Vete loopt hoog op: Zette Van Holsbeeck Coucke zware transferhak?

door
Vete loopt hoog op: Zette Van Holsbeeck Coucke zware transferhak?

Marc Coucke zit bij RSC Anderlecht niet stil en doet er alles aan om de club naar zijn hand te zetten, maar bepaalde beslissingen van het vorige bestuur blijven hem voorlopig achtervolgen. Met name enkele maatregelen die Herman Van Holsbeeck nam, liggen zwaar op zijn maag. Al had hij daar zelf ook een aandeel in.


Na de nederlaag in Genk van afgelopen weekend, wees Coucke resoluut naar het winterse transferbeleid als oorzaak voor de tegenvallende resultaten. Maar volgens Het Nieuwsblad legde hij zelf restricties op en moest er vooral bespaard worden. "Zoals wettelijk werd voorgeschreven, moeide de nieuwe eigenaar zich nog niet letterlijk met de transfers. Van Holsbeeck mocht wheelen en dealen, zolang hij op 31 januari maar voor de vooraf vastgelegde som in de kassa zorgde.De manager haalde die doelstelling, met wat overbleef – en dat was blijkbaar niet zoveel – kon hij nog uitgeven aan aanwinsten zoals Morioka."

Wat Coucke HVH wel kan kwalijk nemen is dat hij nagenoeg alle transfers via Mogi Bayat regelde. En dat hij bepaalde sterkhouders beloofde dat ze in de zomer mogen vertrekken. "Vraag is of Van Holsbeeck soms geen beloftes deed om zijn nieuwe bazen te irriteren. Kara kreeg vorige zomer al garanties dat hij in juni mag vertrekken, maar Trebel kreeg die boodschap in januari. Het kan dat Van Holsbeeck toen al wist dat het dan niet langer zijn probleem zou zijn."

LEES OOK: Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

Coucke had Van Holsbeeck gewoon nog een tijdje moeten houden ...

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

77
77
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

86
86
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

51
51
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

228
228
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

263
263
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

30
30
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

77
77
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

176
176
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

125
125
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

474
474
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

554
554
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

471
471
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

542
542
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

323
323
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

459
459
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1217
1217
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1368
1368
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

392
392
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

411
411
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

388
388
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

663
663
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

825
825
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws