Pittig duel: 'Club én Anderlecht melden zich bij ex-smaakmaker JPL'

door
Pittig duel: 'Club én Anderlecht melden zich bij ex-smaakmaker JPL'

In de huidige competitie moet RSC Anderlecht duidelijk zijn meerdere erkennen in Club Brugge, maar daar kan snel verandering in komen. Marc Coucke maakt weldra immers de overstap naar het Astridpark en er wordt verwacht dat hij de Brusselaars fors zal versterken. En mogelijk kruist hij daarvoor de degens met ... Blauw-Zwart.


Want ook Club zal zich komende zomer wellicht laten gelden op de mercato. Met oog op Europees voetbal kan er immers nog wat extra kwaliteit bij, zeker bij eventuele kwalificatie voor de Champions League wil Club er absoluut staan. Bovendien bestaat de kans dat een aantal smaakmakers na een goed seizoen vertrekken.

De twee clubs zijn dan ook al begonnen aan de voorbereiding op de zomermercato, bij RSCA gezien de huidige situatie natuurlijk iets minder, en wat dat betreft zouden ze beiden hun oog hebben laten vallen op een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League. Zo meldt het Griekse SDNA dat Vadis Odjidja in beeld is bij Anderlecht en Club.

De middenvelder is momenteel sterkhouder bij Olympiakos, maar neigt er te vertrekken nadat er onlangs werd ingebroken in zijn woonst. Dat RSCA en Club overigens bij Vadis uitkomen is geen toeval, de twee ploegen kunnen namelijk nog wat extra (voetbal)Belgen gebruiken. Bovendien heeft de 28-jarige middenvelder een verleden bij zowel Paars-Wit als Blauw-Zwart.

Afgelopen weekend schonk Vadis zijn ploeg de zege met deze treffer:

LEES OOK: 'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Bij welke ploeg zou Vadis momenteel het meest aan spelen toe komen?

Meest recent

Garcia bekoort: "Dat was een goede tactische vondst"

De Rode Duivels wonnen na een sterke prestatie met 2-4 op het veld van Wales. Het WK is zo goed als ...

31
31
Union met verrassende transfer: "Dacht dat het om te lachen was"

Union SG verraste met de komst van David Hubert als nieuwe trainer. Nog groter was de verrassing ...

23
23
Gaat OH Leuven voor stunt met nieuwe coach?

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe coach. Ze zagen David Hubert naar Union SG verkassen ...

53
53
Mazzu verrast: "Dankzij hem won België van Wales"

De Rode Duivels gaan al bij al nog vlot richting WK. Ze boekten een 14 op 18 en het WK-ticket ligt ...

69
69
Engeland naar WK, Ronaldo baalt ondanks nieuw record

Vanavond stonden er nog heel wat WK-kwalificatiematchen op het programma. Onder meer Italië, ...

60
60
Hein: "Hij staat op eenzame hoogte bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels zijn quasi zeker van het WK. Ze gaan tijdens de volgende interlandperiode sowieso de ...

145
145
Jonge Rode Duivels zwoegen zich naar heel belangrijke zege

De U21 van België speelden vanavond in Westerlo tegen hun leeftijdsgenoten van Denemarken. De ...

108
108
'Club Brugge bibbert: Atlético Madrid jaagt op smaakmaker'

Club Brugge zal in 2026 weer een aantal sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. De Belgische ...

275
275
Balans Duivels: Garcia lacht tanden bloot, WK-ploeg bekend

De Rode Duivels gaan naar het WK. Het wordt komende zomer dus weer een voetbalfeest in België. ...

163
163
Kameroen in rep en roer: Brys bijt stevig van zich af

Marc Brys ligt zwaar onder vuur in Kameroen. De Belgische coach wist zich met de Ontembare Leeuwen ...

93
93
'Rode Duivels naar WK mét twee straffe oefenduels'

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat durven we wel te schrijven na de ontwikkelingen van gisteren. ...

110
110
Hugo Broos schrijft geschiedenis en trekt naar het WK

Hugo Broos heeft het alweer geflikt. Hij heeft zich vanavond met Zuid-Afrika geplaatst voor het WK. ...

250
250
Verschueren naar Anderlecht: eindelijk de juiste functie?

RSC Anderlecht gaat voor een grote verandering. Nog maar eens. Hoofdaandeelhouder Marc Coucke wil ...

270
270
OHL zoekt coach: ex-Rode Duivel grote favoriet

Oud-Heverlee Leuven is op zoek naar een nieuwe trainer nadat Union SG David Hubert kwam wegplukken. ...

181
181
'Nieuwe België': gouden generatie laat Europees land dromen

Het is eindelijk prijs. Noorwegen gaat zo goed als zeker naar het WK 2026. We hoopten al vele ...

201
201
'Club Brugge kan cashen: strijd om smaakmaker barst los'

Club Brugge heeft een bijzonder lucratieve zomer achter de rug, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

253
253
'Coucke hakt knopen door: Renard out bij Anderlecht?'

Officieel is de kogel nog niet door de kerk, maar eerstdaags stelt RSC Anderlecht de nieuwe ...

910
910
Anderlecht-alarm: ‘Verschueren sneuvelt in recordtijd’

Wordt Michael Verschueren straks de ceremoniële voorzitter die het vuur opvangt voor Marc ...

481
481
Hevige clash ontaardt volledig tussen Brusselmans & De Wever

Herman Brusselmans zorgde de afgelopen jaar meer dan eens voor een vleugje controverse. Recent stond ...

220
220
Hayen in zak en as: Club Brugge velt zwaar verdict

Club Brugge boekte voor de interlandbreak een cruciale zege tegen Union, een lijn die Blauw-Zwart ...

512
512
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

De interlandperiode is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League te richten. ...

210
210
Coucke zet plan on hold: Vandenhaute grote spelbreker?

Tijdens de interlandbreak blijft Marc Coucke niet bij de pakken zitten bij RSC Anderlecht, want de ...

410
410
'Rampscenario voor Club Brugge: steunpilaar langer out'

Club Brugge gaat een paar drukke weken tegemoet, want zowel in eigen land als in Europa volgen de ...

302
302
Aster & Lize verrassen met onverwachte liefdeswending

Tussen drukke opnames, voetbal en mode lanceert hij binnenkort ook zijn belangrijkste ...

69
69
Toch twijfel over Garcia: ontploffingsgevaar in de lucht

De Rode Duivels kunnen het WK 2026 al ruiken. Na het gelijkspel tegen Noord-Macedonië werd er ...

158
158

Meer sportnieuws