TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

door
TU: 'Anderlecht wil seizoensrevelatie, prijskaartje Nainggolan bekend'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Portugese A Bola meldt dat RSC Anderlecht concrete interesse vertoont in de Italiaanse Braziliaan Raphael Rossi. De 27-jarige centrumverdediger heeft een sterk seizoen bij Boavista achter de rug en kan rekenen op de interesse van verschillende clubs. Ook Club Brugge, Sporting Braga, Chapecoense en Benfica hebben hem op hun radar staan.

Volgens Gol Bezan, een bekende podcast over het Iraanse voetbal, zou Anderlecht ook aan Kaveh Rezaei denken. De 26-jarige spits ontpopte zich afgelopen seizoen tot één van de revelaties van de Jupiler Pro League en tikte bij Charleroi af op 16 competitietreffers. Volgens het medium moet hij zo'n 3 miljoen euro kosten.

Club Brugge zal ook komend seizoen naar alle waarschijnlijkheid beroep kunnen doen op zijn aanvoerder. De kampioen en Ruud Vormer onderhandelen immers om het contract van de 30-jarige open te breken, weet De Telegraaf. Bovendien hebben beide partijen alle intentie om met elkaar verder te gaan.

Noël Soumah tekende zaterdag een contract voor twee seizoen plus optie bij Westerlo, dat meldt de club op haar website. Volgens de tweedeklasser liet hij een geweldige indruk na tijdens het tweede deel van het seizoen. Bij AA Gent kreeg Soumah niet veel speelkansen na zijn komst van WS Brussel en dus mocht hij beschikken.

Club Brugge en Anderlecht zouden allebei een oog hebben laten vallen op de Zweedse spelmaker Kerim Mrabti. Die liet alvast uitschijnen dat hij klaar is om te vertrekken. "Ik wil zeker naar het buitenland trekken. Al is het wel moeilijk om te zeggen naar en wanneer. Momenteel heb ik nog niets concreet op de radar staan", hield hij zijn opties open bij Expressen.

BUITENLAND
Mario Balotelli vertrekt transfervrij bij Nice en kiest mogelijk voor een verrassende bestemming. Volgens Corriere della Sera wil het gepromoveerde Parma een samenwerking tot stand brengen. De Chinese eigenaren van Parma willen een rooskleurige toekomst opbouwen na een hele moeilijke periode en hebben daarvoor wel wat geld over, al blijft zijn hoge salaris een struikelblok.

Dennis Praet is grof wild aan de Italiaanse top, maar ook in andere competities zijn de groede prestaties van onze landgenoot niet onopgemerkt gebleven. De Italiaanse transfergoeroe Gianluca Di Marzio meldt namelijk dat ook Arsenal zijn komst wel ziet zitten. Meer nog, de Gunners zouden zelfs al gesprekken hebben opgestart met zijn management.

Douglas Costa zou de interesse van José Mourinho gelokt hebben: de Portugese coach wil hem maar wat graag naar Manchester United halen, zo schrijven diverse Italiaanse media. Er zou maar liefst 85 miljoen euro voor de linkspoot van Juventus opzij geschoven zijn.

AS Roma heeft geld nodig en Calciomercato weet dat Radja Nainggolan de club mag verlaten voor een lage prijs. De middenvelder, die jaarlijks 6 miljoen euro verdient bij de Romeinen, zou voor 35 miljoen euro mogen vetrekken. In het recente verleden werd de middenvelder gelinkt aan onder meer Inter Milaan en enkele Engelse topclubs.

Volgens Tuttomercatoweb zou Napoli drie grote namen willen binnenhalen deze zomer. Als nieuwe trainer werd al Carlo Ancelotti aangesteld, maar ook in de spelersgroep willen de Napolitanen serieuze versterkingen. Op het verlanglijstje staat onder meer Mousa Dembélé, die wellicht vertrekt bij Tottenham.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Napoli zou een uitstekende club zijn voor Dembele ...

Meest recent

Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

28
28
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

101
101
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

15
15
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

46
46
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

144
144
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

85
85
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

107
107
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

387
387
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

158
158
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

345
345
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

374
374
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

464
464
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

177
177
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

346
346
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

287
287
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

535
535
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

598
598
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

85
85
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

427
427
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

287
287
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

318
318
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

376
376
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

362
362
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

605
605
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

728
728

Meer sportnieuws