Pittig duel: 'Club én Anderlecht melden zich bij ex-smaakmaker JPL'

door
Pittig duel: 'Club én Anderlecht melden zich bij ex-smaakmaker JPL'

In de huidige competitie moet RSC Anderlecht duidelijk zijn meerdere erkennen in Club Brugge, maar daar kan snel verandering in komen. Marc Coucke maakt weldra immers de overstap naar het Astridpark en er wordt verwacht dat hij de Brusselaars fors zal versterken. En mogelijk kruist hij daarvoor de degens met ... Blauw-Zwart.


Want ook Club zal zich komende zomer wellicht laten gelden op de mercato. Met oog op Europees voetbal kan er immers nog wat extra kwaliteit bij, zeker bij eventuele kwalificatie voor de Champions League wil Club er absoluut staan. Bovendien bestaat de kans dat een aantal smaakmakers na een goed seizoen vertrekken.

De twee clubs zijn dan ook al begonnen aan de voorbereiding op de zomermercato, bij RSCA gezien de huidige situatie natuurlijk iets minder, en wat dat betreft zouden ze beiden hun oog hebben laten vallen op een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League. Zo meldt het Griekse SDNA dat Vadis Odjidja in beeld is bij Anderlecht en Club.

De middenvelder is momenteel sterkhouder bij Olympiakos, maar neigt er te vertrekken nadat er onlangs werd ingebroken in zijn woonst. Dat RSCA en Club overigens bij Vadis uitkomen is geen toeval, de twee ploegen kunnen namelijk nog wat extra (voetbal)Belgen gebruiken. Bovendien heeft de 28-jarige middenvelder een verleden bij zowel Paars-Wit als Blauw-Zwart.

Afgelopen weekend schonk Vadis zijn ploeg de zege met deze treffer:

LEES OOK: 'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Bij welke ploeg zou Vadis momenteel het meest aan spelen toe komen?

Meest recent

Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

0
0
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

16
16
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

122
122
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

95
95
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

144
144
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

142
142
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

106
106
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

103
103
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

316
316
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

364
364
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

337
337
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

80
80
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

374
374
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

224
224
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

313
313
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

105
105
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

652
652
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

357
357
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

369
369
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

571
571
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

322
322
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

173
173
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

537
537
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

789
789

Meer sportnieuws