D-day voor Lierse, spelersopstand dreigt

door
D-day voor Lierse, spelersopstand dreigt

Lierse SK begon in mineur aan Play-Off I en verloor voor een akelig leeg Lisp met 0-3 van Moeskroen. Maar die sportieve tegenvaller valt zelfs behoorlijk goed mee in vergelijking met de schrijnende situatie waarin de club momenteel verkeert. Terwijl krampachtig naar een overnemer wordt gezocht, zakt Lierse steeds dieper weg.


En dat begint nu ook pijnlijk merkbaar te worden binnen de dagelijkse werking. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat er zaterdag geen catering voor de VIP's was voorzien, de traiteur wacht immers al maanden op zijn geld. En het kan zelfs nog erger. "Ook de technicus om de elektronische reclameborden te bedienen stuurde om dezelfde reden zijn kat. En tegen morgen moet Lierse zijn elektriciteitsrekening betalen, want anders dreigt men te worden afgesloten van het net", schrijft de krant.

UPDATE 04/04
De situatie van Lierse wordt met de dag erger. Normaal gezien wordt woensdag beslist over de licentie van de Pallieters, de kans is echter bijzonder klein dat de club haar licentie zal krijgen. En dat kan grote gevolgen hebben, zo dreigen de spelers volgens Het Nieuwsblad met een boycot van de wedstrijd van komend weekend tegen OHL. Zo zouden ze de komende dagen wel trainen, maar zich in groep ziek melden voor het weekend.

Ondertussen werd aan een aantal spelers gevraagd om de auto van de club terug in te leveren en wordt normaal gezien de elektriciteit afgesloten. Bovendien krijgen de spelers amper nieuws over hun achterstallige loon, laat staan een stand van zaken omtrent de overname van de club.

Denkt u dat Lierse het faillissement nog zal afwenden?

Meest recent

Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

4
4
Plots lof voor Renard: "Anders dan met Fredberg"

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

61
61
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

117
117
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

26
26
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

82
82
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

325
325
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

113
113
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

84
84
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

175
175
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

80
80
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

166
166
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

136
136
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

45
45
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

88
88
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

335
335
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

88
88
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

370
370
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

38
38
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

90
90
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

111
111
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

324
324
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

262
262
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

613
613
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

583
583

Meer sportnieuws