"Het bericht van Coucke traumatiseerde iedereen in de club"

door

Komend weekend in de Jupiler Pro League wordt er één om niet snel te vergeten. Zondag zal Marc Coucke immers zijn eerste wedstrijd bijwonen als voorzitter van RSC Anderlecht. Maar een dag eerder zit hij nog één keer in de tribune als preses van KV Oostende.


Daar is men momenteel al volop bezig met het post-Coucke tijdperk, al duurde het wel eventjes alvorens de werking weer op volle toeren begon te draaien. Het vertrek van de sterke man/mecenas kwam immers als een enorme klap voor de Kustploeg. "Dat verontrustte heel veel mensen. De spelers waren geshockeerd, maar niet alleen wij. Het bericht dat de voorzitter naar Anderlecht zou vertrekken, traumatiseerde iedereen in de club. Niemand begreep hoe dat mogelijk was en iedereen vroeg zich af welke richting het met KV Oostende uit zou gaan", getuigt ex-aanvoerder Sebastien Siani in Sport/Voetbalmagazine.

Ook binnen de spelersgroep heerste heel wat onrust. De club was namelijk bijzonder karig met het geven van informatie en het was toch de toekomst van de voetballers die op het spel stond. Uiteindelijk besloot Siani, inmiddels aan de slag bij Antwerp, om in te grijpen. "Op oefenkamp in Spanje nam ik namens de spelersgroep het woord tegenover de voorzitter en de sportief manager en vroeg hen toen om een betere communicatie. Wij vernamen bijna alles via de media, terwijl we elke dag op de club waren en er daar niets tegen ons werd gezegd."

LEES OOK: “Vijftig tinten grauw”: Coucke zet vlammend statement neer

Het nieuws over de verkoop van KVO moest veel beter gecommuniceerd worden ...

Meest recent

Cisse Sandra roept ferm statement bij Club Brugge

Club Brugge won in de Croky Cup probleemloos van Eendracht Aalst-Lede. Uiteraard was de vicekampioen ...

15
15
Bondscoach spreekt duidelijke taal na De Cat-perikelen

Het WK U17 staat voor de deur en de selectie van bondscoach Bob Browaeys behoort tot ...

28
28
Loting Croky Cup: interessante affiches in 1/8e finale

De 1/16e finale van de Croky Cup is volledig afgewerkt. De afgelopen dagen werden alle wedstrijden ...

174
174
Lokeren reageert verrassend op Nainggolan-bom

Radja Nainggolan staat weer in het oog van de storm. De middenvelder was nog maar net in de Slimste ...

42
42
Croky Cup: KAA Gent vlamt, toch nog grote verrassing

De laatste wedstrijden van de 1/16e finale van de Croky Cup zijn afgewerkt. De afgelopen twee dagen ...

68
68
Waalse derby op scherp: Standard maakt korte metten met fans

Komende speeldag staat de Waalse derby tussen Standard Luik en Sporting Charleroi op het programma. ...

56
56
Opmerkelijk: Club Brugge-toppers gespot bij andere club

Club Brugge won gisteren met 6-1 in de beker tegen Eendracht Aalst-Lede en vanavond worden er nog ...

87
87
Benteke en Cuypers verdienen pak meer dan supersterren

De Major League Soccer heeft de laatste jaren aan populariteit gewonnen. De komst van Lionel Messi ...

37
37
Lukaku gaat "als een gek" tekeer: "Dat was de prikkel"

Romelu Lukaku staat bijna weer terug op een veld. De Rode Duivel raakte geblesseerd aan het begin ...

40
40
Hayen keert kar: wissel van de wacht bij Club Brugge?

In de 1/8 finale van de Croky Cup maakte Club Brugge woensdag gemakkelijk komaf met Eendracht Aalst. ...

269
269
Renard in paniek: Anderlecht betaalt dure blunder cash

In de 1/8 finale van de Croky Cup won RSC Anderlecht dinsdag met 2-0 van derdeklasser KVK Ninove, ...

246
246
'Overmars draait overuren: toptarget Antwerp al bekend'

Een zucht van opluchting woensdag op de Bosuil, waar Antwerp zich dankzij een 3-1 zege tegen ...

148
148
Roda JC geeft nog een transfervrije Belg onderdak

Al jaren zoeken heel wat Belgische spelers hun heil in de Nederlandse tweede klasse als ze in eigen ...

15
15
Leko verrast: laatste kans voor dure flop?

Donderdagavond staan nog de laatste wedstrijden in de zestiende finales van de Croky Cup op het ...

40
40
Opmerkelijke statistiek: Jonge Duivels favoriet op WK?

De selectie van de Jonge Duivels is donderdag afgereisd naar Qatar, want daar werken ze in november ...

132
132
Openda heeft zijn nieuwe trainer bij Juventus beet

Loïs Openda heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan zijn toptransfer naar Juventus. ...

29
29
'Bayern bedient Kompany op wenken: deal met Feyenoord'

Bayern München blijft dit seizoen alles aan flarden spelen. Het pakte deze week in de beker ...

89
89
'Terugkeer nadert: Lukaku zet belangrijke stap'

De komende weken zal Napoli even Belgenloos zijn. Kevin De Bruyne viel vorig weekend in de kraker ...

42
42
Italië ontploft: De Bruyne-drama neemt bizarre wending

Het De Bruyne-drama krijgt een onverwacht, pijnlijk staartje. De blessure van KDB blijkt meer dan ...

314
314
'Code rood bij Club Brugge: Hayen verleid door Celtic'

Na een wisselvallige start van het seizoen komt Club Brugge alvast wat de resultaten betreft stilaan ...

297
297
'Liedje is uitgezongen’-Gijp en Derksen gaan los op Borsato

Wat ooit begon als het verhaal van een van Nederlands meest geliefde zangers, is uitgedraaid op een ...

64
64
'Anderlecht hakt knoop door: bekerheld mag beschikken'

RSC Anderlecht liet zich in de 1/16 finale van de Croky Cup niet verrassen door KVK Ninove, maar van ...

396
396
Vermant dropt hint: knaltransfer op til bij Club Brugge

Na de recente 12 op 12 in de competitie plaatste Club Brugge zich logischerwijs ook voor de 1/8 ...

496
496
Mokerslag voor Nainggolan: 'Parket eist doorverwijzing'

Hij dook nog op in De Slimste Mens ter Wereld als de goedlachse ex-Rode Duivel met lef en ...

138
138
Antwerp krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Antwerp weet weer wat winnen is. Na de schamele twee op 21 in de competitie tankte het stamnummer ...

170
170

Meer sportnieuws