TU: 'RSCA en Club gaan de strijd aan, nieuwe club meldt zich bij Vadis'

222
TU: 'RSCA en Club gaan de strijd aan, nieuwe club meldt zich bij Vadis'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht heeft ook zijn tweede zomertransfer al weten te strikken. Kristal Abazaj komt over van KF Skënderbeu. De 21-jarige flankaanvaller wordt aanzien als één van de grootste talenten van Albanië. Aan uitgaande zijde zou de club dan weer een voorakkoord hebben met Atletico Madrid over de transfer van Leander Dendoncker. Indien de Madrilenen 20 miljoen euro neertellen is de Rode Duivel van hun.

Club Brugge en RSC Anderlecht zouden hun ogen hebben laten vallen op Taiwo Awoniyi. De Nigeriaanse huurling van Liverpool doet het dit seizoen goed bij Moeskroen, waar hij tot dusver goed was voor 9 goals en 6 assists in 29 competitiewedstrijden. RSCA en Club zouden zelfs al navraag hebben gedaan bij de club van Simon Mignolet.

Elias Cobbaut van KV Mechelen is grof wild bij de ploegen uit Play-Off I. Volgens HBvL is het vooral Anderlecht dat wil doordrukken voor de vleugelback, maar ook KRC Genk geeft niet zomaar op. KVM zelf zou dan weer dicht bij de komst van Nikola Storm staan, die definitief wordt overgenomen van Club Brugge.

BUITENLAND
Volgens het Griekse Gazzetta heeft Vadis Odjidja signalen gekregen vanuit Engeland om er een transfer te maken. De bron meldt dat Leeds United de Belgische middenvelder wil lenen voor volgend seizoen. Vadis speelde al in Engeland bij Norwich City, wat geen onverdeeld succes was mede door blessures. Momenteel komt hij uit voor Olympiakos maar daar moet/wil hij beschikken.

Kevin De Bruyne krijgt er mogelijk een serieuze concurrent bij. Het Engelse dagblad The Sun meldt namelijk dat Pep Guardiola zijn zitten zou hebben gezet op Thiago Alcantara. De middenvelder van Bayern Munchen zou één van de prioriteiten zijn van Man City komende zomer. Guardiola kent de Spanjaard natuurlijk goed. Hij werkte eerder al met hem samen bij FC Barcelona én Bayern.

FC Barcelona gaat hoogstwaarschijnlijk afscheid nemen van Andres Iniesta. De maestro op het Catalaanse middenveld is inmiddels al 33 jaar en zou nog één grote financiële slag willen slaan. Daarom trekt hij na het WK wellicht naar China. Diverse Spaanse media, waaronder Marca en AS, melden dat er inmiddels zelfs al een akkoord bereikt is. Volgend weekend na de finale van de Copa del Rey zou Barcelona het vertrek van zijn jeugdproduct officieel aankondigen.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

20 miljoen voor Dendoncker ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

2
2
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

20
20
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

22
22
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

97
97
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

98
98
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

21
21
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

157
157
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

83
83
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

180
180
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

166
166
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

254
254
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

199
199
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

255
255
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

419
419
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

196
196
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

194
194
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

170
170
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

147
147
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

79
79
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

46
46
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

221
221
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

137
137
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36

Meer sportnieuws