Vete loopt hoog op: Zette Van Holsbeeck Coucke zware transferhak?

door
Vete loopt hoog op: Zette Van Holsbeeck Coucke zware transferhak?

Marc Coucke zit bij RSC Anderlecht niet stil en doet er alles aan om de club naar zijn hand te zetten, maar bepaalde beslissingen van het vorige bestuur blijven hem voorlopig achtervolgen. Met name enkele maatregelen die Herman Van Holsbeeck nam, liggen zwaar op zijn maag. Al had hij daar zelf ook een aandeel in.


Na de nederlaag in Genk van afgelopen weekend, wees Coucke resoluut naar het winterse transferbeleid als oorzaak voor de tegenvallende resultaten. Maar volgens Het Nieuwsblad legde hij zelf restricties op en moest er vooral bespaard worden. "Zoals wettelijk werd voorgeschreven, moeide de nieuwe eigenaar zich nog niet letterlijk met de transfers. Van Holsbeeck mocht wheelen en dealen, zolang hij op 31 januari maar voor de vooraf vastgelegde som in de kassa zorgde.De manager haalde die doelstelling, met wat overbleef – en dat was blijkbaar niet zoveel – kon hij nog uitgeven aan aanwinsten zoals Morioka."

Wat Coucke HVH wel kan kwalijk nemen is dat hij nagenoeg alle transfers via Mogi Bayat regelde. En dat hij bepaalde sterkhouders beloofde dat ze in de zomer mogen vertrekken. "Vraag is of Van Holsbeeck soms geen beloftes deed om zijn nieuwe bazen te irriteren. Kara kreeg vorige zomer al garanties dat hij in juni mag vertrekken, maar Trebel kreeg die boodschap in januari. Het kan dat Van Holsbeeck toen al wist dat het dan niet langer zijn probleem zou zijn."

LEES OOK: Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

Coucke had Van Holsbeeck gewoon nog een tijdje moeten houden ...

Meest recent

AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

231
231
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

596
596
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

697
697
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

783
783
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

959
959
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

1273
1273
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1531
1531
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

994
994
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

21
21
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

891
891
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

218
218
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

154
154
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

83
83
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

154
154
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

216
216
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

70
70
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

339
339
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

57
57
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

179
179
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

308
308
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

146
146
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

163
163
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

276
276
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

115
115

Meer sportnieuws