Zinedine Zidane stond de jongste maanden serieus onder druk omdat de resultaten in La Liga dit seizoen met een vierde plaats zwaar tegenvallen. Er werd dan ook gefluisterd dat uitschakeling door PSG in de Champions League hem zijn job zou kunnen kosten. Zo ver komt het echter niet, want Real rekende makkelijk af met de Fransen.
"Ik wist dat ik mijn ploeg niet verloren was", reageerde Zidane na afloop bij beIN Sports. "We hadden al een goede heenwedstrijd gespeeld en dat hebben we nu herhaald. Het was belangrijk om hoog druk te zetten, om PSG te verhinderen uit te voetballen."
"Ik denk dat we een goede match gespeeld hebben. We winnen verdiend en we gaan verdiend naar de volgende ronde. Met Kroos, Isco en Bale zaten enkele spelers op de bank om te rusten. De ploeg gaat voor alles. Als we er allemaal voor gaan, kunnen we grootse dingen verwezenlijken."
LEES OOK: Mourinho drukt stevige stempel: Courtois krijgt cruciaal nieuws
Jannick Lanckriet