'Club Brugge laat oog vallen op smaakmaker JPL'

door
'Club Brugge laat oog vallen op smaakmaker JPL'

Club Brugge bereidt zich momenteel in alle rust voor op Play-Off I, waarin het een voorsprong van zes punten moet gaan verdedigen op kampioen te worden. Maar achter de schermen wordt ook al werk gemaakt van de ploeg voor volgend seizoen. Meer bepaald van stabiliteit tussen de doelpalen.


Want nog een jaargang zoals de huidige, waarin Blauw-Zwart maar liefst vijf doelmannenmoest gebruiken, wil men absoluut vermijden. Daarom is de kans volgens Het Nieuwsblad groot dat Club de aankoopoptie op Kenneth Vermeer gaat lichten. De Nederlander werd afgelopen winter gehuurd van Feyenoord en na een ietwat twijfelende start, toont hij zich nu toch wel een meerwaarde. Zeker zondag op STVV stond hij sterk te keepen.

HNB schrijft dat het plan om de aankoopoptie te lichten alvast op tafel ligt. Hoeveel deze precies bedraagt is nog niet bekend. Vermeer zelf liet onlangs nog verstaan dat hij erg tevreden is met de keuze voor Club en zich er goed voelt. Bovendien zou een eventueel ticket naar de Champions League een grote troef zijn om hem te overtuigen in Brugge te blijven.

UPDATE 07u14
Indien Club er niet in slaag om Vermeer definitief binnen te halen, gaat het wellicht op zoek naar een andere nummer één. En wat dat betreft zou Blauw-Zwart zijn oog hebben laten vallen op een smaakmaker uit de Jupiler Pro League. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Club gecharmeerd is door Thomas Kaminski. Die is bezig aan een weergaloos seizoen bij KV Kortrijk en lijkt op zijn 25ste klaar voor een nieuwe stap hogerop.

LEES OOK: 'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Wie vindt u de beste doelman?

Meest recent

'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

51
51
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

117
117
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

152
152
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

24
24
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

191
191
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

247
247
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

83
83
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

156
156
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

123
123
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

299
299
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

72
72
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

153
153
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

190
190
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

205
205
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

96
96
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

87
87
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

237
237
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

300
300
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

169
169
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

233
233
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

192
192
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

32
32
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

372
372

Meer sportnieuws