TU: 'Club heeft aanvaller in vizier, Barça beslist over Vermaelen'

door
TU: 'Club heeft aanvaller in vizier, Barça beslist over Vermaelen'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft werk maken van de ploeg voor volgend seizoen, zo werd ook het contract van Dion Cools opengebroken. De vleugelback is nu tot 2021 aan Blauw-Zwart gebonden. Ondertussen wordt in Italië de Serviër Darko Lazovic opnieuw gelinkt aan de leider uit de Jupiler Pro League. De flankaanvaller van Genoa staat al een tijdje op de radar van Club.

Standard zou zich komende zomer aan een bod vanuit Rome mogen verwachten. Volgens Il Messaggero heeft AS Roma immers 7 miljoen euro veil voor Razvan Marin. Het lijkt er dus op dat de Rouches zullen moeten knokken om hun smaakmaker nog een seizoen aan boord te houden.

BUITENLAND
Toby Alderweireld lijkt te gaan vertrekken bij Tottenham en dat is ook andere clubs niet ontgaan. Zo meldt The Daily Star dat Chelsea bereid is om erg ver te gaan voor de verdediger. De Blues zien David Luiz zo goed als zeker vertrekken en willen daarom wat extra ervaring in de defensie aantrekken, iets waar Alderweireld uitermate geschikt voor zou zijn. Maar ondertussen houden nog meer clubs de situatie in de gaten, met name FC Barcelona zou met argusogen toekijken.

Thomas Vermaelen wist zich dit seizoen dan weer helemaal op de kaart te zetten bij Barça. En die goede prestaties blijven niet zonder gevolgen. Zo meldt Marca dat coach Ernesto Valverde de Belg ook komend seizoen absoluut bij de club wil houden. Bovendien wil het bestuur na Javier Mascherano niet teveel defensieve ervaring laten vertrekken. Het huidige contract van Vermaelen loopt wel maar tot medio 2019.

Manchester United wordt opnieuw aan Cristiano Ronaldo gelinkt en dat heeft mogelijk gevolgen voor Eden Hazard. Indien de Portugees vertrekt wordt de Rode Duivel volgens The Mirror hét topdoelwit van Real Madrid. Chelsea zou de Belg wel enkel laten gaan in ruil voor de nodige miljoenen én een volwaardige vervanger (lees: Gareth Bale).

Volgens RMC heeft Paris Saint-Germain alweer een nieuwe toptransfer op het oog: Jan Oblak van Atlético Madrid. Voor een gelimiteerde transfersom van honderd miljoen euro kan de Sloveense doelman worden gecontracteerd, maar ook Arsenal en Chelsea zijn in de race.

LEES OOK: 'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Chelsea zou een ideale bestemming zijn voor Alderweireld ...

Meest recent

'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

De transfermarkt opent volgende week weer zijn deuren. Voor heel wat spelers een belangrijke ...

7
7
Vanhaezebrouck: "De beste zomertransfer van Anderlecht"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. De druk op Olivier Renard en Besnik Hasi neemt ...

81
81
'La Louvière haalt oude bekende van RSCA als sportieve baas'

Bij La Louvière zagen ze sportief directeur David Verwilghen naar RSC Anderlecht vertrekken, ...

29
29
'Vertrek Verschaeren krijgt vorm: onderhandelingen op komst'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de wintermercato gericht versterken, maar zal dan eerst ...

188
188
Dessers zet deur open voor deze Jupiler Pro League-club

Cyriel Dessers zit met Nigeria momenteel op de Afrika Cup. De aanvaller speelt in clubverband voor ...

86
86
'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Raphael Onyedika vertoeft momenteel op de Africa Cup, waar hij tot dusver niet van de bank kwam bij ...

170
170
Gouden Schoen: Philippe Albert zet verrassende naam op één

Binnen een tweetal weken hervat het Belgische voetbalseizoen alweer met de kwartfinales van de Croky ...

420
420
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

163
163
'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

65
65
'Donderslag bij Duivels: grote verandering in hiërarchie'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar 2026. Komende zomer willen ze immers zover ...

204
204
'Club Brugge plant winterknaller: powerhouse van 10M'

Club Brugge wil deze winter iets doen waar de fans van wakker schieten. Alleen: de 10 ...

228
228
'Topcontract ligt klaar: Kompany in de wolken na actie. Bayern'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

131
131
Meteen opdoffer Hayen bij Genk: "Zo zag ik hem nog nooit"

Nicky Hayen zal zijn handen tijdens de winterstop meer dan vol hebben. Op privévlak moet hij ...

317
317
Analisten maken balans op: grote titelvoorspelling voor 2026

De ploegen uit de Jupiler Pro League zijn begonnen aan hun winterslaap van een drietal weken. ...

417
417
Albert stelt enorm pijnpunt vast bij Anderlecht

Anderlecht is de winterstop ingegaan met een stevige kater. Het liet zich vrijdag in eigen stadion ...

162
162
Probleempositie Club: "Daar moeten ze deze winter ingrijpen"

Met een spectaculaire zege in Genk sloot Club Brugge zijn jaar toch met een goed gevoel af. Het ...

287
287
Chaos op Africa Cup: Broos haalt keihard uit

De groepsfase van de Africa Cup is intussen twee speeldagen ver en de Belgische bondscoaches op het ...

102
102
De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

Atalanta heeft zijn 2025 afgesloten met een nieuwe tegenvaller. De club uit Bergamo kent een ...

33
33
'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal in januari zonder twijfel de transfermarkt optrekken. Paars-Wit heeft op enkele ...

298
298
Club greep naast revelatie: "Het was jammer"

Club Brugge wist de voorbije jaren enkele zeer geslaagde transfers te doen. Ze grepen in enkele ...

272
272
'Club loopt miljoenen mis: transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zette de voorbije jaren grote stappen, maar het blijft voor Blauw-Zwart moeilijk om zijn ...

540
540
'Westerlo neemt alweer afscheid van zomeraanwinst'

Westerlo sloot 2025 dan wel af met een nederlaag tegen AA Gent, maar de Kemphanen kunnen toch ...

33
33
Vanhaezebrouck voorspelt nog 2 veranderingen in top zes

De Jupiler Pro League is zijn winterstop ingegaan. De reguliere competitie is intussen ook al twee ...

862
862
'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

In Italië gebeuren er jaarlijks wel vaker vreemde transfers. Boekhoudkundige trucjes, ...

53
53
'JPL-clubs slapen: Belgische smaakmaker versiert transfer'

De Belgische clubs in de Jupiler Pro League moeten op hun centen letten, dus het is speuren naar ...

86
86

Meer sportnieuws