TU: 'RSCA en Club gaan de strijd aan, nieuwe club meldt zich bij Vadis'

door
TU: 'RSCA en Club gaan de strijd aan, nieuwe club meldt zich bij Vadis'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft ook zijn tweede zomertransfer al weten te strikken. Kristal Abazaj komt over van KF Skënderbeu. De 21-jarige flankaanvaller wordt aanzien als één van de grootste talenten van Albanië. Aan uitgaande zijde zou de club dan weer een voorakkoord hebben met Atletico Madrid over de transfer van Leander Dendoncker. Indien de Madrilenen 20 miljoen euro neertellen is de Rode Duivel van hun.

Club Brugge en RSC Anderlecht zouden hun ogen hebben laten vallen op Taiwo Awoniyi. De Nigeriaanse huurling van Liverpool doet het dit seizoen goed bij Moeskroen, waar hij tot dusver goed was voor 9 goals en 6 assists in 29 competitiewedstrijden. RSCA en Club zouden zelfs al navraag hebben gedaan bij de club van Simon Mignolet.

Elias Cobbaut van KV Mechelen is grof wild bij de ploegen uit Play-Off I. Volgens HBvL is het vooral Anderlecht dat wil doordrukken voor de vleugelback, maar ook KRC Genk geeft niet zomaar op. KVM zelf zou dan weer dicht bij de komst van Nikola Storm staan, die definitief wordt overgenomen van Club Brugge.

BUITENLAND
Volgens het Griekse Gazzetta heeft Vadis Odjidja signalen gekregen vanuit Engeland om er een transfer te maken. De bron meldt dat Leeds United de Belgische middenvelder wil lenen voor volgend seizoen. Vadis speelde al in Engeland bij Norwich City, wat geen onverdeeld succes was mede door blessures. Momenteel komt hij uit voor Olympiakos maar daar moet/wil hij beschikken.

Kevin De Bruyne krijgt er mogelijk een serieuze concurrent bij. Het Engelse dagblad The Sun meldt namelijk dat Pep Guardiola zijn zitten zou hebben gezet op Thiago Alcantara. De middenvelder van Bayern Munchen zou één van de prioriteiten zijn van Man City komende zomer. Guardiola kent de Spanjaard natuurlijk goed. Hij werkte eerder al met hem samen bij FC Barcelona én Bayern.

FC Barcelona gaat hoogstwaarschijnlijk afscheid nemen van Andres Iniesta. De maestro op het Catalaanse middenveld is inmiddels al 33 jaar en zou nog één grote financiële slag willen slaan. Daarom trekt hij na het WK wellicht naar China. Diverse Spaanse media, waaronder Marca en AS, melden dat er inmiddels zelfs al een akkoord bereikt is. Volgend weekend na de finale van de Copa del Rey zou Barcelona het vertrek van zijn jeugdproduct officieel aankondigen.

LEES OOK: KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

20 miljoen voor Dendoncker ...

Meest recent

Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

9
9
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

10
10
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

171
171
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

88
88
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

355
355
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

87
87
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

25
25
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

341
341
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

40
40
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

354
354
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

126
126
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

315
315
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

225
225
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

303
303
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

103
103
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

458
458
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

505
505
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

633
633
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

308
308
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

215
215
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

309
309
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

81
81
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

253
253
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

134
134
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

286
286

Meer sportnieuws