Roma-coach heeft somber nieuws over Nainggolan

door
Roma-coach heeft somber nieuws over Nainggolan

Radja Nainggolan mocht afgelopen dinsdag onder luid applaus invallen bij de Rode Duivels, de supporters dragen hem duidelijk nog op handen. Achteraf toonde ook bondscoach Roberto Martinez zich lovend over de middenvelder. Toch zal hij nog stevig aan de bak moeten om de WK-selectie te halen.


Indien Nainggolan mee wil naar Rusland, zal hij in de komende weken zijn beste beentje moeten voorzetten bij AS Roma. Maar zaterdagmiddag kreeg Il Ninja al meteen een flinke tegenvaller te slikken. In de wedstrijd tegen Bologna begon hij naar goede gewoonte in de basis, maar na een kwartiertje sloeg het noodlot toe.

Zo greep hij naar zijn hamstrings en al snel werd duidelijk dat hij niet meer verder kon. Het feit dat Nainggolan de blessure opliep zonder contact is geen goed teken. De Champions League-clash van komende week tegen FC Barcelona lijkt dan ook in het gedrang te komen.

UPDATE 01/04
Op een officieel verdict is het wachten tot maandag, op paaszondag ligt Italië immers helemaal plat. Maar coach Eusebio Di Francesco ziet het somber in voor de Rode Duivel. "Het ziet er niet bemoedigend uit, de manier waarop hij van het veld kwam. Het lijkt niet al te best, ook al is hij de Ninja en kan hij ons verbazen. Hij heeft drie keer geprobeerd op het terrein te blijven. Maar als het te veel pijn doet om verder te spelen, dan is het een aanwijzing dat er iets serieuzer aan de hand is", werd hij geciteerd door HLN.

LEES OOK: Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Denkt u dat Roma voldoende kwaliteit heeft om Nainggolan te vervangen?

Meest recent

'JPL-clubs lonken naar tegenstander Rode Duivels'

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

1
1
'Anderlecht ziet goudhaantje voor beperkte som vertrekken'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

68
68
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

70
70
Joos pleit voor JPL-verrassing Duivels: "In topmatchen..."

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

46
46
Boodschap voor Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

82
82
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

155
155
Vandenbempt vreest voor Courtois: "Tielemans achterna"

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

89
89
Enorm drama voor Kasper Schmeichel: einde carrière?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

81
81
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

73
73
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

104
104
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

151
151
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

160
160
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

100
100
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

75
75
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

287
287
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

194
194
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

572
572
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

207
207
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

474
474
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

454
454
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

348
348
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

304
304
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

196
196
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

276
276
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

183
183

Meer sportnieuws