Van Holsbeeck geeft update over situatie Deschacht

335 stemmen
Van Holsbeeck geeft update over situatie Deschacht

In wat mogelijk zijn laatste jaar als profvoetballer wordt, is Olivier Deschacht heel hard teruggevallen bij RSC Anderlecht. Vanwege een te 'negatieve houding' werd de routinier naar de B-kern verwezen. En coach Hein Vanhaezebrouck liet al doorschemeren dat hij niet snel op een nieuwe kans moet rekenen.


Een vervelende situatie want Deschacht heeft natuurlijk één en ander voor de club betekend. Op de voorstelling van de Play-Off-kalender van maandag kwam manager Herman Van Holsbeeck alvast met update. "Deschacht zit in een moeilijke situatie. “Het enige wat hij kan doen is blijven trainen bij de B-kern. Dat zal ­Ollie wel doen. Als de coach hem toch opeens nodig heeft in de A-ploeg, moet hij klaar zijn om zich onmiddellijk in te passen in het geheel", wordt hij geciteerd door Gazet van Antwerpen.

In ieder geval moet Deschacht op nieuwe voorzitter Marc Coucke rekenen voor eventueel ereherstel. "Deschacht moet nu profes­sioneel blijven, want moeilijke situaties zijn eigen aan het voetbal. Mijn perceptie is ­alvast dat Deschacht een ongelofelijke carrière kende en veel betekende voor Anderlecht. Ik hoop dat we voor het einde van dit seizoen een manier ­vinden zodat hij waardig een punt kan zetten achter die carrière. Of wie weet doet hij er nog een jaartje bij. Dat zal de nieuwe voorzitter moeten beslissen", besluit Van Holsbeeck.

LEES OOK: Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Denkt u dat Deschacht dit seizoen nog in actie komt voor de eerste ploeg?

Meest recent

‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

150
150
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

7
7
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

158
158
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

44
44
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

125
125
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

539
539
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

86
86
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

153
153
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

191
191
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

505
505
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

379
379
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

782
782
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

286
286
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

459
459
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

242
242
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

153
153
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

410
410
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

494
494
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

102
102
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

332
332
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

687
687
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

79
79
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

254
254
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

112
112

Meer sportnieuws