TU: 'Nieuwe club Evra, bijzondere terugkeer bij Anderlecht?'

door
TU: 'Nieuwe club Evra, bijzondere terugkeer bij Anderlecht?'

De wintermercato is in België en de meeste andere Europese landen ondertussen gesloten, maar er lekt nog één en ander uit over deals die in de slotfase van de transferperiode bekrachtigd werden. In enkele landen kunnen daarnaast nog transfers gedaan worden, terwijl ook nog transfervrije spelers bij een nieuwe club kunnen tekenen. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.


JUPILER PRO LEAGUE
Mathias Suarez vertrok destijds in onmin bij RSC Anderlecht, maar nu het nieuwe bestuur er aan komt heeft hij de deur naar een terugkeer wagenwijd opengezet. "Zelf heb ik niets tegen Anderlecht en de fans zullen ook niets tegen mij hebben na acht mooie jaren. Ik wil zelfs terugkeren. Dat zal nu niet lukken met het huidige bestuur en management, maar straks komt er toch een nieuwe voorzitter? Ideaal. In juni ben ik bereid alle opties te overwegen", vertelde hij tegenover Het Nieuwsblad

Mehdi Carcela werd door Standard teruggehaald op huurbasis, maar in de overeenkomst met Granada werd ook een aankoopoptie opgenomen. En als het van de technicus afhangt wordt die zo snel mogelijk gelicht. "Het gaat voorlopig slechts om een huurperiode bij Standard en je weet nooit hoe het loopt in het voetbal, maar ik ben van plan in Luik te blijven", zei hij aan Sporza.

BUITENLAND
Atlético Madrid meldt zich naar verluidt in de strijd om de handtekening van vleugelspits Justin Kluivert. De verwachting is nog altijd dat Antoine Griezmann over een paar maanden uit Madrid gaat vertrekken en ook onze Yannick Carrasco zoekt mogelijk andere oorden op. Diego Simeone zou daarom een oogje hebben laten vallen op de youngster van Ajax, al staan er nog meer spelers op zijn verlanglijst.

Patrice Evra keert mogelijk terug in de Premier League. De Franse verdediger, in het verleden jarenlang actief bij Manchester United, werd in november ontslagen door Olympique Marseille vanwege ontoelaatbaar gedrag: hij viel namelijk enkele uitdagende supporters aan. Sindsdien zit hij zonder club en daarvan wil West Ham United profiteren. Dat schrijft Sky Sports.

De geruchten omtrent een transfer van Neymar naar Real Madrid blijven met de dag toenemen. Het medium Don Balón schrijft op woensdagmorgen dat voorzitter Florentino Pérez van Real al een tijdje contact onderhoudt met de vader en tevens zaakwaarnemer van Neymar. De preses zou zelfs al een aanbieding neergelegd hebben bij het management van de aanvaller: zo kan hij 36 miljoen euro per jaar gaan verdienen. Zijn huidige salaris bij PSG wijkt daar wel niet veel van af.

LEES OOK: Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Anderlecht moet proberen Suarez terug te halen ...

Meest recent

Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

33
33
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

56
56
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

341
341
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

77
77
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

28
28
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

255
255
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

83
83
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

500
500
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

452
452
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

360
360
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

964
964
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

255
255
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

435
435
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

77
77
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1143
1143
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

212
212
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

344
344
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

123
123
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

435
435
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

359
359
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

84
84
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

983
983

Meer sportnieuws