Play-Off I staat voor de deur en de bezetting is dit seizoen bijzonder sterk. De volledige G5 is nog eens van de partij en met Sporting Charleroi worden zij uitgedaagd door een ploeg die een sterk seizoen afgewerkt heeft. Al heeft Peter Vandenbempt er toch geen goed oog in voor de Zebra's.
"Charleroi heeft een vrije val meegemaakt. Ze hebben de competitie afgesloten met 8 wedstrijden zonder zege, al is 6 keer gelijkspelen in se ook niet zo slecht", ziet de commentator immers bij Sporza. "In de reguliere competitie heeft Charleroi 16 punten behaald tegen de ploegen uit Play-off I, dat is evenveel als Club Brugge. Dat is goed. Maar de voorbije weken zit de mot er onmiskenbaar in."
"Ze hebben een oefenwedstrijd op Eupen flink verloren, dat heeft er toch ingehakt, las ik in de Franstalige kranten. Mazzu sprak over een gebrek aan mentaliteit. Dat was een slecht teken. Ze spelen nu tegen Standard en tegen Anderlecht. Als je daar ook nog eens 0 op 6 haalt, dan vrees ik dat Charleroi helemaal zal afglijden in deze play-offs. Het omgekeerde is ook waar, maar op dit moment zou ik mijn geld toch veeleer inzetten op het eerste scenario."
Jannick Lanckriet