Vete loopt hoog op: Zette Van Holsbeeck Coucke zware transferhak?

door
Vete loopt hoog op: Zette Van Holsbeeck Coucke zware transferhak?

Marc Coucke zit bij RSC Anderlecht niet stil en doet er alles aan om de club naar zijn hand te zetten, maar bepaalde beslissingen van het vorige bestuur blijven hem voorlopig achtervolgen. Met name enkele maatregelen die Herman Van Holsbeeck nam, liggen zwaar op zijn maag. Al had hij daar zelf ook een aandeel in.


Na de nederlaag in Genk van afgelopen weekend, wees Coucke resoluut naar het winterse transferbeleid als oorzaak voor de tegenvallende resultaten. Maar volgens Het Nieuwsblad legde hij zelf restricties op en moest er vooral bespaard worden. "Zoals wettelijk werd voorgeschreven, moeide de nieuwe eigenaar zich nog niet letterlijk met de transfers. Van Holsbeeck mocht wheelen en dealen, zolang hij op 31 januari maar voor de vooraf vastgelegde som in de kassa zorgde.De manager haalde die doelstelling, met wat overbleef – en dat was blijkbaar niet zoveel – kon hij nog uitgeven aan aanwinsten zoals Morioka."

Wat Coucke HVH wel kan kwalijk nemen is dat hij nagenoeg alle transfers via Mogi Bayat regelde. En dat hij bepaalde sterkhouders beloofde dat ze in de zomer mogen vertrekken. "Vraag is of Van Holsbeeck soms geen beloftes deed om zijn nieuwe bazen te irriteren. Kara kreeg vorige zomer al garanties dat hij in juni mag vertrekken, maar Trebel kreeg die boodschap in januari. Het kan dat Van Holsbeeck toen al wist dat het dan niet langer zijn probleem zou zijn."

LEES OOK: Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Coucke had Van Holsbeeck gewoon nog een tijdje moeten houden ...

Meest recent

'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

7
7
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

16
16
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

39
39
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

21
21
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

298
298
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

97
97
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

54
54
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

176
176
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

227
227
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

233
233
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

86
86
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

426
426
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

90
90
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

254
254
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

233
233
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

91
91
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

215
215
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

517
517
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

124
124
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

589
589
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

422
422
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

110
110

Meer sportnieuws