TRANSFERUURTJE: 'Beerschot slaat alsnog toe, Bailey grof wild'

door
TRANSFERUURTJE: 'Beerschot slaat alsnog toe, Bailey grof wild'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Teddy Chevalier klaagde afgelopen weekend nog over het feit dat een contractverlenging uitbleef. Maar de voorbije dagen hebben club en speler elkaar toch gevonden, want KV Kortrijk kondigde maandag aan dat Chevalier bijgetekend heeft. De spits blijft zo tot 2021 in het Guldensporenstadion.

KFCO Beerschot Wilrijk heeft al heel wat aanvallers rond lopen en daar komt nu ook nog eens Rubin Okotie bij. Dat meldt Het Nieuwsblad. De 30-jarige Oostenrijker was transfervrij nadat zijn contract bij het Chinese Beijing Enterprises ontbonden werd en kon dus buiten de transferperiode nog bij Beerschot tekenen.

Tony Watt heeft via Twitter aangekondigd dat hij en OHL in onderling overleg het contract hebben verbroken. De Schotse ex-spits van Celtic, Lierse SK en Standard speelde 500 minuten sinds zijn komst afgelopen zomer, waarin hij één keer scoorde. Watt kan nu dus als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club.

BUITENLAND
De Spaanse spelmaker Isco bewees vooral begin dit seizoen een speler van absolute wereldklasse te zijn, maar de malaise bij Real Madrid weegt ook door op zijn spel. Bovendien zou de relatie met coach Zinedine Zidane op een wel bijzonder laag pitje staan. Een transfer tijdens de komende zomermercato behoort dan ook tot de opties. Volgens het medium Don Balón zijn vooral Manchester United en Manchester City actief bezig met de spelmaker.

Leon Bailey is grof wild op de transfermarkt. In januari zou Chelsea zelfs al een bod gedaan hebben, terwijl ook Manchester United en Arsenal interesse zouden tonen. En volgens Metro heeft ook Liverpool zich nu gemeld. De grote interesse van de Engelse top heeft ervoor gezorgd dat de transferprijs van Bailey als een komeet de hoogte ingeschoten is. Bayer Leverkusen zou immers een prijskaartje van maar liefst 100 miljoen euro op het hoofd van zijn goudhaantje geplakt hebben.

Jasper Cillessen doet het uitstekend als tweede doelman van FC Barcelona en dat is ook heel wat andere clubs niet ontgaan. Volgens Mundo Deportivo ziet Bayern München in de Nederlander de ideale aanwinst, zeker omdat Manuel Neuer maar met blessures blijft sukkelen. Maar volgens Calciomercato zien ook AC Milan en Borussia Dortmund de komst van Cillessen wel zitten.

Standard liet Jonathan Viera destijds al vrij snel vertrekken en dat bleek geen goede zet. De aanvallende middenvelder ontbolsterde immers helemaal bij Las Palmas. Het Chinese Beijing Renhe zou nu zelfs zijn oog op Viera laten vallen hebben en maar liefst 22 miljoen euro veil hebben om de 28-jarige binnen te halen.

LEES OOK: 'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Welk jong talent schat u het hoogste in?

Meest recent

'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

15
15
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

241
241
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

179
179
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

102
102
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

444
444
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

346
346
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

522
522
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

224
224
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

403
403
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

323
323
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

84
84
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

509
509
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

323
323
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

95
95
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

210
210
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

565
565
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

294
294
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

71
71
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

113
113
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

472
472
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

433
433
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

36
36

Meer sportnieuws