Begint Standard gehandicapt aan Play-Off I?

door
Begint Standard gehandicapt aan Play-Off I?

Vrijdagavond wordt Play-Off I afgetrapt met een Waalse clash tussen Standard en Sporting Charleroi. Voor de Luikenaars is het een mooie kans om hun goede vorm verder te zetten, maar mogelijk komen ze gehandicapt aan de aftrap.


Standard werd immers zwaar getroffen door de interlandbreak. Maar liefst negen potentiële titularissen vertrokken met hun nationale ploeg en een aantal van hen heeft er een zware reis opzitten. Vooral voor Guillermo Ochoa en Duje Cop, die allebei dinsdagnacht nog in de VS speelden, wordt het afwachten, want zij keren pas vandaag - één dag voor de wedstrijd - terug.

"In welke toestand keren de spelers terug van die interlandbreak? Na een lange reis, al dan niet vermoeid of met kleine blessures. Daar zal een trainer zich meer zorgen om maken dan om het tactische aspect", zegt analist en ex-trainer Ariël Jacobs daarover in Het Laatste Nieuws. "Het is een beslissing die je als trainer neemt in samenspraak met de medische staf en de speler zelf. Voor een doelman zal het misschien ook anders zijn dan voor een aanvaller. Het zal individueel bekeken worden.

"Voor mij was het vroeger ondenkbaar dat Biglia op zondag niet zou spelen omdat hij de dinsdag voordien een interland had afgewerkt. Maar ik weet bijvoorbeeld dat Frank de Boer bij Ajax een stelregel had. Een speler die voor zijn land gespeeld had na een bepaalde dag - bijvoorbeeld dinsdag - kwam bij hem sowieso niet in aanmerking voor een selectie. Dat zijn regels die je hanteert als coach en waar je respect voor moet opbrengen."

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Wordt Standard hier benadeeld?

Meest recent

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

6
6
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

13
13
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

71
71
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

55
55
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

7
7
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

53
53
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

133
133
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

172
172
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

117
117
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

200
200
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

264
264
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

443
443
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

252
252
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

95
95
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

55
55
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

66
66
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

78
78
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

82
82
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

44
44
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

82
82
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

206
206
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

136
136
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

190
190
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

181
181
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

655
655

Meer sportnieuws