Het zijn zware tijden voor
Anderlecht-trainer Ariël Jacobs. De Belgische oefenmeester verloor afgelopen weekeinde met 4-0 bij Zulte Waregem, werd eerder al uitgeschalked in de Champions League-voorronde door BATE Borisov en staat op achterstand ten opzichte van
Club Brugge en Standard Luik. Over de nederlaag in Waregem is de coach nog steeds erg teleurgesteld.
Jacobs sprak deze woorden: "Ook na een nacht is mijn nijdigheid nog niet weg. Er is veel fout gelopen en dat heb ik de spelers ook gezegd. Ik heb gesproken over mentaliteit en wat er collectief is fout gelopen. Of het een donderspeech was? Dat moet je maar aan de spelers vragen. Geen woorden maar daden. Ik hoop nu dat mijn boodschap is aangekomen. Wel ga ik de match nog eens bekijken."
Ook Nicolas Frutos maakt niet zijn beste periode mee bij de Brusselse voetbalformatie. De Argentijnse spits kreeg een boete voor enkele straffe uitspraken, maar hij accepteerde het te betalen geldbedrag wel: "Ik zal met het bestuur nog praten over m'n kritiek op de medische staf. Ik wist dat het risico's inhield om zo openlijk te praten en aanvaard de boete die ik kreeg."