D-day voor Lierse, spelersopstand dreigt

door
D-day voor Lierse, spelersopstand dreigt

Lierse SK begon in mineur aan Play-Off I en verloor voor een akelig leeg Lisp met 0-3 van Moeskroen. Maar die sportieve tegenvaller valt zelfs behoorlijk goed mee in vergelijking met de schrijnende situatie waarin de club momenteel verkeert. Terwijl krampachtig naar een overnemer wordt gezocht, zakt Lierse steeds dieper weg.


En dat begint nu ook pijnlijk merkbaar te worden binnen de dagelijkse werking. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat er zaterdag geen catering voor de VIP's was voorzien, de traiteur wacht immers al maanden op zijn geld. En het kan zelfs nog erger. "Ook de technicus om de elektronische reclameborden te bedienen stuurde om dezelfde reden zijn kat. En tegen morgen moet Lierse zijn elektriciteitsrekening betalen, want anders dreigt men te worden afgesloten van het net", schrijft de krant.

UPDATE 04/04
De situatie van Lierse wordt met de dag erger. Normaal gezien wordt woensdag beslist over de licentie van de Pallieters, de kans is echter bijzonder klein dat de club haar licentie zal krijgen. En dat kan grote gevolgen hebben, zo dreigen de spelers volgens Het Nieuwsblad met een boycot van de wedstrijd van komend weekend tegen OHL. Zo zouden ze de komende dagen wel trainen, maar zich in groep ziek melden voor het weekend.

Ondertussen werd aan een aantal spelers gevraagd om de auto van de club terug in te leveren en wordt normaal gezien de elektriciteit afgesloten. Bovendien krijgen de spelers amper nieuws over hun achterstallige loon, laat staan een stand van zaken omtrent de overname van de club.

Denkt u dat Lierse het faillissement nog zal afwenden?

Meest recent

Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

16
16
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

56
56
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

46
46
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

324
324
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

146
146
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

188
188
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

677
677
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

389
389
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

320
320
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

263
263
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

580
580
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

162
162
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

56
56
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

83
83
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

378
378
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

54
54
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

516
516
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

426
426
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

85
85
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

294
294
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

273
273
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

220
220
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

42
42

Meer sportnieuws