Pittig duel: 'Club én Anderlecht melden zich bij ex-smaakmaker JPL'

door
Pittig duel: 'Club én Anderlecht melden zich bij ex-smaakmaker JPL'

In de huidige competitie moet RSC Anderlecht duidelijk zijn meerdere erkennen in Club Brugge, maar daar kan snel verandering in komen. Marc Coucke maakt weldra immers de overstap naar het Astridpark en er wordt verwacht dat hij de Brusselaars fors zal versterken. En mogelijk kruist hij daarvoor de degens met ... Blauw-Zwart.


Want ook Club zal zich komende zomer wellicht laten gelden op de mercato. Met oog op Europees voetbal kan er immers nog wat extra kwaliteit bij, zeker bij eventuele kwalificatie voor de Champions League wil Club er absoluut staan. Bovendien bestaat de kans dat een aantal smaakmakers na een goed seizoen vertrekken.

De twee clubs zijn dan ook al begonnen aan de voorbereiding op de zomermercato, bij RSCA gezien de huidige situatie natuurlijk iets minder, en wat dat betreft zouden ze beiden hun oog hebben laten vallen op een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League. Zo meldt het Griekse SDNA dat Vadis Odjidja in beeld is bij Anderlecht en Club.

De middenvelder is momenteel sterkhouder bij Olympiakos, maar neigt er te vertrekken nadat er onlangs werd ingebroken in zijn woonst. Dat RSCA en Club overigens bij Vadis uitkomen is geen toeval, de twee ploegen kunnen namelijk nog wat extra (voetbal)Belgen gebruiken. Bovendien heeft de 28-jarige middenvelder een verleden bij zowel Paars-Wit als Blauw-Zwart.

Afgelopen weekend schonk Vadis zijn ploeg de zege met deze treffer:

LEES OOK: Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Bij welke ploeg zou Vadis momenteel het meest aan spelen toe komen?

Meest recent

Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

6
6
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

107
107
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

11
11
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

218
218
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

102
102
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

167
167
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

329
329
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

238
238
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

257
257
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

432
432
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

484
484
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

260
260
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

229
229
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

288
288
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

149
149
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

313
313
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

79
79
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

226
226
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

300
300
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

320
320
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

308
308
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

403
403
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

371
371
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

162
162

Meer sportnieuws