugge, Sporting Braga, Chapecoense en Benfica hebben hem op hun radar staan.

Volgens Gol Bezan, een bekende podcast over het Iraanse voetbal, zou Anderlecht ook aan Kaveh Rezaei denken. De 26-jarige spits ontpopte zich afgelopen seizoen tot één van de revelaties van de Jupiler Pro League en tikte bij Charleroi af op 16 competitietreffers. Volgens het medium moet hij zo'n 3 miljoen euro kosten.

Club Brugge zal ook komend seizoen naar alle waarschijnlijkheid beroep kunnen doen op zijn aanvoerder. De kampioen en Ruud Vormer onderhandelen immers om het contract van de 30-jarige open te breken, weet De Telegraaf. Bovendien hebben beide partijen alle intentie om met elkaar verder te gaan.

Noël Soumah tekende zaterdag een contract voor twee seizoen plus optie bij Westerlo, dat meldt de club op haar website. Volgens de tweedeklasser liet hij een geweldige indruk na tijdens het tweede deel van het seizoen. Bij AA Gent kreeg Soumah niet veel speelkansen na zijn komst van WS Brussel en dus mocht hij beschikken.

Club Brugge en Anderlecht zouden allebei een oog hebben laten vallen op de Zweedse spelmaker Kerim Mrabti. Die liet alvast uitschijnen dat hij klaar is om te vertrekken. "Ik wil zeker naar het buitenland trekken. Al is het wel moeilijk om te zeggen naar en wanneer. Momenteel heb ik nog niets concreet op de radar staan", hield hij zijn opties open bij Expressen.

BUITENLAND
Mario Balotelli vertrekt transfervrij bij Nice en kiest mogelijk voor een verrassende bestemming. Volgens Corriere della Sera wil het gepromoveerde Parma een samenwerking tot stand brengen. De Chinese eigenaren van Parma willen een rooskleurige toekomst opbouwen na een hele moeilijke periode en hebben daarvoor wel wat geld over, al blijft zijn hoge salaris een struikelblok.

Dennis Praet is grof wild aan de Italiaanse top, maar ook in andere competities zijn de groede prestaties van onze landgenoot niet onopgemerkt gebleven. De Italiaanse transfergoeroe Gianluca Di Marzio meldt namelijk dat ook Arsenal zijn komst wel ziet zitten. Meer nog, de Gunners zouden zelfs al gesprekken hebben opgestart met zijn management.

Douglas Costa zou de interesse van José Mourinho gelokt hebben: de Portugese coach wil hem maar wat graag naar Manchester United halen, zo schrijven diverse Italiaanse media. Er zou maar liefst 85 miljoen euro voor de linkspoot van Juventus opzij geschoven zijn.

AS Roma heeft geld nodig en Calciomercato weet dat Radja Nainggolan de club mag verlaten voor een lage prijs. De middenvelder, die jaarlijks 6 miljoen euro verdient bij de Romeinen, zou voor 35 miljoen euro mogen vetrekken. In het recente verleden werd de middenvelder gelinkt aan onder meer Inter Milaan en enkele Engelse topclubs.

Volgens Tuttomercatoweb zou Napoli drie grote namen willen binnenhalen deze zomer. Als nieuwe trainer werd al Carlo Ancelotti aangesteld, maar ook in de spelersgroep willen de Napolitanen serieuze versterkingen. Op het verlanglijstje staat onder meer Mousa Dembélé, die wellicht vertrekt bij Tottenham.

LEES OOK: Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Napoli zou een uitstekende club zijn voor Dembele ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

32
32
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

77
77
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

72
72
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

101
101
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

117
117
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

281
281
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

455
455
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

222
222
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

321
321
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

304
304
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

569
569
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

362
362
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

193
193
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

421
421
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

536
536
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

171
171
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws