D-day voor Lierse, spelersopstand dreigt

door
D-day voor Lierse, spelersopstand dreigt

Lierse SK begon in mineur aan Play-Off I en verloor voor een akelig leeg Lisp met 0-3 van Moeskroen. Maar die sportieve tegenvaller valt zelfs behoorlijk goed mee in vergelijking met de schrijnende situatie waarin de club momenteel verkeert. Terwijl krampachtig naar een overnemer wordt gezocht, zakt Lierse steeds dieper weg.


En dat begint nu ook pijnlijk merkbaar te worden binnen de dagelijkse werking. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat er zaterdag geen catering voor de VIP's was voorzien, de traiteur wacht immers al maanden op zijn geld. En het kan zelfs nog erger. "Ook de technicus om de elektronische reclameborden te bedienen stuurde om dezelfde reden zijn kat. En tegen morgen moet Lierse zijn elektriciteitsrekening betalen, want anders dreigt men te worden afgesloten van het net", schrijft de krant.

UPDATE 04/04
De situatie van Lierse wordt met de dag erger. Normaal gezien wordt woensdag beslist over de licentie van de Pallieters, de kans is echter bijzonder klein dat de club haar licentie zal krijgen. En dat kan grote gevolgen hebben, zo dreigen de spelers volgens Het Nieuwsblad met een boycot van de wedstrijd van komend weekend tegen OHL. Zo zouden ze de komende dagen wel trainen, maar zich in groep ziek melden voor het weekend.

Ondertussen werd aan een aantal spelers gevraagd om de auto van de club terug in te leveren en wordt normaal gezien de elektriciteit afgesloten. Bovendien krijgen de spelers amper nieuws over hun achterstallige loon, laat staan een stand van zaken omtrent de overname van de club.

LEES OOK: Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

Denkt u dat Lierse het faillissement nog zal afwenden?

Meest recent

Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

0
0
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

54
54
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

20
20
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

281
281
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

97
97
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

211
211
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

23
23
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

176
176
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

271
271
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

294
294
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

82
82
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

264
264
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

204
204
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

199
199
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

205
205
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

239
239
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

211
211
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

372
372
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

308
308
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

62
62
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

629
629
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

229
229
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

506
506
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

279
279

Meer sportnieuws