Vermaelen weet Europese pers opnieuw te verbazen

door
Vermaelen weet Europese pers opnieuw te verbazen

FC Barcelona blijft uitzicht behouden op de treble, maar daardoor moeten de Catalanen wel een bijzonder druk schema afwerken. En dus besloot coach Ernesto Valverde om zaterdagavond tegen laagvlieger Leganes (3-1) wat te roteren met zijn pionnen. Onder andere Thomas Vermaelen stond nog eens in de basis.


En de Rode Duivel deed het uitstekend, vooral defensief gezien liet hij amper steken vallen. Ook de Europese pers zag hoe de Belg een goede beurt maakte. "Hij kende eerst wat kleine probleempjes door zijn gebrek aan ritme, maar met zijn grote ervaring wist hij de meeste aanvallen van Leganes onschadelijk te maken", schrijft het Spaanse Sport.

Het Franse Homme du Match vond hem een ideale vervanger voor Samuel Umtiti. "Hij toonde zich zeer solide in de luchtduels en aarzelde niet om verticale passes tussen de lijnen te spelen om de aanvallers te bereiken. Bovendien was hij de auteur van enkele uitstekende defensieve acties." Het Engelse The Mirror zag dan weer hoe hij zich 'erg comfortabel voelde in de ploeg'.

Bij SportsKeeda was men dan weer onder de indruk van zijn statistieken. "De Belg deed het erg goed in één van de weinige basisplaatsen die hij kreeg. Hij eindigde de wedstrijd met drie intercepties en een passgemidelde van maar liefst 96%." Tot slot stelde ESPN vast dat Vermaelen serieuze stappen heeft gezet. "Hij is uitgegroeid tot een zeer betrouwbaar alternatief voor Umtiti en Pique."

LEES OOK: FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

Een Vermaelen in vorm moet altijd starten bij de Duivels ...

Meest recent

JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

33
33
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

43
43
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

64
64
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

159
159
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

451
451
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

141
141
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

287
287
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

237
237
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

297
297
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

417
417
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

246
246
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

612
612
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

295
295
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

430
430
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

88
88
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

154
154
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

301
301
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

79
79
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

86
86
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

707
707
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

130
130
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

102
102
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

300
300
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

229
229
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

401
401

Meer sportnieuws