Lukas Teodorczyk en zijn makelaar Marcin Kubacki doen opnieuw van zich spreken in de Italiaanse en Poolse media. Kubacki liet nu de reden weten waarom de transfer tussen zijn cliënt en AS Roma deze winter niet is doorgegaan.
De hangende
transfer van Edin Dzeko van AS Roma naar Chelsea was de grote soap van de wintermercato. De Bosniër was ei zo na speler van de Londense club, maar op het laatste moment besliste de aanvaller om bij AS Roma te blijven.
Onder de kandidaten die Dzeko konden vervangen zat Lukasz Teodorczyk. De Romeinen hadden de Pool al vorige zomer gevolgd en waren klaar om tot verdere stappen over te gaan deze winter. Alleen verkoos Dzeko te blijven bij AS Roma en kwam de deal niet tot stand. Kubacki aan Przeglad Sportowy: "Lukas zou nu in Rome zijn mocht Dzeko naar Chelsea vertrokken zijn."
LEES OOK:
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’