TU: 'Commotie bij Anderlecht, nieuwe ontwikkeling rond Vadis'

door
TU: 'Commotie bij Anderlecht, nieuwe ontwikkeling rond Vadis'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Er heerst momenteel heel wat onduidelijkheid rond de toekomst van Hein Vanhaezebrouck bij RSC Anderlecht. Nieuwe voorzitter Marc Coucke zou niet zo hoog met hem oplopen en de ook de resultaten zijn tot dusver ondermaats. Bij RSCA zouden ze zelfs al een opvolger in het hoofd hebben, want La Capitale weet dat er al gepolst geweest is bij Francky Dury. Luc Devroe zou eerst indirect en vervolgens direct contact opgenomen hebben met de trainer van Zulte Waregem.

Ondertussen meldt L'Avenir dat makelaar Mogi Bayat in het buitenland al aan het uitkijken is naar een nieuwe club in het buitenland. Voor manager Herman Van Holsbeeck zit het verhaal bij Anderlecht er definitief op, hij nam vrijdagochtend afscheid.

Routinier Arjen Swinkels houdt het voor bekijken bij KFCO Beerschot Wilrijk, de sterkhouder vond geen overeenkomst omtrent een nieuw contract. Lang lijkt hij echter niet zonder club te zitten. KV Mechelen zou alvast concrete interesse hebben in de Nederlandse verdediger.

De topscorer van de Nederlandse tweede klasse speelt dit seizoen bij FC Eindhoven: Mart Lieder staat al op 25 treffers. Na dit seizoen is hij transfervrij, en dus is het logisch dat er veel interesse is. Zijn zaakwaarnemer liet alvast weten dat ook enkele Belgische clubs hem van dichtbij volgen, namen kon hij voorlopig echter niet geven.

BUITENLAND
Vadis Odjidja mag vertrekken bij Olympiakos en zou onder meer in beeld zijn bij RSC Anderlecht en Club Brugge. Maar het Poolse Futbol meldt nu dat de Griekse topclub Vadis niet wil verkopen en op het huurbeurt mikt. Zijn ex-club Legia Warschau zou daarvoor in pole positie liggen, voor andere Belgische gegadigden. Zijn ploegmaat Kevin Mirallas liet dan weer verstaan dat hij bij de Griekse club wil blijven.

Door zijn goede prestaties bij Liverpool FC, zou Mohamed Salah een belangrijk doelwit zijn geworden van Real Madrid. Volgens Spaanse media wil de Premier League-club voor zo'n 180 miljoen euro wel een deal sluiten. Maar dat schrikt de Madrilenen niet af. Don Balon meldt zelfs al dat Real-preses Florentino Pérez al in hoofdlijnen akkoord is met de hoofdrolspeler zelf.

Steven Defour speelde tot zijn blessure een sterk seizoen en dat heeft hem nu de interesse van West Ham United opgeleverd. De Londense ploeg zou echter niet de enige Premier League-club zijn die in de markt is voor Defour, want ook Everton ziet zijn komst wel zitten. Ook een contractverlenging bij Burnley is nog altijd een optie.

José Mourinho zou een oude bekende naar Manchester United willen halen. Volgens The Sun mikt de trainer immers op een hereniging met Willian. Die is onder Antonio Conte geen vaste titularis meer bij Chelsea en de club zou bereid zijn de 29-jarige Braziliaan te laten vertrekken voor 35 miljoen euro.

LEES OOK: Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

Denkt u dat Vanhaezebrouck volgend seizoen nog coach is van RSCA?

Meest recent

Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

9
9
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

51
51
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

49
49
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

57
57
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

179
179
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

116
116
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

222
222
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

118
118
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

68
68
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

523
523
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

245
245
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

607
607
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

426
426
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

285
285
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

166
166
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

116
116
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

100
100
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

71
71
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

167
167
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

181
181
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

395
395
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

121
121
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

363
363
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

124
124

Meer sportnieuws