Roma-coach heeft somber nieuws over Nainggolan

door
Roma-coach heeft somber nieuws over Nainggolan

Radja Nainggolan mocht afgelopen dinsdag onder luid applaus invallen bij de Rode Duivels, de supporters dragen hem duidelijk nog op handen. Achteraf toonde ook bondscoach Roberto Martinez zich lovend over de middenvelder. Toch zal hij nog stevig aan de bak moeten om de WK-selectie te halen.


Indien Nainggolan mee wil naar Rusland, zal hij in de komende weken zijn beste beentje moeten voorzetten bij AS Roma. Maar zaterdagmiddag kreeg Il Ninja al meteen een flinke tegenvaller te slikken. In de wedstrijd tegen Bologna begon hij naar goede gewoonte in de basis, maar na een kwartiertje sloeg het noodlot toe.

Zo greep hij naar zijn hamstrings en al snel werd duidelijk dat hij niet meer verder kon. Het feit dat Nainggolan de blessure opliep zonder contact is geen goed teken. De Champions League-clash van komende week tegen FC Barcelona lijkt dan ook in het gedrang te komen.

UPDATE 01/04
Op een officieel verdict is het wachten tot maandag, op paaszondag ligt Italië immers helemaal plat. Maar coach Eusebio Di Francesco ziet het somber in voor de Rode Duivel. "Het ziet er niet bemoedigend uit, de manier waarop hij van het veld kwam. Het lijkt niet al te best, ook al is hij de Ninja en kan hij ons verbazen. Hij heeft drie keer geprobeerd op het terrein te blijven. Maar als het te veel pijn doet om verder te spelen, dan is het een aanwijzing dat er iets serieuzer aan de hand is", werd hij geciteerd door HLN.

LEES OOK: 'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

Denkt u dat Roma voldoende kwaliteit heeft om Nainggolan te vervangen?

Meest recent

Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

10
10
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

63
63
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

116
116
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

101
101
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

106
106
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

120
120
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

40
40
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

914
914
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

36
36
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

39
39
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

281
281
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

115
115
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

183
183
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

223
223
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

48
48
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

203
203
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

379
379
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

864
864
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

154
154
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

45
45
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

420
420
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

109
109
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

587
587
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

682
682
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

467
467

Meer sportnieuws