TU: 'Commotie bij Anderlecht, nieuwe ontwikkeling rond Vadis'

door
TU: 'Commotie bij Anderlecht, nieuwe ontwikkeling rond Vadis'

De ontknoping in de competities in binnen- en buitenland moet in de komende weken nog volgen, maar heel wat clubs zijn nu al druk bezig met hun voorbereiding op de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Er heerst momenteel heel wat onduidelijkheid rond de toekomst van Hein Vanhaezebrouck bij RSC Anderlecht. Nieuwe voorzitter Marc Coucke zou niet zo hoog met hem oplopen en de ook de resultaten zijn tot dusver ondermaats. Bij RSCA zouden ze zelfs al een opvolger in het hoofd hebben, want La Capitale weet dat er al gepolst geweest is bij Francky Dury. Luc Devroe zou eerst indirect en vervolgens direct contact opgenomen hebben met de trainer van Zulte Waregem.

Ondertussen meldt L'Avenir dat makelaar Mogi Bayat in het buitenland al aan het uitkijken is naar een nieuwe club in het buitenland. Voor manager Herman Van Holsbeeck zit het verhaal bij Anderlecht er definitief op, hij nam vrijdagochtend afscheid.

Routinier Arjen Swinkels houdt het voor bekijken bij KFCO Beerschot Wilrijk, de sterkhouder vond geen overeenkomst omtrent een nieuw contract. Lang lijkt hij echter niet zonder club te zitten. KV Mechelen zou alvast concrete interesse hebben in de Nederlandse verdediger.

De topscorer van de Nederlandse tweede klasse speelt dit seizoen bij FC Eindhoven: Mart Lieder staat al op 25 treffers. Na dit seizoen is hij transfervrij, en dus is het logisch dat er veel interesse is. Zijn zaakwaarnemer liet alvast weten dat ook enkele Belgische clubs hem van dichtbij volgen, namen kon hij voorlopig echter niet geven.

BUITENLAND
Vadis Odjidja mag vertrekken bij Olympiakos en zou onder meer in beeld zijn bij RSC Anderlecht en Club Brugge. Maar het Poolse Futbol meldt nu dat de Griekse topclub Vadis niet wil verkopen en op het huurbeurt mikt. Zijn ex-club Legia Warschau zou daarvoor in pole positie liggen, voor andere Belgische gegadigden. Zijn ploegmaat Kevin Mirallas liet dan weer verstaan dat hij bij de Griekse club wil blijven.

Door zijn goede prestaties bij Liverpool FC, zou Mohamed Salah een belangrijk doelwit zijn geworden van Real Madrid. Volgens Spaanse media wil de Premier League-club voor zo'n 180 miljoen euro wel een deal sluiten. Maar dat schrikt de Madrilenen niet af. Don Balon meldt zelfs al dat Real-preses Florentino Pérez al in hoofdlijnen akkoord is met de hoofdrolspeler zelf.

Steven Defour speelde tot zijn blessure een sterk seizoen en dat heeft hem nu de interesse van West Ham United opgeleverd. De Londense ploeg zou echter niet de enige Premier League-club zijn die in de markt is voor Defour, want ook Everton ziet zijn komst wel zitten. Ook een contractverlenging bij Burnley is nog altijd een optie.

José Mourinho zou een oude bekende naar Manchester United willen halen. Volgens The Sun mikt de trainer immers op een hereniging met Willian. Die is onder Antonio Conte geen vaste titularis meer bij Chelsea en de club zou bereid zijn de 29-jarige Braziliaan te laten vertrekken voor 35 miljoen euro.

LEES OOK: Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

Denkt u dat Vanhaezebrouck volgend seizoen nog coach is van RSCA?

Meest recent

Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

29
29
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

26
26
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

193
193
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

126
126
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

161
161
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

387
387
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

71
71
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

57
57
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

153
153
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

387
387
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

166
166
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

86
86
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

338
338
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

446
446
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

48
48
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

190
190
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

668
668
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

184
184
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

138
138
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

200
200
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

34
34
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

381
381
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

85
85
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

251
251
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

383
383

Meer sportnieuws