'Club Brugge laat oog vallen op smaakmaker JPL'

door
'Club Brugge laat oog vallen op smaakmaker JPL'

Club Brugge bereidt zich momenteel in alle rust voor op Play-Off I, waarin het een voorsprong van zes punten moet gaan verdedigen op kampioen te worden. Maar achter de schermen wordt ook al werk gemaakt van de ploeg voor volgend seizoen. Meer bepaald van stabiliteit tussen de doelpalen.


Want nog een jaargang zoals de huidige, waarin Blauw-Zwart maar liefst vijf doelmannenmoest gebruiken, wil men absoluut vermijden. Daarom is de kans volgens Het Nieuwsblad groot dat Club de aankoopoptie op Kenneth Vermeer gaat lichten. De Nederlander werd afgelopen winter gehuurd van Feyenoord en na een ietwat twijfelende start, toont hij zich nu toch wel een meerwaarde. Zeker zondag op STVV stond hij sterk te keepen.

HNB schrijft dat het plan om de aankoopoptie te lichten alvast op tafel ligt. Hoeveel deze precies bedraagt is nog niet bekend. Vermeer zelf liet onlangs nog verstaan dat hij erg tevreden is met de keuze voor Club en zich er goed voelt. Bovendien zou een eventueel ticket naar de Champions League een grote troef zijn om hem te overtuigen in Brugge te blijven.

UPDATE 07u14
Indien Club er niet in slaag om Vermeer definitief binnen te halen, gaat het wellicht op zoek naar een andere nummer één. En wat dat betreft zou Blauw-Zwart zijn oog hebben laten vallen op een smaakmaker uit de Jupiler Pro League. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Club gecharmeerd is door Thomas Kaminski. Die is bezig aan een weergaloos seizoen bij KV Kortrijk en lijkt op zijn 25ste klaar voor een nieuwe stap hogerop.

LEES OOK: Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Trending:

‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’
‘Details knaltransfer Talbi: Club Brugge vangt nóg meer’

Wie vindt u de beste doelman?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

14
14
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

48
48
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

241
241
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

80
80
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

29
29
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

479
479
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

60
60
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

721
721
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

138
138
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

136
136
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

274
274
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

95
95
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

735
735
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

537
537
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

342
342
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

215
215
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

740
740
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

54
54
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

360
360
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

347
347
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

440
440
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1248
1248
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

73
73
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2160
2160
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

142
142

Meer sportnieuws