RSCA'er valt hard door de mand: "Nog nooit van hem gezien"

312 stemmen
RSCA'er valt hard door de mand:

RSC Anderlecht liep zaterdagavond tegen de zoveelste teleurstelling van het seizoen en verloor dit keer op het veld van KV Oostende. Leander Dendoncker was met een owngoal en rode kaart de anti-held van de avond, maar er vielen nog meer RSCA'ers hard door de mand. Aanwinst Ryota Morioka bijvoorbeeld, was helemaal nergens te bespeuren.


Bij Waasland-Beveren had de Japanner nochtans heel wat fraais laten zien, maar zijn wedstrijd van zaterdag was echt ontluisterend slecht. "Ik ben een zware fan, maar heb hem in deze match dingen zien doen die ik nog nooit van hem gezien had. Simpele ballen van de voet laten stuiten, ballen inleveren waar je iets geniaals verwacht. Zijn voorzetten kwamen niet, de steekpasjes waren te kort en hoekschoppen te laag. Hij bracht gewoon veel te weinig, het was allemaal heel heel matig", stelt analist Bob Peeters bij Studio Live.

De huidige trainer van KVC Westerlo blijft echter wel in de slaagkansen van Morioka geloven, maar dan zal Anderlecht zijn spelsysteem wel moeten aanpassen. "Hij is wel een type dat bij Anderlecht kan voetballen. Als er iemand is die het spel kan maken en alles goed ziet ... . Maar als je zo lateraal blijft spelen, ga je aan Morioka ook niet veel hebben. Hij is een man die in de zestien moet komen, die moet infiltreren en diepte vinden in het spel. Hij is ook de man die de beslissende pass kan geven, maar heeft lopende mensen rond zich nodig. Morioka heeft ook al bewezen dat hij een goede voetballer is, we moeten hem dus ook wat tijd gunnen", aldus Peeters.

LEES OOK: 'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Gelooft u dat Morioka het zal maken bij RSCA?

Meest recent

'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

0
0
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

18
18
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

50
50
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

209
209
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

127
127
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

274
274
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

194
194
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

148
148
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

75
75
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

75
75
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

132
132
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

301
301
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

311
311
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

232
232
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

414
414
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

137
137
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

640
640
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

97
97
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

64
64
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

356
356
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

106
106

Meer sportnieuws