Meunier en co voorbij Marseille naar halve finale

door
Meunier en co voorbij Marseille naar halve finale

In Frankrijk heeft Paris Saint-Germain zich zoals verwacht voor de halve finale van de Coupe de France geplaatst. De Parijzenaars stonden in eigen huis wel voor een stevige opdracht en stonden tegenover Olympique Marseille. Maar uiteindelijk haalde de leider uit de Ligue 1 het met duidelijke 3-0-cijfers.


Vlak voor de wedstrijd geraakte bekend dat Neymar dan toch onder het mes moet, maar coach Unai Emery beschikt over nog meer aanvallers van wereldniveau. Angel Di Maria bijvoorbeeld, die vlak voor rust de score opende. En de Argentijn lijkt helemaal klaar om de plek van Neymar in te nemen tegen zijn ex-club Real Madrid, zo tekende hij vlak na de pauze voor de 2-0. Uiteindelijk was het Edinson Cavani die de eindstand vastlegde.

Voor de gelegenheid mocht Thomas Meunier nog eens starten bij PSG en de Rode Duivel speelde opnieuw een sterke wedstrijd. Vooral in aanvallend opzicht liet hij zich meermaals opmerken. Afwachten of deze goede prestatie voldoende is voor een nieuwe basisplaats, aanstaande dinsdag tegen Real.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Knaltransfers Anderlecht en Club Brugge’

PSG gaat gewoon de Franse dubbel pakken ...

Meest recent

'Renard en Borguet lieten zich geweldig ringeloren'

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat ziet iedereen ondertussen. Maar ook aan ...

21
21
Bayat kind aan huis bij Belgische topclub: "60 miljoen euro"

Mogi Bayat was jarenlang héél aanwezig bij clubs als RSC Anderlecht, Standard, AA Gent ...

60
60
'Anderlecht loopt miljoenen mis: wintertransfer op komst'

Bij RSC Anderlecht maakten ze afgelopen zomer heel wat verkeerde keuzes op de transfermarkt. Daar ...

144
144
De Mil zet puntjes op de i na soap over gemiste transfer

Het is een bewogen periode geweest voor Rik De Mil. Enkele weken geleden leek de trainer op weg te ...

23
23
'Diego Moreira versiert absolute knaltransfer'

Toen de Jonge Duivels eerder deze maand knappe zeges boekten tegen Wales en Denemarken, was Diego ...

30
30
Club Brugge boekt megawinst dankzij straffe zet

Club Brugge is de voorbije jaren met voorsprong uitgegroeid tot de meest welvarende club van het ...

125
125
Dé vergissing van Anderlecht: "Hadden ze nooit mogen doen"

Anderlecht blijft dit seizoen maar ter plaatse trappelen. Het liet afgelopen weekend weer een steek ...

226
226
Goots vreest sportief rampscenario voor Antwerp

Antwerp slikte vorig weekend opnieuw een stevige domper. Het liet tegen Club Brugge de kansen liggen ...

157
157
Openda krijgt nieuwe coach: Juventus grijpt in

Juventus is aan een zeer pijnlijke reeks bezig. Nadat het zondagavond met 1-0 onderuit ging bij ...

56
56
Napoli brengt uitsluitsel: keihard verdict De Bruyne

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

228
228
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

62
62
DAZN-ramp voor Pro League? Vandenbempt brengt nieuws

De uitzendrechten van het Belgische voetbal blijven voor heel wat beroering zorgen. Het blijft voor ...

357
357
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Gent dumpt flop, volgende trainerswissel?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

357
357
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

46
46
Vincent Janssen op rand van afgrond bij Antwerp

Royal Antwerp FC ging met het kleinste verschil onderuit tegen Club Brugge. The Great Old kon niet ...

228
228
Rits duikt op bij derdeprovincialer: “Klein van Anderlecht”

Mats Rits komt niet meer aan de bak bij RSC Anderlecht. De middenvelder werd naar de B-kern verwezen ...

1048
1048
Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

De Clasico was weer één om duimen en vingers van af te likken. In de eerste helft ...

263
263
Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

197
197
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

331
331
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

385
385
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

100
100
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

146
146
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

647
647
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

71
71

Meer sportnieuws