Pittig duel: 'Club én Anderlecht melden zich bij ex-smaakmaker JPL'

door
Pittig duel: 'Club én Anderlecht melden zich bij ex-smaakmaker JPL'

In de huidige competitie moet RSC Anderlecht duidelijk zijn meerdere erkennen in Club Brugge, maar daar kan snel verandering in komen. Marc Coucke maakt weldra immers de overstap naar het Astridpark en er wordt verwacht dat hij de Brusselaars fors zal versterken. En mogelijk kruist hij daarvoor de degens met ... Blauw-Zwart.


Want ook Club zal zich komende zomer wellicht laten gelden op de mercato. Met oog op Europees voetbal kan er immers nog wat extra kwaliteit bij, zeker bij eventuele kwalificatie voor de Champions League wil Club er absoluut staan. Bovendien bestaat de kans dat een aantal smaakmakers na een goed seizoen vertrekken.

De twee clubs zijn dan ook al begonnen aan de voorbereiding op de zomermercato, bij RSCA gezien de huidige situatie natuurlijk iets minder, en wat dat betreft zouden ze beiden hun oog hebben laten vallen op een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League. Zo meldt het Griekse SDNA dat Vadis Odjidja in beeld is bij Anderlecht en Club.

De middenvelder is momenteel sterkhouder bij Olympiakos, maar neigt er te vertrekken nadat er onlangs werd ingebroken in zijn woonst. Dat RSCA en Club overigens bij Vadis uitkomen is geen toeval, de twee ploegen kunnen namelijk nog wat extra (voetbal)Belgen gebruiken. Bovendien heeft de 28-jarige middenvelder een verleden bij zowel Paars-Wit als Blauw-Zwart.

Afgelopen weekend schonk Vadis zijn ploeg de zege met deze treffer:

LEES OOK: Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Bij welke ploeg zou Vadis momenteel het meest aan spelen toe komen?

Meest recent

Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

23
23
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

14
14
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

49
49
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

272
272
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

161
161
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

53
53
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

90
90
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

278
278
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

54
54
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

28
28
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

15
15
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

151
151
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

173
173
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

145
145
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

834
834
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

162
162
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

46
46
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

130
130
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

364
364
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

257
257
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

38
38
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

606
606
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

683
683
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

199
199
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

385
385

Meer sportnieuws