TU: 'Commotie bij Anderlecht, nieuwe ontwikkeling rond Vadis'

door
TU: 'Commotie bij Anderlecht, nieuwe ontwikkeling rond Vadis'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Er heerst momenteel heel wat onduidelijkheid rond de toekomst van Hein Vanhaezebrouck bij RSC Anderlecht. Nieuwe voorzitter Marc Coucke zou niet zo hoog met hem oplopen en de ook de resultaten zijn tot dusver ondermaats. Bij RSCA zouden ze zelfs al een opvolger in het hoofd hebben, want La Capitale weet dat er al gepolst geweest is bij Francky Dury. Luc Devroe zou eerst indirect en vervolgens direct contact opgenomen hebben met de trainer van Zulte Waregem.

Ondertussen meldt L'Avenir dat makelaar Mogi Bayat in het buitenland al aan het uitkijken is naar een nieuwe club in het buitenland. Voor manager Herman Van Holsbeeck zit het verhaal bij Anderlecht er definitief op, hij nam vrijdagochtend afscheid.

Routinier Arjen Swinkels houdt het voor bekijken bij KFCO Beerschot Wilrijk, de sterkhouder vond geen overeenkomst omtrent een nieuw contract. Lang lijkt hij echter niet zonder club te zitten. KV Mechelen zou alvast concrete interesse hebben in de Nederlandse verdediger.

De topscorer van de Nederlandse tweede klasse speelt dit seizoen bij FC Eindhoven: Mart Lieder staat al op 25 treffers. Na dit seizoen is hij transfervrij, en dus is het logisch dat er veel interesse is. Zijn zaakwaarnemer liet alvast weten dat ook enkele Belgische clubs hem van dichtbij volgen, namen kon hij voorlopig echter niet geven.

BUITENLAND
Vadis Odjidja mag vertrekken bij Olympiakos en zou onder meer in beeld zijn bij RSC Anderlecht en Club Brugge. Maar het Poolse Futbol meldt nu dat de Griekse topclub Vadis niet wil verkopen en op het huurbeurt mikt. Zijn ex-club Legia Warschau zou daarvoor in pole positie liggen, voor andere Belgische gegadigden. Zijn ploegmaat Kevin Mirallas liet dan weer verstaan dat hij bij de Griekse club wil blijven.

Door zijn goede prestaties bij Liverpool FC, zou Mohamed Salah een belangrijk doelwit zijn geworden van Real Madrid. Volgens Spaanse media wil de Premier League-club voor zo'n 180 miljoen euro wel een deal sluiten. Maar dat schrikt de Madrilenen niet af. Don Balon meldt zelfs al dat Real-preses Florentino Pérez al in hoofdlijnen akkoord is met de hoofdrolspeler zelf.

Steven Defour speelde tot zijn blessure een sterk seizoen en dat heeft hem nu de interesse van West Ham United opgeleverd. De Londense ploeg zou echter niet de enige Premier League-club zijn die in de markt is voor Defour, want ook Everton ziet zijn komst wel zitten. Ook een contractverlenging bij Burnley is nog altijd een optie.

José Mourinho zou een oude bekende naar Manchester United willen halen. Volgens The Sun mikt de trainer immers op een hereniging met Willian. Die is onder Antonio Conte geen vaste titularis meer bij Chelsea en de club zou bereid zijn de 29-jarige Braziliaan te laten vertrekken voor 35 miljoen euro.

LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Denkt u dat Vanhaezebrouck volgend seizoen nog coach is van RSCA?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

58
58
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

53
53
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

67
67
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

48
48
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

82
82
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

101
101
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

93
93
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

70
70
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

195
195
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

127
127
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

154
154
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

233
233
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

239
239
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

132
132
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

224
224
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

403
403
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

654
654
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

320
320
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

504
504
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

429
429
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

438
438
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

73
73

Meer sportnieuws