Ferrera niet vrijuit bij KVM: "Daar is het allemaal begonnen"

199 stemmen
Ferrera niet vrijuit bij KVM:

KV Mechelen heeft nog twee speeldagen waarin het meer punten moet zien te rapen dan KAS Eupen, zo niet wacht onverbiddelijk de degradatie naar de Proximus League. En dat zou zonder twijfel een waar drama betekenen voor de trotse traditieclub. Maar hoe is het dan zover kunnen komen?


Ex-coach Aad de Mos legde de schuld eerder deze week al bij de nieuwe investeerders, zijn landgenoot en mede-clubboegbeeld Piet den Boer ziet elders een verklaring voor de malaise. "De fout is gemaakt in het begin van het seizoen. De trainer, Yannick Ferrera, heeft geprobeerd om het typische Mechelse voetbal - het knokvoetbal - te veranderen in mooi voetbal. Daar is het allemaal mee begonnen, denk ik. De trainer heeft te veel vrijheid gekregen in zijn visie en er zijn onder zijn bewind te veel spelers vertrokken. Er is te weinig respect getoond voor bepaalde spelers en dat heeft doorgewerkt in de kleedkamer", klinkt het bij Sporza.

Misschien hield Ferrera inderdaad wel te weinig rekening met de gebreken van zijn spelersgroep. Maar alle schuld nu bij hem leggen is ook wat overdreven. "KV heeft dat in januari proberen te redden met transfers en onderweg ook nog eens twee trainerswissels. Als je alles bij elkaar optelt, heeft huidig trainer Dennis van Wijk samen met zijn spelers een heel moeilijke taak", aldus Den Boer.

LEES OOK: 'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'
210

Heeft Ferrera schuld aan de huidige malaise?

Meest recent

Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

0
0
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

45
45
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

29
29
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

11
11
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

78
78
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

314
314
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

103
103
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

40
40
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

233
233
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

171
171
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

103
103
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

150
150
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

400
400
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

61
61
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

444
444
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

115
115
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

313
313
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

183
183
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

457
457
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

495
495
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

485
485
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

110
110
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

592
592
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

210
210

Meer sportnieuws