TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

257 stemmen
TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Portugese A Bola meldt dat RSC Anderlecht concrete interesse vertoont in de Italiaanse Braziliaan Raphael Rossi. De 27-jarige centrumverdediger heeft een sterk seizoen bij Boavista achter de rug en kan rekenen op de interesse van verschillende clubs. Ook Club Brugge, Sporting Braga, Chapecoense en Benfica hebben hem op hun radar staan.

Volgens Gol Bezan, een bekende podcast over het Iraanse voetbal, zou Anderlecht ook aan Kaveh Rezaei denken. De 26-jarige spits ontpopte zich afgelopen seizoen tot één van de revelaties van de Jupiler Pro League en tikte bij Charleroi af op 16 competitietreffers. Volgens het medium moet hij zo'n 3 miljoen euro kosten.

Club Brugge zal ook komend seizoen naar alle waarschijnlijkheid beroep kunnen doen op zijn aanvoerder. De kampioen en Ruud Vormer onderhandelen immers om het contract van de 30-jarige open te breken, weet De Telegraaf. Bovendien hebben beide partijen alle intentie om met elkaar verder te gaan.

Noël Soumah tekende zaterdag een contract voor twee seizoen plus optie bij Westerlo, dat meldt de club op haar website. Volgens de tweedeklasser liet hij een geweldige indruk na tijdens het tweede deel van het seizoen. Bij AA Gent kreeg Soumah niet veel speelkansen na zijn komst van WS Brussel en dus mocht hij beschikken.

Club Brugge en Anderlecht zouden allebei een oog hebben laten vallen op de Zweedse spelmaker Kerim Mrabti. Die liet alvast uitschijnen dat hij klaar is om te vertrekken. "Ik wil zeker naar het buitenland trekken. Al is het wel moeilijk om te zeggen naar en wanneer. Momenteel heb ik nog niets concreet op de radar staan", hield hij zijn opties open bij Expressen.

BUITENLAND
Mario Balotelli vertrekt transfervrij bij Nice en kiest mogelijk voor een verrassende bestemming. Volgens Corriere della Sera wil het gepromoveerde Parma een samenwerking tot stand brengen. De Chinese eigenaren van Parma willen een rooskleurige toekomst opbouwen na een hele moeilijke periode en hebben daarvoor wel wat geld over, al blijft zijn hoge salaris een struikelblok.

Dennis Praet is grof wild aan de Italiaanse top, maar ook in andere competities zijn de groede prestaties van onze landgenoot niet onopgemerkt gebleven. De Italiaanse transfergoeroe Gianluca Di Marzio meldt namelijk dat ook Arsenal zijn komst wel ziet zitten. Meer nog, de Gunners zouden zelfs al gesprekken hebben opgestart met zijn management.

Douglas Costa zou de interesse van José Mourinho gelokt hebben: de Portugese coach wil hem maar wat graag naar Manchester United halen, zo schrijven diverse Italiaanse media. Er zou maar liefst 85 miljoen euro voor de linkspoot van Juventus opzij geschoven zijn.

AS Roma heeft geld nodig en Calciomercato weet dat Radja Nainggolan de club mag verlaten voor een lage prijs. De middenvelder, die jaarlijks 6 miljoen euro verdient bij de Romeinen, zou voor 35 miljoen euro mogen vetrekken. In het recente verleden werd de middenvelder gelinkt aan onder meer Inter Milaan en enkele Engelse topclubs.

Volgens Tuttomercatoweb zou Napoli drie grote namen willen binnenhalen deze zomer. Als nieuwe trainer werd al Carlo Ancelotti aangesteld, maar ook in de spelersgroep willen de Napolitanen serieuze versterkingen. Op het verlanglijstje staat onder meer Mousa Dembélé, die wellicht vertrekt bij Tottenham.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Napoli zou een uitstekende club zijn voor Dembele ...

Meest recent

VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

12
12
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

525
525
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

94
94
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

251
251
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

132
132
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

96
96
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

364
364
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

121
121
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

221
221
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

21
21
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

131
131
"Nog niks gedaan" - tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

85
85
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

618
618
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

312
312
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

437
437
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

416
416
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

339
339
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

261
261
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

23
23
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

115
115
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

66
66
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

109
109
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

328
328
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

91
91

Meer sportnieuws