RSCA'er valt hard door de mand: "Nog nooit van hem gezien"

312 stemmen
RSCA'er valt hard door de mand:

RSC Anderlecht liep zaterdagavond tegen de zoveelste teleurstelling van het seizoen en verloor dit keer op het veld van KV Oostende. Leander Dendoncker was met een owngoal en rode kaart de anti-held van de avond, maar er vielen nog meer RSCA'ers hard door de mand. Aanwinst Ryota Morioka bijvoorbeeld, was helemaal nergens te bespeuren.


Bij Waasland-Beveren had de Japanner nochtans heel wat fraais laten zien, maar zijn wedstrijd van zaterdag was echt ontluisterend slecht. "Ik ben een zware fan, maar heb hem in deze match dingen zien doen die ik nog nooit van hem gezien had. Simpele ballen van de voet laten stuiten, ballen inleveren waar je iets geniaals verwacht. Zijn voorzetten kwamen niet, de steekpasjes waren te kort en hoekschoppen te laag. Hij bracht gewoon veel te weinig, het was allemaal heel heel matig", stelt analist Bob Peeters bij Studio Live.

De huidige trainer van KVC Westerlo blijft echter wel in de slaagkansen van Morioka geloven, maar dan zal Anderlecht zijn spelsysteem wel moeten aanpassen. "Hij is wel een type dat bij Anderlecht kan voetballen. Als er iemand is die het spel kan maken en alles goed ziet ... . Maar als je zo lateraal blijft spelen, ga je aan Morioka ook niet veel hebben. Hij is een man die in de zestien moet komen, die moet infiltreren en diepte vinden in het spel. Hij is ook de man die de beslissende pass kan geven, maar heeft lopende mensen rond zich nodig. Morioka heeft ook al bewezen dat hij een goede voetballer is, we moeten hem dus ook wat tijd gunnen", aldus Peeters.

LEES OOK: Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Gelooft u dat Morioka het zal maken bij RSCA?

Meest recent

Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

21
21
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

37
37
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

59
59
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

142
142
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

126
126
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

323
323
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

162
162
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

77
77
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

402
402
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

223
223
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

241
241
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

90
90
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

169
169
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

330
330
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

180
180
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

193
193
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

229
229
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

849
849
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

177
177
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

695
695
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

630
630
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

400
400
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

282
282

Meer sportnieuws