Club Brugge heeft zondag zijn eerste oefenwedstrijd afgewerkt, maar kon tegen Standaard Wetteren niet winnen. Op het veld van de derdeklasser werd het 2-2. Carlos Bacca maakte de beide doelpunten.
Nieuwkomers Bart Buysse en Jesper Jorgensen stonden in de basis bij
Blauw-zwart, maar zij konden niet voorkomen dat Wetteren gelijk wist te spelen. Het begon wel goed voor Club Brugge. Bacca opende de score na 38 minuten.
In de tweede helft zorgde de Colombiaanse aanvaller al snel voor een dubbele voorsprong. Vijf minuten stond Ewout Denys oog in oog met Kujovic en de speler van Wetteren aarzelde niet: 1-2.
Na het doelpunt greep Georges Leekens meteen in door zeven spelers te wisselen. Gano maakte bijna de 1-3, maar in de slotfase was het Niels Elewaut die voor de gelijkmaker zorgde.
Er is wellicht nog slechts nieuws voor de nieuwe oefenmeester van Club Brugge. Na 26 minuten gaf Ryan Donk aan geblesseerd te zijn en werd hij vervangen.
Doelpunten
0-1 (38') Carlos Bacca
0-2 (51') Carlos Bacca
1-2 (55') Ewout Denys
2-2 (90+1') Niels Elewaut