TU: 'Club heeft aanvaller in vizier, Barça beslist over Vermaelen'

103
TU: 'Club heeft aanvaller in vizier, Barça beslist over Vermaelen'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft werk maken van de ploeg voor volgend seizoen, zo werd ook het contract van Dion Cools opengebroken. De vleugelback is nu tot 2021 aan Blauw-Zwart gebonden. Ondertussen wordt in Italië de Serviër Darko Lazovic opnieuw gelinkt aan de leider uit de Jupiler Pro League. De flankaanvaller van Genoa staat al een tijdje op de radar van Club.

Standard zou zich komende zomer aan een bod vanuit Rome mogen verwachten. Volgens Il Messaggero heeft AS Roma immers 7 miljoen euro veil voor Razvan Marin. Het lijkt er dus op dat de Rouches zullen moeten knokken om hun smaakmaker nog een seizoen aan boord te houden.

BUITENLAND
Toby Alderweireld lijkt te gaan vertrekken bij Tottenham en dat is ook andere clubs niet ontgaan. Zo meldt The Daily Star dat Chelsea bereid is om erg ver te gaan voor de verdediger. De Blues zien David Luiz zo goed als zeker vertrekken en willen daarom wat extra ervaring in de defensie aantrekken, iets waar Alderweireld uitermate geschikt voor zou zijn. Maar ondertussen houden nog meer clubs de situatie in de gaten, met name FC Barcelona zou met argusogen toekijken.

Thomas Vermaelen wist zich dit seizoen dan weer helemaal op de kaart te zetten bij Barça. En die goede prestaties blijven niet zonder gevolgen. Zo meldt Marca dat coach Ernesto Valverde de Belg ook komend seizoen absoluut bij de club wil houden. Bovendien wil het bestuur na Javier Mascherano niet teveel defensieve ervaring laten vertrekken. Het huidige contract van Vermaelen loopt wel maar tot medio 2019.

Manchester United wordt opnieuw aan Cristiano Ronaldo gelinkt en dat heeft mogelijk gevolgen voor Eden Hazard. Indien de Portugees vertrekt wordt de Rode Duivel volgens The Mirror hét topdoelwit van Real Madrid. Chelsea zou de Belg wel enkel laten gaan in ruil voor de nodige miljoenen én een volwaardige vervanger (lees: Gareth Bale).

Volgens RMC heeft Paris Saint-Germain alweer een nieuwe toptransfer op het oog: Jan Oblak van Atlético Madrid. Voor een gelimiteerde transfersom van honderd miljoen euro kan de Sloveense doelman worden gecontracteerd, maar ook Arsenal en Chelsea zijn in de race.

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Chelsea zou een ideale bestemming zijn voor Alderweireld ...

Meest recent

Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

0
0
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

13
13
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

10
10
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

86
86
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

90
90
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

110
110
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

48
48
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

46
46
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

97
97
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

68
68
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

54
54
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

108
108
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

254
254
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

171
171
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

119
119
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

427
427
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

282
282
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

113
113
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

440
440
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

363
363
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

251
251

Meer sportnieuws