Roma-coach heeft somber nieuws over Nainggolan

door
Roma-coach heeft somber nieuws over Nainggolan

Radja Nainggolan mocht afgelopen dinsdag onder luid applaus invallen bij de Rode Duivels, de supporters dragen hem duidelijk nog op handen. Achteraf toonde ook bondscoach Roberto Martinez zich lovend over de middenvelder. Toch zal hij nog stevig aan de bak moeten om de WK-selectie te halen.


Indien Nainggolan mee wil naar Rusland, zal hij in de komende weken zijn beste beentje moeten voorzetten bij AS Roma. Maar zaterdagmiddag kreeg Il Ninja al meteen een flinke tegenvaller te slikken. In de wedstrijd tegen Bologna begon hij naar goede gewoonte in de basis, maar na een kwartiertje sloeg het noodlot toe.

Zo greep hij naar zijn hamstrings en al snel werd duidelijk dat hij niet meer verder kon. Het feit dat Nainggolan de blessure opliep zonder contact is geen goed teken. De Champions League-clash van komende week tegen FC Barcelona lijkt dan ook in het gedrang te komen.

UPDATE 01/04
Op een officieel verdict is het wachten tot maandag, op paaszondag ligt Italië immers helemaal plat. Maar coach Eusebio Di Francesco ziet het somber in voor de Rode Duivel. "Het ziet er niet bemoedigend uit, de manier waarop hij van het veld kwam. Het lijkt niet al te best, ook al is hij de Ninja en kan hij ons verbazen. Hij heeft drie keer geprobeerd op het terrein te blijven. Maar als het te veel pijn doet om verder te spelen, dan is het een aanwijzing dat er iets serieuzer aan de hand is", werd hij geciteerd door HLN.

LEES OOK: Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

Denkt u dat Roma voldoende kwaliteit heeft om Nainggolan te vervangen?

Meest recent

Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

65
65
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

24
24
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

14
14
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

88
88
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

149
149
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

172
172
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

78
78
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

358
358
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

288
288
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

346
346
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

111
111
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

71
71
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

463
463
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

504
504
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

392
392
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

381
381
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

267
267
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

1991
1991
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

134
134
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

323
323
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

495
495
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

249
249
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

211
211
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

243
243
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

292
292

Meer sportnieuws