TU: 'Commotie bij Anderlecht, nieuwe ontwikkeling rond Vadis'

door
TU: 'Commotie bij Anderlecht, nieuwe ontwikkeling rond Vadis'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Er heerst momenteel heel wat onduidelijkheid rond de toekomst van Hein Vanhaezebrouck bij RSC Anderlecht. Nieuwe voorzitter Marc Coucke zou niet zo hoog met hem oplopen en de ook de resultaten zijn tot dusver ondermaats. Bij RSCA zouden ze zelfs al een opvolger in het hoofd hebben, want La Capitale weet dat er al gepolst geweest is bij Francky Dury. Luc Devroe zou eerst indirect en vervolgens direct contact opgenomen hebben met de trainer van Zulte Waregem.

Ondertussen meldt L'Avenir dat makelaar Mogi Bayat in het buitenland al aan het uitkijken is naar een nieuwe club in het buitenland. Voor manager Herman Van Holsbeeck zit het verhaal bij Anderlecht er definitief op, hij nam vrijdagochtend afscheid.

Routinier Arjen Swinkels houdt het voor bekijken bij KFCO Beerschot Wilrijk, de sterkhouder vond geen overeenkomst omtrent een nieuw contract. Lang lijkt hij echter niet zonder club te zitten. KV Mechelen zou alvast concrete interesse hebben in de Nederlandse verdediger.

De topscorer van de Nederlandse tweede klasse speelt dit seizoen bij FC Eindhoven: Mart Lieder staat al op 25 treffers. Na dit seizoen is hij transfervrij, en dus is het logisch dat er veel interesse is. Zijn zaakwaarnemer liet alvast weten dat ook enkele Belgische clubs hem van dichtbij volgen, namen kon hij voorlopig echter niet geven.

BUITENLAND
Vadis Odjidja mag vertrekken bij Olympiakos en zou onder meer in beeld zijn bij RSC Anderlecht en Club Brugge. Maar het Poolse Futbol meldt nu dat de Griekse topclub Vadis niet wil verkopen en op het huurbeurt mikt. Zijn ex-club Legia Warschau zou daarvoor in pole positie liggen, voor andere Belgische gegadigden. Zijn ploegmaat Kevin Mirallas liet dan weer verstaan dat hij bij de Griekse club wil blijven.

Door zijn goede prestaties bij Liverpool FC, zou Mohamed Salah een belangrijk doelwit zijn geworden van Real Madrid. Volgens Spaanse media wil de Premier League-club voor zo'n 180 miljoen euro wel een deal sluiten. Maar dat schrikt de Madrilenen niet af. Don Balon meldt zelfs al dat Real-preses Florentino Pérez al in hoofdlijnen akkoord is met de hoofdrolspeler zelf.

Steven Defour speelde tot zijn blessure een sterk seizoen en dat heeft hem nu de interesse van West Ham United opgeleverd. De Londense ploeg zou echter niet de enige Premier League-club zijn die in de markt is voor Defour, want ook Everton ziet zijn komst wel zitten. Ook een contractverlenging bij Burnley is nog altijd een optie.

José Mourinho zou een oude bekende naar Manchester United willen halen. Volgens The Sun mikt de trainer immers op een hereniging met Willian. Die is onder Antonio Conte geen vaste titularis meer bij Chelsea en de club zou bereid zijn de 29-jarige Braziliaan te laten vertrekken voor 35 miljoen euro.

LEES OOK: Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Denkt u dat Vanhaezebrouck volgend seizoen nog coach is van RSCA?

Meest recent

Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

61
61
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

69
69
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

128
128
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

23
23
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

138
138
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

222
222
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

76
76
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

156
156
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

120
120
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

209
209
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

136
136
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

316
316
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

231
231
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

54
54
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

38
38
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

136
136
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

143
143
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

258
258
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

131
131
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

172
172
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

172
172
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

582
582
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

198
198

Meer sportnieuws