Begint Standard gehandicapt aan Play-Off I?

143 stemmen
Begint Standard gehandicapt aan Play-Off I?

Vrijdagavond wordt Play-Off I afgetrapt met een Waalse clash tussen Standard en Sporting Charleroi. Voor de Luikenaars is het een mooie kans om hun goede vorm verder te zetten, maar mogelijk komen ze gehandicapt aan de aftrap.


Standard werd immers zwaar getroffen door de interlandbreak. Maar liefst negen potentiële titularissen vertrokken met hun nationale ploeg en een aantal van hen heeft er een zware reis opzitten. Vooral voor Guillermo Ochoa en Duje Cop, die allebei dinsdagnacht nog in de VS speelden, wordt het afwachten, want zij keren pas vandaag - één dag voor de wedstrijd - terug.

"In welke toestand keren de spelers terug van die interlandbreak? Na een lange reis, al dan niet vermoeid of met kleine blessures. Daar zal een trainer zich meer zorgen om maken dan om het tactische aspect", zegt analist en ex-trainer Ariël Jacobs daarover in Het Laatste Nieuws. "Het is een beslissing die je als trainer neemt in samenspraak met de medische staf en de speler zelf. Voor een doelman zal het misschien ook anders zijn dan voor een aanvaller. Het zal individueel bekeken worden.

"Voor mij was het vroeger ondenkbaar dat Biglia op zondag niet zou spelen omdat hij de dinsdag voordien een interland had afgewerkt. Maar ik weet bijvoorbeeld dat Frank de Boer bij Ajax een stelregel had. Een speler die voor zijn land gespeeld had na een bepaalde dag - bijvoorbeeld dinsdag - kwam bij hem sowieso niet in aanmerking voor een selectie. Dat zijn regels die je hanteert als coach en waar je respect voor moet opbrengen."

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Wordt Standard hier benadeeld?

Meest recent

'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

36
36
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

41
41
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

45
45
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

67
67
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

141
141
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

237
237
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

253
253
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

181
181
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

310
310
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

122
122
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

579
579
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

86
86
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

58
58
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

336
336
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

59
59
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

139
139
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

95
95
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

180
180
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

219
219
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

552
552
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

267
267
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

1001
1001

Meer sportnieuws