TU: 'Club heeft aanvaller in vizier, Barça beslist over Vermaelen'

door
TU: 'Club heeft aanvaller in vizier, Barça beslist over Vermaelen'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft werk maken van de ploeg voor volgend seizoen, zo werd ook het contract van Dion Cools opengebroken. De vleugelback is nu tot 2021 aan Blauw-Zwart gebonden. Ondertussen wordt in Italië de Serviër Darko Lazovic opnieuw gelinkt aan de leider uit de Jupiler Pro League. De flankaanvaller van Genoa staat al een tijdje op de radar van Club.

Standard zou zich komende zomer aan een bod vanuit Rome mogen verwachten. Volgens Il Messaggero heeft AS Roma immers 7 miljoen euro veil voor Razvan Marin. Het lijkt er dus op dat de Rouches zullen moeten knokken om hun smaakmaker nog een seizoen aan boord te houden.

BUITENLAND
Toby Alderweireld lijkt te gaan vertrekken bij Tottenham en dat is ook andere clubs niet ontgaan. Zo meldt The Daily Star dat Chelsea bereid is om erg ver te gaan voor de verdediger. De Blues zien David Luiz zo goed als zeker vertrekken en willen daarom wat extra ervaring in de defensie aantrekken, iets waar Alderweireld uitermate geschikt voor zou zijn. Maar ondertussen houden nog meer clubs de situatie in de gaten, met name FC Barcelona zou met argusogen toekijken.

Thomas Vermaelen wist zich dit seizoen dan weer helemaal op de kaart te zetten bij Barça. En die goede prestaties blijven niet zonder gevolgen. Zo meldt Marca dat coach Ernesto Valverde de Belg ook komend seizoen absoluut bij de club wil houden. Bovendien wil het bestuur na Javier Mascherano niet teveel defensieve ervaring laten vertrekken. Het huidige contract van Vermaelen loopt wel maar tot medio 2019.

Manchester United wordt opnieuw aan Cristiano Ronaldo gelinkt en dat heeft mogelijk gevolgen voor Eden Hazard. Indien de Portugees vertrekt wordt de Rode Duivel volgens The Mirror hét topdoelwit van Real Madrid. Chelsea zou de Belg wel enkel laten gaan in ruil voor de nodige miljoenen én een volwaardige vervanger (lees: Gareth Bale).

Volgens RMC heeft Paris Saint-Germain alweer een nieuwe toptransfer op het oog: Jan Oblak van Atlético Madrid. Voor een gelimiteerde transfersom van honderd miljoen euro kan de Sloveense doelman worden gecontracteerd, maar ook Arsenal en Chelsea zijn in de race.

LEES OOK: Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Chelsea zou een ideale bestemming zijn voor Alderweireld ...

Meest recent

'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

60
60
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

158
158
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

66
66
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

23
23
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

28
28
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

105
105
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

112
112
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

379
379
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

88
88
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

177
177
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

39
39
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

132
132
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

137
137
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

312
312
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

125
125
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

90
90
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

371
371
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

73
73
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

152
152
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

161
161
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

336
336
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

454
454
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

144
144
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

148
148

Meer sportnieuws