Iniesta geeft meer uitleg bij zijn toekomst

door
Iniesta geeft meer uitleg bij zijn toekomst

Er komt bij FC Barcelona een einde aan een tijdperk, want na 22 jaar verlaat Andres Iniesta de club. De middenvelder bevestigde vandaag het nieuws op een druk bezochte en emotionele persconferentie. Hij gaf ook wat meer uitleg bij zijn beslissing en zijn toekomst, al wou Iniesta ook niet te veel kwijt.


"Het is een beslissing waar ik heel lang heb over nagedacht en die ik gemaakt heb in overleg met de club en mijn familie. Het was een eer om te spelen voor deze prachtige club en ik wil mijn teamgenoten bedanken voor alle prachtige jaren. Barça is voor mij de beste club van de wereld. Deze club heeft mij alles gegeven", vertelde Iniesta aan de verzamelde pers.

Het vermoeden bestaat dat Iniesta nu naar China zou trekken, maar dat wou hij zelf niet bevestigen. "Ik heb altijd gezegd dat ik niet tegen FC Barcelona zal voetballen. Het is dus geen club in Europa. Maar pas na het seizoen geef ik meer uitleg", klonk het.

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Had je hem liever in Europa zien blijven?

Meest recent

Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

7
7
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

56
56
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

206
206
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

535
535
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

158
158
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

414
414
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

111
111
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

299
299
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

434
434
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

41
41
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

441
441
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

48
48
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

235
235
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

337
337
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

472
472
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

129
129
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

298
298
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

316
316
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

184
184
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

371
371
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

715
715
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

234
234
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

288
288

Meer sportnieuws