D-day voor Lierse, spelersopstand dreigt

door
D-day voor Lierse, spelersopstand dreigt

Lierse SK begon in mineur aan Play-Off I en verloor voor een akelig leeg Lisp met 0-3 van Moeskroen. Maar die sportieve tegenvaller valt zelfs behoorlijk goed mee in vergelijking met de schrijnende situatie waarin de club momenteel verkeert. Terwijl krampachtig naar een overnemer wordt gezocht, zakt Lierse steeds dieper weg.


En dat begint nu ook pijnlijk merkbaar te worden binnen de dagelijkse werking. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat er zaterdag geen catering voor de VIP's was voorzien, de traiteur wacht immers al maanden op zijn geld. En het kan zelfs nog erger. "Ook de technicus om de elektronische reclameborden te bedienen stuurde om dezelfde reden zijn kat. En tegen morgen moet Lierse zijn elektriciteitsrekening betalen, want anders dreigt men te worden afgesloten van het net", schrijft de krant.

UPDATE 04/04
De situatie van Lierse wordt met de dag erger. Normaal gezien wordt woensdag beslist over de licentie van de Pallieters, de kans is echter bijzonder klein dat de club haar licentie zal krijgen. En dat kan grote gevolgen hebben, zo dreigen de spelers volgens Het Nieuwsblad met een boycot van de wedstrijd van komend weekend tegen OHL. Zo zouden ze de komende dagen wel trainen, maar zich in groep ziek melden voor het weekend.

Ondertussen werd aan een aantal spelers gevraagd om de auto van de club terug in te leveren en wordt normaal gezien de elektriciteit afgesloten. Bovendien krijgen de spelers amper nieuws over hun achterstallige loon, laat staan een stand van zaken omtrent de overname van de club.

LEES OOK: Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

Denkt u dat Lierse het faillissement nog zal afwenden?

Meest recent

Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

1
1
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

6
6
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

6
6
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

75
75
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

137
137
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

92
92
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

132
132
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

50
50
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

103
103
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

214
214
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

239
239
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

106
106
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

245
245
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

112
112
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

183
183
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

459
459
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

364
364
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

474
474
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

133
133
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

156
156
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

120
120
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

79
79
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21

Meer sportnieuws