‘JPL-topclubs zien kansen op Olympiakos-Belgen gevoelig stijgen’

door
‘JPL-topclubs zien kansen op Olympiakos-Belgen gevoelig stijgen’

Het belooft komende zomer alweer een bewogen transferzomer te worden. Volgens de recente geruchten zullen verschillende Belgische topclubs elkaar namelijk bekampen voor enkele interessante spelers.

Zo worden de verschillende Olympiakos-Belgen in verband gebracht met een terugkeer naar de JPL. De kans is dan ook groot dat Odjidja & co Griekenland straks zullen verlaten. Of dat voor België zal zijn, moet nog blijken, maar de JPL-topclubs krijgen alvast een flinke transferboost.

Volgens Sportwitness moét Olympiakos namelijk dringend spelers verkopen om hun financiën in balans te brengen. Het Engelse medium meldt dat ze minimum voor 15 miljoen euro aan spelers moet verkopen.

Dat betekent niet dat de Belgische spelers onbetaalbaar zullen blijken voor de G5. Zo werd al bekendgemaakt dat Odjidja zo’n 2 miljoen euro moet kosten. De kans is dan ook groot dat ook voor Engels, Carcela en Gillet geen buitensporige bedragen zullen worden gevraagd. 

Mirallas wordt gehuurd van Everton, dus hij kan niet voor inkomsten zorgen. Proto lijkt dan weer zeker van zijn stek. Maar Engels, Carcela (wordt momenteel gehuurd door Standard), Gillet en Odjidja zullen vermoedelijk verkassen, mogelijk naar de JPL.

Wie ziet u zeker niét terugkeren naar de JPL?

Meest recent

Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

39
39
Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Club NXT nam het in de halve finale van de Youth League op tegen Benfica. De jonkies van Club Brugge ...

27
27
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KAA Gent, maar voor de clash in de Champions ...

19
19
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

40
40
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

88
88
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

73
73
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

63
63
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

95
95
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

32
32
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

128
128
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

56
56
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

200
200
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

79
79
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

65
65
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

317
317
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

61
61
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

55
55
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

51
51
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

298
298
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

136
136
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

185
185
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

56
56
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

150
150

Meer sportnieuws